Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »
DİĞER BÖLÜMLER
YouTube Kanalımıza Abone Olun

2si1 her Cuma olduğu gibi teknoloji ve oyun dünyasındaki son 1 haftada ne olduysa ekranlarınıza taşımaya devam ediyor.

BSC bolumsonucanavari Bolum Sonu Canavarı PC PS3 xbox 360 DS PSP Wii IPhone
2si1: "Teknoloji ve Oyun Programı" 7.12.2012 2si1: "Teknoloji ve Oyun Programı" 21.12.2012
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

kamilfatsa

18.12.2012 22:17:22

0
videonun en mükemmel kısmı; http://t.co/W3s3TAHT (spoiler içerir!)

bytradm

17.12.2012 22:18:04

0
teşekkürler iyiydiniz hepiniz.

bukalemun56

17.12.2012 14:08:54

0
quote:

Orijinalden alıntı: jakops. 1 Ocak 2100 den herkese merhaba
birşeymi çektin akşam akşam.

bukalemun56

17.12.2012 13:57:12

0
quote:

Orijinalden alıntı: esqhia Çok güzel programdı emeğinize sağlık,teşekkürler.2si1 de genel olarak en büyük sorun,Mesut çeviğin haberlerinden sonra,ersin in hiçbir yorum yapmadan oyun haberlerine geçmesi,ve bu şekilde program sonuna kadar monoton bi halde devam etmesiydi.Bazen Mesut Çevik oyun haberlerine yorum yapsa da pek bi değişiklik olmuyodu program genelinde.Ama Talhanın katılmasıyla,programa enerji geldi.Olması gereken yorumlar gelmeye başladı.Eskiden olsa google haberine ersin yorum yapmazdı,oyun haberine de Mesut Çevik yorum yapmazdı ama daha ilk haberden itibaren herkesin katılmasıyla çok güldüm çok eğlendim,harikaydı yorumlar :) Erdinç iyikul varken olan samimi ortam tekrar döndü.Ve 3 kişinin katılımıyla da bence tavan yaptı bu program.Verdiğiniz haberlerin çoğunu,haftaboyunca takip ediyoruz zaten.Bizim istediğimiz şey,yorumlarınız,düşünceleriniz.hatta esprileriniz.Programın adına takılmayın ve bu kadroyu koruyun bence.Bu 3lü dağılmasın.Tekrar teşekkürler,izlemeyenlere de iyi seyirler :)
herkes aynı olsaydı Allah bir insan yaratırdı.. herkesin fıtratı başka erdinç ersin olamayacağı gibi ersinde erdinç olamaz herkes için bu böyle..

devremulkwy

17.12.2012 05:24:18

0
Google konusu Mobilite videosu ile fena pişti olmuş. http://forum.donanimhaber.com/registration.asp

WarSaw

17.12.2012 00:18:34

0
Programın 3'lü olması daha güzel oluyor. Talha programa renk katıyor fakat onunda sunduğu haberler olsaydı daha iyi olurdu.

LastSurvivorfromCherno

17.12.2012 00:03:02

0
Mükemmel olmuş.Elinize sağlık

mash3d

16.12.2012 22:42:38

+1
quote:

Orijinalden alıntı: ugrtrkgvn

Recep ivedik filmine gittigimde tum salon o espiriye gulmustu,arkadasimda bi kac gun sonra gitti oda bahsetti herkes guldu diye.Bu durumun tum turkiyede boyle oldugunu ve filme her yas grubu gittigini dusunursek yapilmis olan espiriye "ilkokul seviyesi" diye tepki gostermek sadece kendini belli etmeye calismaktir diye dusunuyorum.yani sadece LAF soylemis olmak.
İlkokul seviyesi derken yaş olarak algılamamak gerek yoksa 20-30 yaşında adamların ilkokula gitmediği belli bir şey.Recep ivedik gibi bir filme gidip üstelik oradaki herkesin buna gülmesini örnek göstermenizde ayrı bir komik kaçmış.Kısacası demek istediğim artık yetişkin olmuş insanların 31, elizabet gibi ilkokulda, lisede yaptığımız basit seviyesiz esprilere gülebilmesi ilginç geldi bana.Tabi bu bahsettiklerimi anlayabilmek için belirli bir kültür seviyesine ulaşmış olmak gerekir yoksa sadece 'LAF' olarak gelebilir bazılarına.

smalsrol

16.12.2012 15:50:27

0
quote:

Orijinalden alıntı: karabeyefe

Arkadaş bu ülkede herkes eleştirmen, iş yapmaya gelince tık yok. Siz bu üslup ile edebi eser eleştiriyorsanız yazarların vay haline. Sanat eleştirmeni kimliğine bürünmüş insanın iyi kötü her dalı takip ediyor olması, kültürünün yüksek olması gerekir ki elindeki eserin seviyesini ölçebilsin. Siz daha argoda elizabeth nedir onu soruyorsunuz sonra da gişe rekortmeni filme ucuz komedi diyorsunuz. Gerçi sizli bizli konuşuyorum da karşımdaki %90 lise yaşlarının verdiği heyecanla kendini farklı göstermeye çalışan 16-17 yaşlarında bir kardeşimiz.
Acaba üslübumun nesi var da beni aşşağılama çabasına girdin anlamıyorum. Burda edebi eleştiri yapmıyorum ya da paper yazmıyorum, bir forum sitesinde düşüncelerimi dile getiriyorum. Ayrıca ortaya attıgın tezler o kadar manasız ki, gişe rekortmeni bir film nasıl ucuz komedi olur diyorsun. Resident evil 6 da rekorlar kırdı çok müthiş bir oyun mu ? Her şeyin hitap ettiği bir kesim vardır, bu kesim o ürünün iyi oldugunu kanıtlamaz. Ayrıca tüm edebiyatçılar recep ivediğin ucuz komedi oldugunda hem fikir. Burda neyin tartışmasını yapıyorsn anlamıyorum. Gerçek komedi mi istiyorsun, git Shakespeare oku.

Geldimmigordun

16.12.2012 13:53:29

0
Ağrı Doğubeyazıt gelin bekleriz

Recharged

16.12.2012 11:26:24

0
Yine sıkılmadan izlediğim iyi bir program olmuş.

karabeyefe

16.12.2012 09:04:41

+6
quote:

Orijinalden alıntı: smalsrol Aşşağıdaki yorumlara bakarsan ben elizabeth esprisinin ne anlama geldiğini yeni öğrendim, demek ki insan böyle şeyleri bilmek zorunda değil. Ayrıca bel altı esprilere sade erkekler mi gülüyor? Kapalı kapalı bayanlar bile kahkaha atıyor, bayanların da gülmesi olayı meşrulaştırmaz. Ben çok sosyal biriyimdir ama hiç bir arkım kalkıpda elizabeth diye bir espri yapmadı. Ben kimseyi aşşağılamadm ayrıca, komik değil o kadar. Ben edebiyat eleştirmeniyim ve bu türe ucuz komedi deniyor ;)
Arkadaş bu ülkede herkes eleştirmen, iş yapmaya gelince tık yok. Siz bu üslup ile edebi eser eleştiriyorsanız yazarların vay haline. Sanat eleştirmeni kimliğine bürünmüş insanın iyi kötü her dalı takip ediyor olması, kültürünün yüksek olması gerekir ki elindeki eserin seviyesini ölçebilsin. Siz daha argoda elizabeth nedir onu soruyorsunuz sonra da gişe rekortmeni filme ucuz komedi diyorsunuz. Gerçi sizli bizli konuşuyorum da karşımdaki %90 lise yaşlarının verdiği heyecanla kendini farklı göstermeye çalışan 16-17 yaşlarında bir kardeşimiz.

gdervisoglu

16.12.2012 05:01:37

0
Bahsedilmiş olabilir belki ama, bildiğim ve takip ettiğim kadarıyla instagram-twitter ilişkisinde ipleri ilk koparan instagram oldu. Instagram'ın Twitter ile ilgili bağlantıları kaldırmasından sonra ise Twitter'da karşı hamle olarak, Instagram bağlantılarını sitesinden kaldırdı ve mobil uygulamasına filtre özelliği ekledi. Yani, programda söylendiği gibi değil. İlk hamleyi Instagram yaptı. Instagram'ın böyle bir şey yapmasının sebebi de, medyada; "instgram fotoğraflarının twitter'da değil, kendi sitelerinde görüntülenmesini istemesi" şeklinde yer aldı. Zaten kısa bir süre önce de bildiğiniz gibi Instgram hesapları web üzerinden görüntülenmeye başlanmıştı. Programda twitter'a çakılmış ama, her şey instagram ın tek taraflı ipleri koparmasından kaynaklanıyor. Tabi Instagram'ın yeni sahibi Facebook'un da Twitter'ı rakip olarak görmesi, bu kararda etkili olmuş olsa gerek. [link=http://www.cnbce.com/yasam-ve-teknoloji/sosyal-medya/instagram-twitter-bagi-tamamen-koptu]kaynak[/link]

Renegade Havoc

16.12.2012 03:08:51

0
Bu bölüm çok güzeldi...

buguncx

16.12.2012 03:04:57

0
Tabiki bana göre değil

smalsrol

16.12.2012 02:47:08

0
quote:

Orijinalden alıntı: ugrtrkgvn

Salon güldü dedim farkındaysanız.Kendinizi kasın siz.Ciddi takının..Ben Cem Yılmaz'ı sevmem ben Recep İvedik'i(Şahan) sevmem..Siz böyle grup oluşturun kendi düşüncenizle.Bende aynı şeyi sizler gibi düşünen insanlarımız için düşünüyorum.Bizim insanımız boş yere kendini soyutlar diyerek..Ayrıca ben zannetmiyorumki biri size o espiriyi açıklamış olsun.Yani bu espiriyi biliyordunuz.Daha doğrusu size bu espiri anlatıldığında yada siz gördüğünüzde o sahneyi,Recep İvediğin el hareketi ve tavrıyla ne anlatmak istediğini anladınız.Yani kültürümüz itibari ile biliyorsunuz.Bu kavramı gelipte size kimse anlatmaz bu kavram öğrenilir.Öğrendiniz bir espiriyide gelip burda insanları aşağılamk için seviyesi düşük diye uyarıda bulunmak tamamen psikolojik sorundan kaynaklanıyor diye düşünüyorum.Espride hakaret yok küfür yok.Espriye koca koca bayanlar bile güldü.Onlar bu kavramla uzaktan yakından ilgili değilken ne olduğunu biliyoda siz mi bilmiyosunuz Allah aşkına?Konu uzamasın diye bundan fazka açıklama yapmicam.Eğer bana cevap yazacaksanız bunu bilerek yazın.Sizi kaale almadığımı yada kaçtığımı düşünmeyin..
Aşşağıdaki yorumlara bakarsan ben elizabeth esprisinin ne anlama geldiğini yeni öğrendim, demek ki insan böyle şeyleri bilmek zorunda değil. Ayrıca bel altı esprilere sade erkekler mi gülüyor? Kapalı kapalı bayanlar bile kahkaha atıyor, bayanların da gülmesi olayı meşrulaştırmaz. Ben çok sosyal biriyimdir ama hiç bir arkım kalkıpda elizabeth diye bir espri yapmadı. Ben kimseyi aşşağılamadm ayrıca, komik değil o kadar. Ben edebiyat eleştirmeniyim ve bu türe ucuz komedi deniyor ;)

ugrtrkgvn

16.12.2012 00:47:10

0
quote:

Orijinalden alıntı: smalsrol

Bence bizim insanımız ucuz espriye güldüğü için salon gümlemiştir.Ayrıca Recep ivedik filmine giden insanlar tabi böyle esprilere kahkalar atar, adamların amacı zaten böyle şeyler duymak. Ben ne filmine gittim ne de izledim, bu espriye de gülmedim . Herkesin espri anlayışı farklıdır.
Salon güldü dedim farkındaysanız.Kendinizi kasın siz.Ciddi takının..Ben Cem Yılmaz'ı sevmem ben Recep İvedik'i(Şahan) sevmem..Siz böyle grup oluşturun kendi düşüncenizle.Bende aynı şeyi sizler gibi düşünen insanlarımız için düşünüyorum.Bizim insanımız boş yere kendini soyutlar diyerek..Ayrıca ben zannetmiyorumki biri size o espiriyi açıklamış olsun.Yani bu espiriyi biliyordunuz.Daha doğrusu size bu espiri anlatıldığında yada siz gördüğünüzde o sahneyi,Recep İvediğin el hareketi ve tavrıyla ne anlatmak istediğini anladınız.Yani kültürümüz itibari ile biliyorsunuz.Bu kavramı gelipte size kimse anlatmaz bu kavram öğrenilir.Öğrendiniz bir espiriyide gelip burda insanları aşağılamk için seviyesi düşük diye uyarıda bulunmak tamamen psikolojik sorundan kaynaklanıyor diye düşünüyorum.Espride hakaret yok küfür yok.Espriye koca koca bayanlar bile güldü.Onlar bu kavramla uzaktan yakından ilgili değilken ne olduğunu biliyoda siz mi bilmiyosunuz Allah aşkına?Konu uzamasın diye bundan fazka açıklama yapmicam.Eğer bana cevap yazacaksanız bunu bilerek yazın.Sizi kaale almadığımı yada kaçtığımı düşünmeyin..

smalsrol

16.12.2012 00:28:09

0
quote:

Orijinalden alıntı: ugrtrkgvn

Recep ivedik filmine gittigimde tum salon o espiriye gulmustu,arkadasimda bi kac gun sonra gitti oda bahsetti herkes guldu diye.Bu durumun tum turkiyede boyle oldugunu ve filme her yas grubu gittigini dusunursek yapilmis olan espiriye "ilkokul seviyesi" diye tepki gostermek sadece kendini belli etmeye calismaktir diye dusunuyorum.yani sadece LAF soylemis olmak.
Bence bizim insanımız ucuz espriye güldüğü için salon gümlemiştir.Ayrıca Recep ivedik filmine giden insanlar tabi böyle esprilere kahkalar atar, adamların amacı zaten böyle şeyler duymak. Ben ne filmine gittim ne de izledim, bu espriye de gülmedim . Herkesin espri anlayışı farklıdır.

Dehşetengiz

16.12.2012 00:16:24

0

ugrtrkgvn

15.12.2012 23:45:12

-2
quote:

Orijinalden alıntı: mash3d Elizabet deyip kıkır kıkır gülüşüp ilkokul seviyesine düşmeniz olmamış...
Recep ivedik filmine gittigimde tum salon o espiriye gulmustu,arkadasimda bi kac gun sonra gitti oda bahsetti herkes guldu diye.Bu durumun tum turkiyede boyle oldugunu ve filme her yas grubu gittigini dusunursek yapilmis olan espiriye "ilkokul seviyesi" diye tepki gostermek sadece kendini belli etmeye calismaktir diye dusunuyorum.yani sadece LAF soylemis olmak.

aytacikomadrid

15.12.2012 22:30:21

0
Mesut Bey ülkemizde kurumlar vergisi %20 dir %30 değil... Sadece SMMM olarak hatırlatayım dedim. Programlarınızı ilgilyle takip efiyoruz.Bozmadan devam etmeniz dileğiyle

noblelion

15.12.2012 21:34:11

+2
"50 dolara adroid tablet alırsın ama apple'ın anca şarj aletini alırsın" Kaynak 2'si 1 1.31 dk

ByDamage

15.12.2012 20:25:41

0
2si1 tam adı gibi bir program olmuş 2+1 3 kişi süper olmuş.Her şekilde yorumlarını dinleyebiliyoruz.Program hep böyle devam eder inş :)

mash3d

15.12.2012 18:21:22

-4
Elizabet deyip kıkır kıkır gülüşüp ilkokul seviyesine düşmeniz olmamış...

l053r

15.12.2012 17:18:08

0
Elizabet kısmında güzel trollediniz. 48 dk da güzeldi .

smalsrol

15.12.2012 17:15:40

-1
quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Erkeklerin çoğu bilir :) Bir rakam vereyim anlamazsan daha fazla açamam:) 31
Sağol, ama o bağlantıyı nasıl kuruyorsunuz, recep ivedik ile alakalı bir şey ise hiç izlemedim o yüzden bilmiyorumm.

TeufeL-07

15.12.2012 17:07:48

0
Mesut Çevik bu hafta el kol hareketleriyle iyice Cengiz Abazoğlu na bağladı :D

infom@n

15.12.2012 17:04:22

0
quote:

Orijinalden alıntı: smalsrol Şı Elizabeth esprisi nedir arkadaşlar, bu kadar komik olan ne gerçekten merak ettim. Bir de bölümsonucanavarından yaptıgım yorumlar nedense Yorumunuz Başarıyla gönderildi demesine rağmen gözükmüyor.
Erkeklerin çoğu bilir :) Bir rakam vereyim anlamazsan daha fazla açamam:) 31

jakops.

15.12.2012 16:52:13

0
Dark Souls 2 nin ne biçim grafikleri var öyle. Ağzım açık kaldı.

smalsrol

15.12.2012 14:37:20

-1
Şı Elizabeth esprisi nedir arkadaşlar, bu kadar komik olan ne gerçekten merak ettim. Bir de bölümsonucanavarından yaptıgım yorumlar nedense Yorumunuz Başarıyla gönderildi demesine rağmen gözükmüyor.

DH Misafiri

15.12.2012 14:25:33

0
Kamera arkası muhabbetleri de istiyoruzzz... asıl muhabbetler orda döneeerr... :)

ugrtrkgvn

15.12.2012 11:44:27

-1
Prgoram gayet başarılı en çok izlediğim program oldu,dizi gibi programı bekler olduk:)Simcity i bekliyoruz... Oturma düzenini değiştirseler iyi olur:)Mesut Çevik konu anlatırken Talha Aynacı'ya bakamıyo oturma itibari ile:)Yuvarlak bi masanın etrafında kamera da dahil olmak üzere 90 derecelik açılarla oturmaları daha iyi olurdu:)

mrfaki

15.12.2012 11:26:06

0
"iki tarafda Elizabet in pesinde.." Ne Elizabet'mis be kardesim... :D

war3z

15.12.2012 08:12:08

+2
Elinize sağlık

Salvatuon

15.12.2012 07:49:29

+1
Yakinda bir Talha Fan Club cikacaga benziyor forumda Gecen haftaki "Abi bizim mübarek cumayi kara cuma yapmislar (Black Friday)" espirisi bombaydi mesela

EXIST

15.12.2012 04:26:55

0
Elizabet muhabbetine koptum :) Program hep böyle devam etsin.Talha çok iyi :)

galata_ibo

15.12.2012 02:48:21

0
hayret htc haberi yok

ObjektifEye

15.12.2012 02:27:25

0
Tablette dokunmatik ekran kullanıyoruz oyunlarda zaten ona göre çıkıyor... ama masa üstünde dokunmatik ekran bence gitmez mesela ben klavye ile kontrol ettigim oyunu kolumu kaldırarak her hangi bir işlem yapmak için dokunmatık ekran'a dokunmam klavye ile hallederim birde tablet her zaman elimizde duruyor ve kullanması haliyle kolay oluyor ama masa üstündeki dokunmatik monitör işi bozuyor dizimi yatırmadıgım sürece :D tabi birde teknoloji gelişecektir ilerde belki dokunmatik ekranlarda tarih olacaktır ve bir projektör benzeri cihaz ile ekrana gerek kalmadan havada oluşturulan 3 boyutlu görsellerle jenga oynamak mümkün halede gelebilir...Şimdiden heveslendim ya la :D

filozof80

15.12.2012 02:07:21

0
3 kişinin olmasından belkide çok keyifli geldi bana bu bölüm. 3 kişi devam ederseniz programın adını 2+1 olarak değiştirmek nasıl olurdu :)

DH Misafiri

15.12.2012 01:27:30

0
3:32 SANIYEDEKİ HAREKETİ ACIKLARMISIN :) COK GÜÇLÜ ŞEYE SAHİP DERKEN...! :):) HAREKETİN ANLAMI :):)

esqhia

15.12.2012 01:16:51

+21
Çok güzel programdı emeğinize sağlık,teşekkürler. 2si1 de genel olarak en büyük sorun,Mesut çeviğin haberlerinden sonra,ersin in hiçbir yorum yapmadan oyun haberlerine geçmesi,ve bu şekilde program sonuna kadar monoton bi halde devam etmesiydi.Bazen Mesut Çevik oyun haberlerine yorum yapsa da pek bi değişiklik olmuyodu program genelinde. Ama Talhanın katılmasıyla,programa enerji geldi.Olması gereken yorumlar gelmeye başladı.Eskiden olsa google haberine ersin yorum yapmazdı,oyun haberine de Mesut Çevik yorum yapmazdı ama daha ilk haberden itibaren herkesin katılmasıyla çok güldüm çok eğlendim,harikaydı yorumlar :) Erdinç iyikul varken olan samimi ortam tekrar döndü.Ve 3 kişinin katılımıyla da bence tavan yaptı bu program.Verdiğiniz haberlerin çoğunu,haftaboyunca takip ediyoruz zaten.Bizim istediğimiz şey,yorumlarınız,düşünceleriniz.hatta esprileriniz.Programın adına takılmayın ve bu kadroyu koruyun bence.Bu 3lü dağılmasın.Tekrar teşekkürler,izlemeyenlere de iyi seyirler :)

alito

15.12.2012 00:38:33

0
çok doyurucu bir program oldu yine, teşekkürler

DH Misafiri

15.12.2012 00:24:47

0
The Last Of us Ölümcüy Deneyin Oyunu Gibi Geldi.

orhuncoskun

15.12.2012 00:17:53

0
Bu tanıtım ve haber videolarını HD olarak indirip 107ekran LCD TV'de izliyordum son zamanlarda izleyemez oldum HD formatındaki videolarınız standart olmadığından 1-2dk sonra ya sesi yok oluyor yada görüntü bozuluyor, lütfen bu HD formatını standart yaparmısınız.Normal modunda indirdiğim zaman görüntü kalitesi çok kötü oluyor. Şimdiden teşekkürler.

Guest-744329BC8

15.12.2012 00:09:37

0
Diabloya çok güldüm,Commander shepard'a çok üzüldüm.

khaos

14.12.2012 23:52:55

0
Mesut bey galiba cidden bir kavram kargaşası yaşıyoruz ben google'ın bir uygulama geliştiricisi olarak (dar kapsamlı maps örneği ios harita uygulamaları mevzusu) en büyük rakibi olan platformda çok beğenilen bir iş yapmasını amiyane tabirle "o platformun büyüklüğünü kabul etmesi" olarak görülmesinin pek objektif/insaflı bir yaklaşım olmadığına inanıyorum

Speed-Step

14.12.2012 23:45:07

+1
quote:

Orijinalden alıntı: khaos Mesut bey tüm saygımla ancak alıntı yapmama sistem nedense izin vermediği için "yanlış anlaşılmayı" düzeltmek isterim yanılmıyorsam google android'in sahibi olduğu kadar aynı zamanda değişik platformlara googlemaps,earth,translate vs gibi uygulamalar geliştiriyor bu durumda ve bildiğim kadarıyla apple'ın öyle bir özelliği yok? Bu durumda sizin deyiminizle android platformunda nasıl ve ne sunacak? Yani bir kavram karışıklığı var galiba?
Apple'ın nasıl kendine özel servisi olmaz? :) Sizin bu düşüncenizle Apple'ın daha ilk yıl Siri'i Google Android kullanıcılarına sunması gerekirdi. "Tabi daha iyi olarak" Kitaplık, dergilik gibi hizmetlerini saymıyorum bile :)

Fikirterzisi

14.12.2012 23:34:51

0
Mesut Çevik:"Yalnız var ya konu sürekli oraya gidiyor?"(konu dediği şey=Elizabeth) :D Hep sen konuyu oraya çekiyon be abim tabi öyle olur. :D Neyse iyi programdı teşekkürler. :)

khaos

14.12.2012 23:12:15

0
Mesut bey tüm saygımla ancak alıntı yapmama sistem nedense izin vermediği için "yanlış anlaşılmayı" düzeltmek isterim yanılmıyorsam google android'in sahibi olduğu kadar aynı zamanda değişik platformlara googlemaps,earth,translate vs gibi uygulamalar geliştiriyor bu durumda ve bildiğim kadarıyla apple'ın öyle bir özelliği yok? Bu durumda sizin deyiminizle android platformunda nasıl ve ne sunacak? Yani bir kavram karışıklığı var galiba?

FERFEROS

14.12.2012 23:01:08

0
Sonra etherneti çekiyorsun arkadan. Harika bir bölümdü.

12 Angry Men

14.12.2012 22:46:46

-3
quote:

Orijinalden alıntı: swat882

vay be 48 dakikalık videoyu 8 dakikada izledin.. büyük yetenek
Saf mısın arkadaş? program güzel dedim bu program her hafta yayınlanmıyormu programın güzel olduğunu vurguladım videoyu tabıkıde bıtırmedım ne insanlar var işi gücü polemik işine bak sen

terekeme_1903

14.12.2012 22:45:17

0
en zevkli 2si1 programıydı :)

kingarthasilker

14.12.2012 22:40:40

0
quote:

Orijinalden alıntı: A.l.p.r

Teşekkürler.
arkadaş yazmışım spoiler içerir diye niye okuyon o zaman

Speed-Step

14.12.2012 22:37:54

+3
quote:

Orijinalden alıntı: khaos Google'ın "ios'taki maps uygulaması android'dekinden daha iyi" demesi apple'ın büyüklüğünü kabul etmesi değil aksine "seni senin çöplüğünde döverim" demesi gibi bir şey! Lütfen şu apple marka "at" gözlüğünüzü çıkarıp biraz etrafa bakın!
Keşke Apple da Android'i bu şekilde dövse de kendi müşterilerine sunmadıklarını Android kullanıcıları kullanabilse. Yaklaşımınız yanlış :)

ParacelciuS

14.12.2012 22:30:25

0
Google konusu Mobilite videosu ile fena pişti olmuş.

iDenis

14.12.2012 22:18:53

0
Elizabeth kısmında koptum :D

khaos

14.12.2012 22:14:29

0
Google'ın "ios'taki maps uygulaması android'dekinden daha iyi" demesi apple'ın büyüklüğünü kabul etmesi değil aksine "seni senin çöplüğünde döverim" demesi gibi bir şey! Lütfen şu apple marka "at" gözlüğünüzü çıkarıp biraz etrafa bakın!

serhat_ps3

14.12.2012 22:13:26

0
Dokumatik ekranlar laptoplar için standart haline gelecek ama masaüstü pcler için sanmıyorum

hynric

14.12.2012 22:08:01

0
yanlız talha abiyi kimse takmıyo, espiri falan yaptığında orda değilmiş gibi davranıyolar :D yanlış anlaşılmasın talha abiye söz yok :)

John Constantine

14.12.2012 22:02:38

+1
Kesinlikle izlediğim en keyifli 2si1 programıydı, harikasınız

escapethelife

14.12.2012 22:00:15

0
Gerçekten eğlenceli bir program olmuş. Umarım hiç bitmez. Bilgiler için teşekkürler. 2013te baya güzel oyunlar gelecek heyecanla bekliyorum. Spoiler veren arkadaşada teşekkürler! Yazılarda biraz dikkat edin.

floydrose

14.12.2012 21:56:18

0
Mesut abi ve Ersin çok güzel bilgiler veriyorlar ama Talha gerçekten ortama renk katıyor. Hepiniz harikasınız teşekkürler.

jakops.

14.12.2012 21:53:39

0
1 Ocak 2100 den herkese merhaba

zerocontrol

14.12.2012 21:51:47

0
1 Ocak 2100, Cuma 00:00 bu nedir :D

Cem300

14.12.2012 21:46:02

0
Merhaba ben Godolphin !

hynric

14.12.2012 21:40:50

0
elisabeth elisabeth nereye kadar arkadaş :D

kingarthasilker

14.12.2012 21:36:19

-1
[spoiler içerir] ölenlerin arasına niye desmond miles yazılmamış tamam november 16 yazıyodu ama olsun kalbimizdesin desmond bütün dünya için kendini feda ettin

kasim444

14.12.2012 21:35:04

0
Gerçekten tebrik ederim.Ülkemizde en iyi teknoloji sitelerinden birisiniz.Boyle devam :).

swat882

14.12.2012 21:27:54

+15
quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men üçün biri olmuş Ama güzel programdı teşekkür ederim.
vay be 48 dakikalık videoyu 8 dakikada izledin.. büyük yetenek

Guest-C9BB11035

14.12.2012 21:25:31

0
Elizabeth :D

swat882

14.12.2012 21:23:25

+2
Apple kullanıcıları Google'a ve Android'e dünyaynın küfünü ediyorlar ama yinede gelip Google Maps i kullanıyorlar... Apple fanı olmak çok ilginç birşey...

DevilAttack

14.12.2012 21:04:12

-1
Hakikaten öyle karakter mi olur ? Elizabeth :D

DevilAttack

14.12.2012 21:02:19

0
Hiç bitmesinnnn.Talha abi iyiki katıldın. Herkes söylüyor ve her defasında belirtiliyor ama keşke Erdinç abide olsaydı.

WmGMD

14.12.2012 20:52:57

0
şarj aletini alırsın :D

mako3e

14.12.2012 20:49:21

+2
Mesut çevik gülmemek için kendini sıkıyor, ekrana falan bakıp konsantre olmaya çalışırken bomba patlıyor '' bir taraf elizabet'in peşinde ''

PwaGG

14.12.2012 20:47:24

0
head&shoulders ne alaka :D

12 Angry Men

14.12.2012 20:45:44

-5
üçün biri olmuş Ama güzel programdı teşekkür ederim.

savinelli

14.12.2012 20:43:38

0
3 ü bir arada :D
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Bölüm Sonu Canavarı 8/10 41 oy
KÜNYE
Bölüm Sonu Canavarı ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
426 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
URL
EMBED
PC TEST SİSTEMİMİZ
 • İşlemci Intel Core i7-4790K 4.00 GHz
 • RAM 8 GB DDR3 1600 MHz
 • Ekran Kartı Nvidia GeForce GTX970M 4GB GDDR5
 • Sabit Disk 128GB SSD