Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »
DİĞER BÖLÜMLER
YouTube Kanalımıza Abone Olun

PC parçaları, cep telefonları derken oyunlar da zamlardan nasibini aldı. Yeni çıkan bir oyunu oynamak için artık 500TL'yi gözden çıkartmak gerekli. Peki ya bunun sonu ne olacak? Gelin tartışalım.

Yayın akışı:

01:34 Oyunlara çılgın zamlar!
14:13 Çorum’da Kiki Challenge yapan sürücüye ceza!
12:10 İstanbul’da 1400 kamera trafik cezası kesiyor
18:08 Üç büyük otomotiv üreticisinin araçlarına Android işletim sistemi geliyor
23:13 The Walking Dead oyunlarının geliştiricisi Telltale Games kepenk indiriyor
26:15 Dead Rising serisini geliştiren Capcom Vancouver stüdyosu kapatıldı
29:01 AMD işlemci pazarında payını üçe katlayabilir
32:51 Sürücüsüz bir iş makinesi, cam labirentten çıkabilir mi?
34:35 Devil May Cry 5 bestecisi cinsel istismar suçuna karışınca oyunun müzisyeni değişti
37:32 Thronebreaker: The Witcher Tales 23 Ekim'de çıkış yapacak
39:00 Google'ın eski CEO'su Eric Schmidt: İnternet iki kutba ayrılacak
44:03 Google, Gmail hesaplarına ait verileri paylaşmaya devam ediyor
48:18 PlayStation Classic konsolu duyuruldu!
51:05 Rockstar Games, Red Dead Online'ın betasına Kasım ayında başlayacak
1:03:04 Az elektrik tüketene daha ucuz elektrik geliyor
1:08:08 Amazon 3 yıl içinde 3 bin adet kasiyersiz mağaza açmayı planlıyor
1:09:45 Avrupa'nın prototip uydusu, ilk kez 'uzay çöpü' yakaladı
1:12:46 Elon Musk, Ay yolculuklarının sanal gerçeklikle canlı yayınlanacağını açıkladı

BSC bolumsonucanavari Bolum Sonu Canavarı PC PS3 xbox 360 DS PSP Wii IPhone PS4
2si1 | Bilim, Sanat, Futbol, Erkek - Kadın farkları ve fazlası 2si1 | ANKA'ya gece gören yerli göz!
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

MonitörKertenkelesi

18.10.2018 11:09:24

0
Git o paraya biraz kitap al biraz kültür öğren biraz adap ahlak öğren, hitap öğren, seni zavallı. Anca forumlarda korsanlığı ile övünen yurdumun zavallı davarı.

ÖZELKUVVET

15.10.2018 14:23:52

0
Bu gidişle türkiyede teknoloji haberciliğide batacak

BeautifulSwitzerland

15.10.2018 12:22:59

+1
Şşşşşş ağlama koçum benimmmm1 elime geçen 475 lirayı spidermane mı yatıracaktım senin aklın bunu alıyor mu?

MonitörKertenkelesi

15.10.2018 12:13:00

0
Üniversitede, filme oyuna müziğe sanata sanatçıya üretene para vermeyin beleşe indirin yağmalayın diye eğiten bir hoca var ise yazıklar olsun. Bir de gelmiş hala övünüyor beleşçiliği korsanlığı emek hırsızlığı ile. Bence sen hiç okuma. Hiç gerek yok hayatı çözmüşsün git çete kur banka filan soy, adam gaspet, mafyaya gir, esnafı haraca bağla, sana yakışır.

BeautifulSwitzerland

15.10.2018 12:00:29

0
ilk önce beni oyunlara filmlere binlerce lira harcamak ile suçluyordu şimdi mosmor olmuş. Üniversite öğrencisiyim bunları yaparak senden kat kat daha iyi oyun deneyimi alıyorum zuahhaha [sm=zuhaha.gif Ağla çıldır kudur zırla

MonitörKertenkelesi

9.10.2018 10:27:02

+1
Anlattıklarına bak, hiç film almamış tek kuruş para vermemiş de hepsini torrentten indirmiş. Bak ölücüye. Sanki eskiden torrent varmış ama cahil insanlar VHS, DVD, CD alıyormuş gibi. Ergenlik işte. Senin gibi ölücüyle tartışmaya bile girmem. Şu yaşına kadar ne sinemaya ne filme para vermeyi bile çok gören, korsancı emek hırsızı biri, kalkıp konsolu kırdım oyunları da korsan bedavaya getiriyorum bu hainliği ile de hava basıyor bizlere. Ben oyuna da filme de hak ettiği parayı veririm, internetten korsan değil ücreti ile dijital indiririm. Sen ben değilsin. Neyse, sana kırılmış konsolların, torrent film ve oyunların ve çalıntı dünyan, pavyon ışıklı kasan ile başarılar diliyorum. Korsanlıkda bir numarasın belli. Benim söylediğimi de anlamayacak kadar kıt bir zekaya sahip olduğun için senin ile bir ortak tartışmamız olamayacak. Bay bay.

BeautifulSwitzerland

1.10.2018 15:10:14

0
"Videoda bu teknoloji ile adamlar oynamış işte hala imkansız, olamaz, filan fistan diye laf çevirmenin manası yok arkadaşım. Bu teklonoji üç beş senedir var ve çıkıyor ama her çıkan bu teknolojiyi Sony hemen satın alıp hasır altı yapıyor, neden çünkü sen gibi para harcamayı seven bir sürü insan hala piyasada olduğu için. Konsolları oyunları alan olmayınca bu teknelojiyi o zaman çıkarırlar piyasaya beklemedeler. " Videodaki adamlar kim bilir nerede oynadı. Şu an Türkiye'de ki upload hızları 2-3 mbps arası bu hızlarla bu sistem iş görmez boş yapma. Benim bir oyuna en fazla verdiğim para 80 tl GTA 5 çıldırmaya devam edebilirsin insanları ne yaptıklarını bilmeden yargılamakta güzelmiş cahil herif "Bir zamanlar senin gibi parası ile teknolojiyi takip edip hava basmayı seven bir arkadaşım vardı. Evine DVD yığardı, yurtdışı yurt içi her çıkan ve en pahalı müzik CD ve film DVD'ler ile dev bir multimedya kolleksiyonu yaparken ona paranı boşa harcıyorsun yarın internet güçlencek ve bütün filmleri oradan indirip izleyeceğiz dediğimde senin dediğini bana demiş benimle alay etmişti." Ben multiplayer oynama ihtiyacı hissetmediğim oyunları torrentten çekiyorum alacağım oyunları da steam den ucuza kapatıyorum. "Senin sandığın gibi öyle 10+20 yıl değil 3 yıl içinde mp3 ve mp4 ler piyasaya çıkıp internet de hızlanınca, arkadaş sadece bunların riplerini indirip HDD içinde seyretmeye başladı. Peki bütün DVD'lere ne oldu, tanesini yok paraya elden çıkardı yoksa evini işgal etmişti gerek oynatıcıları gerek ise kutuları ile bi salonu dolduruyordü çünkü. Toplam kaç para harcadı? Bu günün parasıyla 300.000 lira civarı. Ve aldığı DVD'leri ikinci kez seyredemeden modası geçti ve elden çıkardı attı diyelim hatta. Sen devam et öyle, 3+5 sene dursun bu mesajın böyle, dönüp bakıp ağlarsın biz sana gülerken." Değil 300 bin lira 300 lira harcamadım filmlere cahil herif seni filmlere para vermem. Oyunlara toplam harcadığım para 500 tl var mı acaba. 2. el p4 aldım kırdım sürümün müsade ettiği ölçüde oyunları bedava oynuyorum. "Teknoloji insanların ihtiyaçları doğrultusunda gelişir ve insanlar her zaman pratik, ucuz ve kolay olanı seçer. Senin gibiler ise teknolojiye direnerek en pahalısını alarak kazıklanmaya devam eder." Her paragrafta tekrar tekrar ben böyle biri olmamama rağmen aynı ithamı tekrarlayıp tekrarlayıp durmuş Hadi koçum hadi ben 2K çözünürlükte 165HZ tazeleme hızında AHVA IPS panel ve gsync ile muhteşem renkler ve performans alırken, hiç bir input lag olmadan ping olmadan akarken sen de teknolojinin gelmesini 2025 yılına kadar bekleyebilirisin geldikten sonra aylık bayılacağın dolarlar cabası cahil arkadaşım
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın

MonitörKertenkelesi

30.9.2018 20:04:37

0
Videoda bu teknoloji ile adamlar oynamış işte hala imkansız, olamaz, filan fistan diye laf çevirmenin manası yok arkadaşım. Bu teklonoji üç beş senedir var ve çıkıyor ama her çıkan bu teknolojiyi Sony hemen satın alıp hasır altı yapıyor, neden çünkü sen gibi para harcamayı seven bir sürü insan hala piyasada olduğu için. Konsolları oyunları alan olmayınca bu teknelojiyi o zaman çıkarırlar piyasaya beklemedeler. Bir zamanlar senin gibi parası ile teknolojiyi takip edip hava basmayı seven bir arkadaşım vardı. Evine DVD yığardı, yurtdışı yurt içi her çıkan ve en pahalı müzik CD ve film DVD'ler ile dev bir multimedya kolleksiyonu yaparken ona paranı boşa harcıyorsun yarın internet güçlencek ve bütün filmleri oradan indirip izleyeceğiz dediğimde senin dediğini bana demiş benimle alay etmişti. Senin sandığın gibi öyle 10+20 yıl değil 3 yıl içinde mp3 ve mp4 ler piyasaya çıkıp internet de hızlanınca, arkadaş sadece bunların riplerini indirip HDD içinde seyretmeye başladı. Peki bütün DVD'lere ne oldu, tanesini yok paraya elden çıkardı yoksa evini işgal etmişti gerek oynatıcıları gerek ise kutuları ile bi salonu dolduruyordü çünkü. Toplam kaç para harcadı? Bu günün parasıyla 300.000 lira civarı. Ve aldığı DVD'leri ikinci kez seyredemeden modası geçti ve elden çıkardı attı diyelim hatta. Sen devam et öyle, 3+5 sene dursun bu mesajın böyle, dönüp bakıp ağlarsın biz sana gülerken. Teknoloji insanların ihtiyaçları doğrultusunda gelişir ve insanlar her zaman pratik, ucuz ve kolay olanı seçer. Senin gibiler ise teknolojiye direnerek en pahalısını alarak kazıklanmaya devam eder.

MonitörKertenkelesi

29.9.2018 12:44:51

0
Sen zaten paranı saçıyorsun farkında değilsin. Yarın bir gün internet üzerinden oyun oynamak gerlekleşir ve moda olur ve çok ucuza üyelikler veya korsan üyelikler çıkar sıfır masrafla millet çatır çatır son sistem oyun oynarken sen yaptığın harcamalar ile önümüzdeki on yıl fakir kalırsın demedi demeyeyim. Ahan da onlive bedava oyun oynama sistemi. Konsol yok bilgisayar yok oyuna para vermek yok. Kirala oyna. İstersen arşive kat.

elbiskuha

29.9.2018 02:14:45

0
her şey zamlandı varsın oyunlarda zamlansın. deterjan tozu olmuş ne kadar

BekirTemel

28.9.2018 23:32:02

0

BeautifulSwitzerland

28.9.2018 22:48:24

0
neden paramı saçayım dostum. Bu sistemin uzun vadede daha pahalı olacağını düşünüyorum

MonitörKertenkelesi

28.9.2018 21:55:16

0
Bence sen bu şekilde zarar edersin. Ayrıca gittikçe gelişen ve büyüyen oyun sektörüne ayak uydurmak zor, oyunlar gittikçe daha çok yer kaplayacak, konsollar daha fazla güç isteyecek grafiğe yetişmek mümkün değil. Ayrıca gelişen internet hızı ile o söylediğin kasılmalar olmayacak merak etme. Şu an TV'de HD kalitesinde film izliyoruz kimse de bunları öngöremiyordu ama oluyor işte. Parayı saçmanın gereği yok. Yada saç ne diyim zengin ise paşa gönlün bilir.

DH Misafiri

28.9.2018 11:09:56

0
Yuuh o fiyata oyun mu alınır firmalar aşırı fırsatçılık yapıyor.Düpedüz soygun gasp etsen bu kadar koymaz...

dockhanger

27.9.2018 17:16:41

+3
kırık ps4 pcdede korsan candır bu fiyatlara karsı diyebileceğim budur

BeautifulSwitzerland

27.9.2018 01:56:04

+2
Öncelikle iphone nun en iyisini yapıyoruz demesine kahkaha attım bu bir. İkincisi Türkiye'de ki internetlerle bu bahsettiğin olay mümkün değil. Mümkün olsa dahi ben kimseye aylık bilmem kaç dolar para vermek zorunda değilim kurarım sistemimim indirimleride minumum fiyattan oyunlarımı alırım keyfime bakarım ne input lag ne upload vs dert etmem. İstedikleri kadar aç kalabilirler

tobepeople

27.9.2018 00:35:56

0
Şu doğalgaz olayını maliyetini falan da çıkartıp paylaşırsa iyi olur Mesut Çevik, ben de böyle bir şey düşünüyordum zaten..

DrFetih

26.9.2018 21:08:23

0
Adamlar!

MonitörKertenkelesi

26.9.2018 17:38:25

0
Sorun oyunların veya konsolların pahalı olması değil sorun oyunların gittikçe pahalı ve konsolların gittikçe de pahalı olması gerektiğidir. Çünkü oyunlar gelişir büyük ve gittikçe masrafı artar. Bu gün en baba oyun için bilmem kaç grafik ve tasarımcı yazılımcı çalışıyor, grafikler kimseyi tatmin etmiyor daha da iyisini istiyoruz. Daha da iyisi daha da iyi konsollar demek bu da para demek. Yani bunlar ucuzlayamaz gittikçe pahalı olmak zorunda. Tıpkı yeni çıkan Iphone modelleri niye bu kadar pahalı denince adamın verdiğ cevap gibi, çünkü en iyisini yapıyoruz bu da ucuza çıkamaz. Peki çözüm. Tabii ki online oyun sistemleri. Yani kimse evine sistem kurmadan gigabaytlarca oyun indirmeden, kutular almadan takıp çıkartmadan, sadece internetten en baba oyunu kiralayarak oynayacak. Tıpkı eskiden sinemaya gitmeden film izlenemediği gibi. Ama şimdi en iyi filmi bile tabletten telefondan izleyebiliyoruz. Böyle olacak, olmak zorunda, yoksa oyun piyasası aç kalır. Oyuncu oynamaz ise ölmez ama oyun yapan oyun satamazsa ölür.

emirardagumus

26.9.2018 14:49:14

+1
Bu oyunların fiyatı ne oldu böyle yahu. Orijinal tercih ediyorum ben hep fakat bir gözüm korsana kaymaya başladı. Zaten ay sonuna kadar cepte para da kalmamaya başladı. Nolcek halımız :(

Tommy Shelby

26.9.2018 14:16:02

0
Her şeye zam geliyor

Evil.Morty

26.9.2018 12:28:40

+6
Herkes "zam yapmışlar, bindirim yapmışlar" diyor. Ortada zam yok. Senin para birimin 10 ayda 70% değer kaybetmişse onların hatası değil bizim ülkeyi yönetenlerin başarısızlığı. Fiyatlar gayet az biraz fazla olsa da normal düzeyde. Bunlar yine iyi. İleride cevap verecek gücümüz bile olmayacak.

ugrygl

26.9.2018 10:58:00

+1
Fifa 17 ye 150 tl çok dedim fifa 18 300 tl oldu fifa 19 450-500 tl oldu. ultimate sürümleri için konuşuyorum. Bu böyle gider paranın değeri kayboldukça durdurulamaz. Forum herşey çok iyi Türkiye çok iyi yönetiliyor diyenlerin hiç biri ortada yok. Birde sohbette şu kısma takıldım. Konsollar lüks tüketim oldu gibi bir söz geçti. Konsol ayarlarında oyun oynatabilen ve oynatabilecek (bir kaç yıl daha) bir pc sizin daha iyi bilmeniz lazım kaç liradır? Başka bir sorum yok.

cabriyo

26.9.2018 10:15:47

0
PES 2019= 150tl xbox.... 2 hafta önce. kim diyor konsol oyunları pahalı? forza horizon 4 220lira... . arabalar androide geçerse hapı yuttuk. kurtar bizi deepweb.. tor kurtar bizi...

xbox2

26.9.2018 05:16:07

0
Hafta 2 kez çıkın bence...

Fingolfin.

26.9.2018 01:22:56

0
Dead Rising'in ilk oyununu Capcom Vancouver değil, Capcom'un Japonya tarafı yaptı. 2'de Kanadalı ekibe ekibe geçti. Ki ondan sonra o stüdyoyu alıp, adını değiştirdiler. O dönemler daha çok batılalaşmaya çalışıyorlardı, dmc:devil may cry'ı batılı bir stüdyoya yaptırdılar, resident evillar full aksiyona kaydı falan. Capcom şu sıralar özüne dönmeye başladı, tatmin edici satış rakamları ve oyuncu/eleştirmen kitlesinden aldıkları olumlu tepkiden dolayı da bu süreci hızlandırma kararı aldılar sanırım. Resident Evil 7 ve Monster Hunter World ile iyi bir başarı yakaladılar. Şimdi Devil May Cry 5, Resident Evil 2 Remake, Mega Man 11 ve Deep Down ile geliyorlar.

sarge61

25.9.2018 23:29:01

+6
Yani oyunlara zam gelmiyor, bizim paranın değeri düşüyor [:'(]

Beyefendi1i

25.9.2018 20:22:24

0
Enis hocam İspanya liginden bir takımla kariyer yapsan daha iyi olurdu.Her sene aynı ligler sıkıldık artık.

Crimson Knight

25.9.2018 19:31:23

+1
Zamanında çok çekici gelmeyip 209 TL'den pre order etmediğim Detroit'in çıkış sonrası 299'a çıkması üzerine geçen ay indirimle 189'a 4 ay sonra ancak almıştım. Oyun 470'e mi ne çıkmış bugün yine indirime girmiş 300 TL'den satışta, gel de çık bu işin içinden. Oyunlar neyse de en kötüsü oyun içi satışlara oldu, ESO'da 105 TL'ye 5500 Crown alırken şimdi 200'e yaklaştı aynı paket. Hani tek seferlik aldım bitti de diyemiyorsun oyun gibi, aylık üyelik fiyatı da crown fiyatı da %40'a yakın zamlandı bir anda. Bilsem 2 senelik üyeliği bir anda alırdım. Oyunu konsolda oynayan Türk zaten çok azdı, eski hali bile pahalıydı bize, şimdi daha da arttı. Zenimax %50'lik crown indirimi yapmazsa çok zor bu fiyata almak.

E.w.i.f.K

25.9.2018 17:33:33

+1
Aylar önce sonra oynarım diye köşeye attığım Horizon ZD'ı bu zamlardan sonra dün bulmanın sevinci

Nınja

25.9.2018 17:30:27

0

Pablo Vader

25.9.2018 17:27:55

0
Youtube'da neden yok? @Speed-Step

WinchesteeR

25.9.2018 17:26:00

0
Sony marka 49XD7005 model android televizyonunu kullanıyorum.Sıfırdan boot etmesi 1dk sürüyor.Güncelleme durumunda ise o an yükleyip yüklememek bize bırakılmış durumda.İstersek daha sonra güncellemeyi yüklemesini isteyebiliyoruz. WebOS ve tizenide görmüş birisi olarak, sony android tv en iyisi diyebilirim .

Seyrim

25.9.2018 16:57:54

+3
Oynamayın fakirler.. :)

firat_kilic

25.9.2018 16:41:51

0
İnsanlar eğer geçmişi arıyorsa bugün kaybedilmiş demektir. Evvel zaman içinde gmt+3ü düşünmeyenler baş eğenler uyur gezerler teslimiyetçiler.... hayatın tümünü kayda alıp geri dönüp içindeki bağlara bağlantılara bakan kaç insan var ? ve bu insanların kaç tanesi zamanı aynalayıp geleceği görebiliyor? ve biz onları mı dinliyoruz? yoksa kandıran / inandıran / zora sokanı mı? uyanma çağı gelmedi mi artık? yıl 2018...

xsw

25.9.2018 16:31:33

0
Mobilde bir oyun paketi 100 Euro konsolda oyunun kendisini hata 2-3 tane alırsın.

michael01

25.9.2018 16:23:22

+4
Ne zaman zenginlerin bir şey yaptığından konu açılsa Mesut Çevik konuyu hemen viski ve puroya getiriyor. Bu sefer yine viskiyle girdik konuya. Aman Mesut bey siz zengin olmayın alkolik olursunuz.

Guest-2C5CD639E

25.9.2018 16:14:41

+1
pc de beleş oynuyorum kafam rahat 500₺ ye oyun alan fanboylar düşünsün

Queen Hentai

25.9.2018 15:28:07

+1
Programın özeti: Jilet gibi

m_keskin

25.9.2018 15:26:51

+2
İzlediğim en keyifli program. İzlerken resmen kahkaha attırıyorsunuz :) Apple kısmı mükemmeldi özellikle.

AvriL

25.9.2018 15:04:47

0
20:35-20:42 enis kirazoğlu

DH Misafiri

25.9.2018 14:40:06

+1
gereksiz muhabbet yapmayın 69 euro oyunlar avrupada.fiyatları belli.varsa al oyna aga.yoksa işine bak.tatava yapmayın.

tobepeople

25.9.2018 14:08:54

+4
Ben sadece toplu indirim olduğunda oyun alıyorum. Onda da güncel oyunlar pek indirime girmiyor ama alıştık ne yapalım ,biz de eski oyunları alıyoruz..

rambocuk

25.9.2018 13:00:47

0
Konsolda pc ye göre hala daha ucuz, çünkü bitirip satıyorsun, pc de kimse hesap almıyor zaten bedava niye para versin adam, ama ücretsiz oynama işlerine girerim diyorsan pc evet artık tek seçenek

qoqoCAN

25.9.2018 12:41:06

+2
Şu sıralar zamanımı en iyi şekilde değerlendirdiğim anlar sizin 2si1 i izlediğim zamanlar oluyor. Sakın ha bozulmasın bu düzen.

DH Misafiri

25.9.2018 11:50:46

0
niye oyunlara para veriyosunuz ki. pc kullanın

DH Misafiri

25.9.2018 11:50:45

0
Mp3 link ki bozuk,mp3 dosyasını daha iyi sıkıştırın 50mb altında olsun,fakirim ...

DH Misafiri

25.9.2018 11:50:45

+8
sonra vay efendim torrent neden bitmiyor ,korsan da bilmem ne. Neyse ki camiye sadaka mı atıyorum da günahlardan arınıyorum.

veteriner69

25.9.2018 11:26:52

+30
Farketmez, ben hep 50 liralık oyun alıyorum. Olmadı mı yoksa?

Mesaopp

25.9.2018 11:00:37

0
Dolar yükselince bunun etkisi hemen çıkmaz en az 2 ay var daha demişlerdi.

qoqoCAN

25.9.2018 10:54:15

+14
Şu cevabından ne kadar boş bir insan olduğunu söyleyebilirim.

metebey21

25.9.2018 10:24:40

0
çözüm: oynama

OldGamers86

25.9.2018 08:24:38

+11
Bence programın adınj 2si1 Teknolonji ve elit programı olarak degisin. Cunkü oyun oynamak artık para kaygisı olmayan elitlerin hakkı artık. Adamlar çekinmemiş, ps3 oyunlarına bile bindirim yapmışlar, hey masallah...

Sipihr

25.9.2018 04:33:58

+1
Ben "Evet" den daha çok "Cıblak" lafına takıldım :D

King Stannis

25.9.2018 03:59:50

+2
Güzel muhabbet çeviriyorsunuz, hiç sıkmıyor.

OtostopcununRehberi

25.9.2018 02:29:23

0
Gece gece süpriz. :D

safaksepboy

25.9.2018 02:24:10

+1
Tam uyuycam video atıyorsunuz☺️ nasıl uyucam şimdi? (Saat gece 2 30)
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Bölüm Sonu Canavarı 8/10 41 oy
KÜNYE
Bölüm Sonu Canavarı ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
426 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
URL
EMBED
PC TEST SİSTEMİMİZ
 • İşlemci Intel Core i7-4790K 4.00 GHz
 • RAM 8 GB DDR3 1600 MHz
 • Ekran Kartı Nvidia GeForce GTX970M 4GB GDDR5
 • Sabit Disk 128GB SSD