Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

2si1 "Ağırlığı 2 ton" Teknoloji ve Oyun Programı

3 Şubat 2017 Gökhan Yılmaz 1 İzlenme Sayısı: 15380 Video süresi: 02:24:54 2si1
DİĞER BÖLÜMLER
YouTube Kanalımıza Abone Olun

Dünyanın en değerli markası kim? LG'nin 1200 dolarlık monitörü nasıl çuvalladı? Samsung, Trump'a nasıl uydu? Yeni Need for Speed nasıl olacak? Far Cry 5 mi geliyor? ve daha fazlası bu hafta 2si1'de

BSC bolumsonucanavari Bolum Sonu Canavarı PC PS3 xbox 360 DS PSP Wii IPhone PS4 2si1
2si1 "Offline" Teknoloji ve Oyun Programı 2si1 "Evetli Hayırlı" Teknoloji ve Oyun Programı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

1BilimAdamı

10.2.2017 13:47:06

0
Erdi vesteli çaktırmadan nasıl ezdi, nasıl ezdi...LGnin saçma tv hatasına benzer bir hatayı vestel hiç yapmadı dikkatinizi çekerim.

KIZILBEY

9.2.2017 22:38:17

0
Bizim insanımız kendisi gibi düşünmeyeni görünce eli ayağı titriyor hemen klavyeye sarılıyor akp'li chp'li ilan ediyor,tahammül sıfır. Kaldi ki Mesut abi partizan biri de değil,Mesut abiyi yıllardır takip ediyorum kendisi realisttir yani ideolojisi her ne ise ters düşse bile her konuda eleştirir.Bir kelimesinde yola çıkıp ''şucu bucu'' ilan etmek izansızlıktır. Teknoloji ve oyun programının yorumlarında şu ideoloji tartışmalarını görünce bu eğlencemizden de sogutuyorsunuz ya ne diyeyim Tebrikler

yunusdgn

9.2.2017 02:42:21

+2
Ataturkcuyum Turkum ve Ne mutlu Turkum diyene! Ha benden mi korkuyorsunuz korkun, ha beni mi sevmiyorsunuz sevmeyin, ha beni mi iplemiyorsunuz iplemeyin! Ben sizin icin yasamadim yasamiyorum ben kendim ve Turk milleti icin yasadim ve yasiyorum. Nokta.

Primative

7.2.2017 18:38:02

0
Aynen haklısın [&:]

Extreme Victory

7.2.2017 17:16:52

+2
Evet, senin için bu'da uygun bir cümle.

Primative

7.2.2017 17:03:47

0
Ona bakan kör derler [:'(]

Extreme Victory

7.2.2017 15:55:46

+3
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın

Primative

7.2.2017 15:15:27

+1
Bana 'Sağır İsmeti' savunma şimdi gülesim geldi . Atatürk'ün son yıllarında İsmet İnönü ile arası nasılmış araştır, yaptığı saçmalıkları araştır iki dakika bak Google orada. Ayrıca Ecevit'ten ben de bahsettim farkındaysan . Şuanda bile liderlerin önüne Atatürk'ü çıkartmak Atatürkle karşılaştırmak ne oluyor? Atatürk'ün önüne saklanmak filan mı oluyor . Ölü adamı niye rahat bırakmıyorsunuz biraz saygınız olsun. Çıkarın şimdi adam gibi lider onunla karşılaştırın onu savunun. Ayrıca ben her Atatürkçü Atatürk'ün arkasına saklanıyor demedim. Atatürk'ün arkasına saklanan bir kesim var dedim kendisi hiçbir şey yapamayan her seferinde Atatürk'ü ortaya atan bir kesim. Atatürk'ün sadece kendi Ataları sanan bir kesim ve diğer insanları Atatürk'e düşman eden bir kesim. Onlar da Atatürkçüyüm diyor. Aynı şekilde Müslümanım deyip İslam'ı kötü tanıtan kesim gibi yani senin anlattığın kesim gibi. Pehhhh. Atatürkçüler aklıyla hareket ediyormuş tek silahları akılmış . O zaman o kadar güçlü değilmiş o silah. Gören de bizi Atatürkçüler uzay çağına çıkardı son 15 senedir geri indik der. 2. Dünya Savaşına giren devletler bile şuanda teknolojinin zirvesindeler, uzaya filan çıkıyorlar biz milli uçaklarımızı yeni yapmaya çalışıyoruz. O kadar akıllıysalar yapsalardı ya o zaman yıllardır tek parti yönetiler ülkeyi. Hadi onu geçtim millete hizmet etselerdi bari o zaman hastaneler yapsalardı yollar yapsalardı da şimdiki hükümete kalmasaydı yapacak bir şey, bilimle sanayiyle uğraşsaydı şimdiki hükümet. Ben küçükken astım hastasıydım o zamanlar hastanelerde neler çektiğimi bir ben bilirim bir de Allah. İnsanlar o zaman hizmet görmemiş ki güvenmiyor kimse o zihniyete, kimse dönmek istemiyor o günlere. Kısacası öncekiler batırdı şimdikiler de altında kaldı. Hükümet onu mu düzeltiyim bunu mu düzeltiyim derken bilime sanayiye yoğunlaşamadı. Böylece geri kaldık. Şimdiki hükümetin saçmalıkları da ayrı bir dert. Ülkede aklı başında insan yok.

Extreme Victory

7.2.2017 12:15:02

+4
Atmaaaaaaa Din kardeşiyiz, hiçbir Atatürkçü Atatürk'ün arkasına saklanmaz (Çünkü buna ihtiyacı yoktur) bu biiiiir, ikincisi Atatürk'ten sonra ülkeyi 2.Dünya savaşına sokmayan, ülkeyi serv denen peşketen döndürüp, şimdiki sınırlarına geri kazandıran efsane lider İnönü efsane değilde nedir (tabii ondan önce ülke için savaşmış deha komutanlığını unutmayalım) ve sonrada Kıbrıs Fatih'i Ecevit. Hiçbir Atatürkçü "Atatürkçülük elden gidiyor" diye bağırmaz, tam tersine Din istismarı yaparak para kazanan sözde din adamları Osmanlı ve Cumhuriyet tarihi boyunca hep "Din elden gidiyor " diye haykırmışlardır, tıpkı şimdi olduğu gibi. Türkiyeyi olduğu yerde saydıran hatta geri düşmesini sağlayan hep bu aynı zihniyettir. Şu anda Türkiye Cumhuriyetinde efsane lider ne sağda ne solda yok. Son olarak bu Ülkede kimsenin Atatürkçüden korktuğu yok zira Herkes gayet iyi bilir ki Atatürkçü düşünceye sahip kimse Aklıyla hareket eder, tek silahı aklıdır. bunu baya iyi sallamışsın (yersen hesabı) bu ülkede sadece bazıları devranın dönüp kaçınılmaz sonun gelmesinden korkuyor.

Primative

7.2.2017 11:20:38

+1
Bu ülkenin en çok içine edenler Atatürk'ün arkasına saklananlardır bunu araştıran bilir. Ecevit'ten başka efsane bir lider çıkaramayan o kesim (şimdi bile) diğerlerinin çıkardığı ülkeyi kurtarmaya çalışan efsane liderlerin Atatürkçülük elden gidiyor diye önünü kesti. Bu yüzden insanlar Atatürkçüyüm diyenlerden korkar oldu.

yunusdgn

7.2.2017 03:27:11

+1
ataturkcuyum dedim diye cildirdi adam! oysa ki ne severdim su mesajlarini görene kadar. Internetim kesilmesin diye mi el öper oldular bilmiyorum ama bu sitede editorlerde bozulmus ben susar bundan sonra!

yunusdgn

7.2.2017 03:21:56

+2
Atip tutmuyorum ben birsey demedim ki ben Ataturkcuyum dedim sen neci olursan ol :) Ataturkculuk pek gözel :) Biz böyle iyiyiz tum turkler! Yanlzi anlamadigim sey neden rahatsiz oldun benim Ataturkcuyum dememden bu forumda Ataturkcuyum demek yasaklandi mi? Pardon Turkiye deki bir foruma yazi yazdigimi unutmusum.

yunusdgn

7.2.2017 03:16:15

+1
Yanlis anladin mesut, sen beni 2004 ten beri taniyorsun istanbuldan. Ben isvecte yasiyorum ve turkiyede kimsenin arkasina saklanmiyorum! Ataturkculugumla gurur duyarim Turklugumle gurur duyarim ege de bize bu ögretildi mesut! Ve sana akp lisin demedim birsey diyorsan acik konus ki ortaya malzeme cikartma dedim! Her hafta izlerim seni! Teknolojiyi konus politika toplarina girme kimseye sut sansi verme!

Extreme Victory

7.2.2017 01:57:19

+6
Millet, Cumhuriyet, Atatürk diye diye malı götüren 1 tane lider söylermisin Mesut Çevik? Ben şekilci değilim ancak sen çok iyi bir Demagojistsin, yaptıklarında ortada, genelde vasat veya vasatın az üstünde bir performansın var ve bunu yıllardır geliştiremedin. Klavye başında atıp tuttuğum falan yok. Kim için, kimler ne sıfat kullanıldığını cümle alem biliyor. Anlayacağın kişilik analizi yapmıyorum var olan gerçeği söylüyorum. Haa espri mahiyetinde o kelimeyi kullandıysan açıkça söylersin "Ben onu orada espri olsun diye kullandım" hepimizde anlarız. Ama böyle atar yapamazsın zira Haddine değil.

lostlast

6.2.2017 23:01:24

+1
bir kelimeye ne kadar takılmılş millet inanılmaz

Majesthion

6.2.2017 22:49:54

+1
Güzel bölümdü keyifliydi. Çerezimi aldım izledim sırada Mobilite var. Bu arada 3 kişi gerçekten çok daha iyi oluyor. Yeni bir isim düşünmeye başlayın bence artık :D.

Primative

6.2.2017 21:34:06

0
Bizim insanımıza rahat batıyor valla. Biraz şükredin desem o ne isim mi filan derler. Konuşacağınıza bir şeyler yapmaya çalışın. Okuyun adam olun sonra düzeltin sistemi. Konuşmanız kimsenin umrunda değil bunu iyi bilin.

nefendim

6.2.2017 15:08:54

0
quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step Demagoji yapmayın. Ne dediğim ortada. Yok Atatürkçüymüş de yok ben AKP'liymişim de. Hakaret etmeden 2 lafı bir araya getiremeyen tipler bir de bu ülke insanına fazlasıyla iyiliği dokunmuş kimselerin arkasına saklanmıyor mu tam memleket fotoğrafı.
Aynen "fazlasıyla iyilik" başka özgür devlet olmak başka... Allahtan 2 köprü 2 tünel yaptılar da özgür devlet olduk; i love you "reisim" http://ilerihaber.org/icerik/erdogan-ozgurluk-avrasya-tunelinden-osmangazi-koprusunden-gecer-66647.html Not: görün artık rica ediyorum.

nefendim

6.2.2017 15:05:51

+2
quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Atar gider mi? :) Ne yani millet atıp tutacak ben de; teveccühünüz efendim siz nasıl hoş görürseniz mi diyeceğim. Eğer bir şeyin aslı astarı olmadan karalama yapan biri varsa karşılığını alır kusura bakmasın.
Yoo doğru cevabı verirse karşılığını almaz. "Hadi lan! Sana mı soracağım suç işliyorum" deyince herşey mübah diyilerdi Yalan mı

Speed-Step

6.2.2017 13:55:23

+4
quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Niye atar gider yapıyorsun millete? Böyle editör mü olur?
Atar gider mi? :) Ne yani millet atıp tutacak ben de; teveccühünüz efendim siz nasıl hoş görürseniz mi diyeceğim. Eğer bir şeyin aslı astarı olmadan karalama yapan biri varsa karşılığını alır kusura bakmasın.

Venomstr

6.2.2017 12:28:52

+7
quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step Demagoji yapmayın. Ne dediğim ortada. Yok Atatürkçüymüş de yok ben AKP'liymişim de. Hakaret etmeden 2 lafı bir araya getiremeyen tipler bir de bu ülke insanına fazlasıyla iyiliği dokunmuş kimselerin arkasına saklanmıyor mu tam memleket fotoğrafı.
Niye atar gider yapıyorsun millete? Böyle editör mü olur?

Speed-Step

6.2.2017 12:26:08

+1
Demagoji yapmayın. Ne dediğim ortada. Yok Atatürkçüymüş de yok ben AKP'liymişim de. Hakaret etmeden 2 lafı bir araya getiremeyen tipler bir de bu ülke insanına fazlasıyla iyiliği dokunmuş kimselerin arkasına saklanmıyor mu tam memleket fotoğrafı.

yunusdgn

6.2.2017 08:42:58

+4
quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Bir bitmediniz arkadaş. Sen nereden biliyorsun benim neyi desteklediğimi neyi desteklemediğimi. Bir kelime, bir sakal, bir örtü ile kimlik analizi yapan cahil cühela ayak takımı nedeniyle bir sürü saçma sapan şey yaşandı yaşanmaya da devam ediyor. Millet, Cumhuriyet, Atatürk diye diye malı götüren de gördük Allah, Peygamber diyerek kesesini dolduran da. Şekle önem verirseniz, insanları yaptıkları değil görüşünü ve söylemleri ile değerlendirirseniz 1 arpa boyu yol alamazsınız. Klavye başında atıp tutmayın adamın keyfini kaçırmayın. 2 kelime ile kişilik analizi yapıp da kendinizi küçük düşürmeyin.
Yakismiyor Ataturk un izinde cumhuriyet ataturk deyipte mali goturen diye bir tabir cok yanlis. Ataturk ve mali goturmek kelimesini kullaniyorsun madem o kisileride soyle! Yakismiyor sana akp li isen akp lisin. Mert ol durust ol biz Ataturkcuyuz ve sonsuza kadar öyle gidecek!

yunusdgn

6.2.2017 08:39:22

0
Movik pro ne lan erdi? Mavic turkce okunusuda Mavik movik ne lan movi maker gibi :) Senin ingilizceni yesinler emi!

Seefoo

5.2.2017 19:04:39

+1
quote:

Orijinalden alıntı: Zağnos

Size katılıyorum, sadece paraya temel sebep demekte istemiyorum birkaç temel mesele vardır. Hepsini düşünmedim, düşünsem de bulacak kadar bilgim olduğunu zannetmiyorum fakat şunu da söylemek istiyorum, para derken bunu sadece bilet fiyatı olarak söylemek istemiyorum. Şimdi baktım 2011 de 70 tl ye de bilet varmış bilet alıp gidilebilinir biraz daha ucuz olsa daha iyi olur tabi ama futbol maçlarında kale arkası bilet ortalama en az 20 liradır diye tahmin ediyorum, bu 3 günlük etkinlik için değer. Asıl para meselesinin genel olarak araçlarla ilgilenilip onlara harcanması gerektiğini düşünüyorum çünkü o yarışı izleyebilmek için zevk alınması gerekiyor. Bu da kültür oluşmasına çıkıyor.
Bence mesele para kesinlikle değil;ilk mesajın dediği gibi eğlence mekanlarına ödenen paralar malum. Motorsporları bireysel sporlar en temelde;kitleleri futbol gibi bir takım etrafında bir araya getirmediğinden bizim milleti sarmıyor.Benzer bir örnek;olimpiyatlara da pek ilgi yok mesela bizim insanımızda. Ayrıca motorsporlarındaki teknolojilere,bunların bilimsel arka planına ilgi duymak genelde uzun vadece motorsporları izleyicisi yapıyor insanı;bu da olmayınca bizim insanımızda...

Zağnos

5.2.2017 18:40:45

0
quote:

Orijinalden alıntı: fz18

sanırım Mesut, montajı değilde patentli üretimi kast ediyor. yukarıda bir arkadaşta benzer şeyler söylemiş para asıl mesele diye, ben biraz farklı düşünüyorum, İstanbul'da her gece on binlerce insan bir Formula 1 bilet parasından daha fazlasını eğlencede harcıyorken, aynı şehirde yılda bir defa yapılan dünyanın en önemli motor sporları yarışına düşük katılım, sadece parasal durumunla izah edilemez olsa gerek. Buda genel olarak kültür dediğimiz alışkanlıklarımızdır. asgari ücretle çalışan birinin ayda 200-300 tl sigaraya parayı bir şekilde bulup, evine ayda bir kilo et alamaması gibi bir şey. (not: asgari ücreti yeterli bulduğum sanılmasın, sadece örnek olması babında yazdım)
Size katılıyorum, sadece paraya temel sebep demekte istemiyorum birkaç temel mesele vardır. Hepsini düşünmedim, düşünsem de bulacak kadar bilgim olduğunu zannetmiyorum fakat şunu da söylemek istiyorum, para derken bunu sadece bilet fiyatı olarak söylemek istemiyorum. Şimdi baktım 2011 de 70 tl ye de bilet varmış bilet alıp gidilebilinir biraz daha ucuz olsa daha iyi olur tabi ama futbol maçlarında kale arkası bilet ortalama en az 20 liradır diye tahmin ediyorum, bu 3 günlük etkinlik için değer. Asıl para meselesinin genel olarak araçlarla ilgilenilip onlara harcanması gerektiğini düşünüyorum çünkü o yarışı izleyebilmek için zevk alınması gerekiyor. Bu da kültür oluşmasına çıkıyor.

_GRKM_

5.2.2017 14:01:03

+1
güzel program (y)

MonitörKertenkelesi

5.2.2017 13:06:25

+11
Mesut Bey'in oyunlarda Türkçenin desteklenmesine ve Türkçe altyazı ve menülerin devlet tarafından şart koşulması gerektiği fikrine katılıyorum. Yalnız büyük bir tezatlık olacak ama Donanım Haber Forum Menüleri niye İngilizce? Buyrun Donanım Haber Forum Menüleri, yarısı İngilizce yarısı Türkçe? Peki neden hepsi Türkçe yapılamıyor veya yapılmıyor? Ben bütün bu kodların Türkçe yazılmasını istiyorum.
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Devletin buna da müdahale etmesini istiyor muyuz bu konuda fikrinizi merak ediyorum.

MonitörKertenkelesi

5.2.2017 12:55:23

+1
Ben otonom otomobilleri bu kadar önemsenmesini garipsiyorum. Eğer arabayı kullanmadan istediğiniz yere gitmesini istiyorsanız "Taksi tutun." Siz söyleyin o sizin yerinize istediğiniz yere gidiyor ve siz direksiyona dokunmadan da park edebiliyor. Kendi vergisini kendisi de ödüyor kendi kendisini yıkıyor da. Hatta isterseniz sizin ile konuşan muhabbet eden robota pardon şoföre de sahipler.

Dimwit

5.2.2017 06:40:20

+4
quote:

ya sev ya terket, kimse senin ideolojini beğenmek zorunda değil, bu mu senin anlayışın senden olmayanı kınamak mı? reis dediğin bu ülkenin belli bir kısmı için önemli biri, reislik ünvanı delikanlı adama verilir ve verilen ünvan adamına cuk oturmuş. Şu forumda siyaset ne zaman bitecek bilmiyorum bari en azından bölümünde siyaset yap, lan gördüğüm her teknoloji haberinden biri siyaset yapıyor, sen buraya teknoloji haberi mi almaya geldin siyaset yapmaya mı? bi zahmet bu konuların altını rahat bırakın zaten 7/24 siyaset içindeyiz..
Hükûmet ile devlet, vatan farklı şeylerdir. Sana bunu belki ilkokulda öğretmemiş olabilirler lakin mevcut hükûmete muhalif olan bir TC vatandaşına ülkesini terk etmesini söylemek için ya mental yetersiz (meali:gerizekalı - hakaret içermeyen tıbbi bir terimdir) ya da cumhuriyet düşmanı olmak lazım... Öte yandan ''ExtremeVictory'' isimli arkadaşı da hatalı buldum. Videoyu henüz izlemedim ama Mesut'un oradaki ''reis'' kelimesini dalgasına, latife amaçlı kullandığına eminim. DH'nin ilk zamanlarından beri bu adamı takip eden birisi olarak şunu söyleyeceğim sadece. Kendisi yeri gelir iktidarı bu forumdaki herkesten daha sağlam eleştirir, yeri gelir herkesten daha sağlam hakkını verir. Objektiftir, daha çok apolitiktir, mantığını dinler, duygularına göre değil aklına göre konuşur. O yüzden söylediği bir söz canınızı sıkarsa kendisine kızmadan önce ''neden canımı sıktı acaba'' diye düşünün. Öte yandan bir insanın RTE'yi sevdiği için kendisine reis demesi o insan dışında kimseyi ilgilendirmez. Kıyamet kopsa mevcut iktidar partisine oy vermeyecek bir insan olarak söylüyorum bunu. Sizin bu tavrınız o küçümsediğiniz insanları iktidara daha çok yaklaştırır. 14 yıldır bu kafayla muhalefet yapılmayacağını her seçimde doğruladığınız halde bir türlü öğrenemediniz, ceremesini çekmek de bize nasip oldu işte... Neyse, konuyla alakasız forum sakinleri kusura bakmaz umarım. Hayırlı günler !

fatihcanery

5.2.2017 01:48:39

+2
ağzınıza sağlık ,sıkılmadan izledim

nefendim

5.2.2017 01:07:54

0
quote:

Orijinalden alıntı: MaFiAMaX İçerik doyurucu olmasa da çok keyifli bir program daha izledim. Elinize sağlık. Not: video sonundaki sponsor reklamında "sundu" yerine "sunar" diyor :)
Tekrar izlemeye teşvik

nefendim

5.2.2017 01:07:10

+3
quote:

Orijinalden alıntı: C.H.N "Engelle steam in ip sini bak bakalım yapabiliyorlar mı." Başımızdakiler gibi sonunun nereye gittiğini bilmeyecek haraketler!
"Trump yaptı bak ; reisimiz de yapsa ya" Reis

axesis

4.2.2017 23:56:28

0
Abş sizin şu çekim yaptığınız kameraı değiştirin zenfone zoom incelemesinde görüntüler kıpkırmızı çıkmış gerçek burda bu arada sağolun aradığım telefonu buldum sayenizde 5000 mha dünyanın en ince hafif telefonu 12 x zoom gece süper ışık alan kamera [DHTUBE=https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=YZqYqMxYhHs]

Guest-57B35A683

4.2.2017 20:47:04

+10
quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory Boş ver üstadım, ne zaman bu ülkede ayaklar baş olmaya başladı o zamandan beri seviye hızlıca düştü, fazlasını beklemek hayalcilik.
Hocam haklısın,seviye düşük ama bir editör olarak seviyeli olmalı ve öfkesine yenilmemeli.Öyle "bir bitmediniz ,adamı bilmem ne yapma..." falanlı cümleler kullanmamalı sonuçta editör ve millete atarlanmadan kendini düzgünce savunması lazım.Küfür edenler varsada ban atmalılar ama önce adamın kendisi seviyeli olacak,egosuz olacak.

Extreme Victory

4.2.2017 19:39:15

+3
Yaşa, bunun cevabı yok, haaa küfür edebilir, demogoji yapabilir, belkide hakaret eder ama mantıklı bir cevap veremez. Zira bütün Türkiye kim kime ne şekilde hitab ediliyor biliyor, kıvırma payı sıfır.

Extreme Victory

4.2.2017 19:29:13

+2
Hı hı, bende Obamayım zaten çaktırma

Extreme Victory

4.2.2017 19:26:52

+5
Boş ver üstadım, ne zaman bu ülkede ayaklar baş olmaya başladı o zamandan beri seviye hızlıca düştü, fazlasını beklemek hayalcilik.

C.H.N

4.2.2017 17:43:24

+6
"Engelle steam in ip sini bak bakalım yapabiliyorlar mı." Başımızdakiler gibi sonunun nereye gittiğini bilmeyecek haraketler!

PC WORKS

4.2.2017 17:11:49

+1
Araba firmaları ve bunları üreten yabancı ülkelerin ülkemize olan olumsuz düşünce ve tutumlarının bence çok açık göstergesidir, bizim lüks tüketimini düşürmemiz gerekiyor ve üretmemiz gerekiyor.

Guest-57B35A683

4.2.2017 16:52:16

+10
quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Bir bitmediniz arkadaş. Sen nereden biliyorsun benim neyi desteklediğimi neyi desteklemediğimi. Bir kelime, bir sakal, bir örtü ile kimlik analizi yapan cahil cühela ayak takımı nedeniyle bir sürü saçma sapan şey yaşandı yaşanmaya da devam ediyor. Millet, Cumhuriyet, Atatürk diye diye malı götüren de gördük Allah, Peygamber diyerek kesesini dolduran da. Şekle önem verirseniz, insanları yaptıkları değil görüşünü ve söylemleri ile değerlendirirseniz 1 arpa boyu yol alamazsınız. Klavye başında atıp tutmayın adamın keyfini kaçırmayın. 2 kelime ile kişilik analizi yapıp da kendinizi küçük düşürmeyin.
Mesut Çevik,hocam kendini bir editöre yakışmayacak şekilde savunmuşsun keşke biraz daha olumlu daha yumuşak yani atarsız bir dille kendini savunsaydın.

fz18

4.2.2017 15:54:50

+1
quote:

Orijinalden alıntı: Juan Cobra

Reis-i cumhur... Tam olarak kimi kastettiğini anladın, tamam bunu geçtik peki sen hangi akılla veya hakla kişilere telkinde bulunabiliyorsun?
kardeş bırak şu güdümlü provokatöre cevap vermeyi, amaçları suyu bulandırmak.

Guest-6EE7900E1

4.2.2017 15:47:35

+5
quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory Mesut Bey, 30:55' de "bizim reis" diye bahsettiğiniz kim? Siz hangi kabile vatandaşısınız? Hayır Ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım ve ismindende analaşılacağı üzere burası bir Cumhuriyet ve Hayırlısla ilelebet öyle kalacak. Umarım sizde birgün bu Cumhuriyetin bir "bireyi" olmayı becerebilirsiniz.
Reis-i cumhur... Tam olarak kimi kastettiğini anladın, tamam bunu geçtik peki sen hangi akılla veya hakla kişilere telkinde bulunabiliyorsun?

fz18

4.2.2017 15:46:17

+3
quote:

Orijinalden alıntı: Zağnos Mesut Abi bizim araba fabrikalarında da bayağı insan çalışıyor. Sadece Bursa'da sektörde çalışan yetmiş bin kişi vardır diye düşünüyorum.Sıkıntı pahalı bir spor olması bence.
sanırım Mesut, montajı değilde patentli üretimi kast ediyor. yukarıda bir arkadaşta benzer şeyler söylemiş para asıl mesele diye, ben biraz farklı düşünüyorum, İstanbul'da her gece on binlerce insan bir Formula 1 bilet parasından daha fazlasını eğlencede harcıyorken, aynı şehirde yılda bir defa yapılan dünyanın en önemli motor sporları yarışına düşük katılım, sadece parasal durumunla izah edilemez olsa gerek. Buda genel olarak kültür dediğimiz alışkanlıklarımızdır. asgari ücretle çalışan birinin ayda 200-300 tl sigaraya parayı bir şekilde bulup, evine ayda bir kilo et alamaması gibi bir şey. (not: asgari ücreti yeterli bulduğum sanılmasın, sadece örnek olması babında yazdım)

Zağnos

4.2.2017 15:26:40

0
Mesut Abi bizim araba fabrikalarında da bayağı insan çalışıyor. Sadece Bursa'da sektörde çalışan yetmiş bin kişi vardır diye düşünüyorum.Sıkıntı pahalı bir spor olması bence.

axesis

4.2.2017 15:06:31

0
ilk televizyonda ikinci dünya savaşında yapılmıştır sonra insanlara verilmiştir .. drone uçakları kulanabilmek için icat edilmiştir

axesis

4.2.2017 14:54:11

+1
keşke bir markamız olsa en değerliler içinde yoksa bu borc nasıl ödenecek ? 13 Ocak itibarıyla Merkez Bankası kasasında altın dahil net rezervin 35 milyar dolar olduğunu açıkladı. Altın rezervi hariç kalan net rezervin 20 milyar dolar olduğunu kaydeden Öztrak, “Oysa Türkiye’nin bu yıl ödeyeceği veya yenileyeceği dış borç 163 milyar dolar. TCMB kasasındaki altınları da dikkate alsak bu yıl ödenecek borç kasadaki net rezervin 5 katı” dedi.

fz18

4.2.2017 14:39:52

+1
yine çok güzel bir program ve eğlenceli sohbet başta Mesut Çevik olmak üzere ekip harika

cyberfalcon

4.2.2017 13:20:01

0
Araba yarışlarında da kültürün etkisinin çok fazla olduğunu düşünmüyorum. Daha etkili olan para ve Türk takımının ve yarışçılarının olmaması.

cyberfalcon

4.2.2017 13:11:08

0
Sadece yarasa dışkısı değil ki patlayıcı yapımında kullanılan. Kuşların dışkıları da kullanılıyor. Hatta Şilinin kuzey bölgesi büyük deniz kuşu kolonilerinin olduğu bir bölge ve bu bölgeyi ele geçirmek için Şili, Bolivya ve Peru arasında savaş çıkmış ve Bolivya denize olan kıyısını kaybetmiştir.

MaFiAMaX

4.2.2017 12:49:11

0
İçerik doyurucu olmasa da çok keyifli bir program daha izledim. Elinize sağlık. Not: video sonundaki sponsor reklamında "sundu" yerine "sunar" diyor :)

Guest-96C8A0517

4.2.2017 12:29:28

+7
Yeter teknoloji konusunda siyaset yapmayın artık

Zağnos

4.2.2017 11:44:45

0
Bu otonom arabalar karda,tipide nasıl gidecek ? Markaların yatırım yapması konusunda size katılıyorum.

koppa

4.2.2017 11:20:56

+1
Hic bosuna Turkcemiz diye kasmayin, Turkce yetersiz bir dildir. Reisimiz bu durumu cok guzel ifade etmistir. Arapcaya donmemiz sarttir.

Venomstr

4.2.2017 10:48:25

+14
quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Bir bitmediniz arkadaş. Sen nereden biliyorsun benim neyi desteklediğimi neyi desteklemediğimi. Bir kelime, bir sakal, bir örtü ile kimlik analizi yapan cahil cühela ayak takımı nedeniyle bir sürü saçma sapan şey yaşandı yaşanmaya da devam ediyor. Millet, Cumhuriyet, Atatürk diye diye malı götüren de gördük Allah, Peygamber diyerek kesesini dolduran da. Şekle önem verirseniz, insanları yaptıkları değil görüşünü ve söylemleri ile değerlendirirseniz 1 arpa boyu yol alamazsınız. Klavye başında atıp tutmayın adamın keyfini kaçırmayın. 2 kelime ile kişilik analizi yapıp da kendinizi küçük düşürmeyin.
Taraflı kardeş, reis ne o zaman? "Bizim reis" diyorsun. Sonra da Donald Trump'ın adı geçiyor. Her şeyde siyaset. İğrenç, suyunu çıkardınız siyasi fanatik olmanın.

Speed-Step

4.2.2017 10:25:04

+33
quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory Mesut Bey, 30:55' de "bizim reis" diye bahsettiğiniz kim? Siz hangi kabile vatandaşısınız? Hayır Ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım ve ismindende analaşılacağı üzere burası bir Cumhuriyet ve Hayırlısla ilelebet öyle kalacak. Umarım sizde birgün bu Cumhuriyetin bir "bireyi" olmayı becerebilirsiniz.
Bir bitmediniz arkadaş. Sen nereden biliyorsun benim neyi desteklediğimi neyi desteklemediğimi. Bir kelime, bir sakal, bir örtü ile kimlik analizi yapan cahil cühela ayak takımı nedeniyle bir sürü saçma sapan şey yaşandı yaşanmaya da devam ediyor. Millet, Cumhuriyet, Atatürk diye diye malı götüren de gördük Allah, Peygamber diyerek kesesini dolduran da. Şekle önem verirseniz, insanları yaptıkları değil görüşünü ve söylemleri ile değerlendirirseniz 1 arpa boyu yol alamazsınız. Klavye başında atıp tutmayın adamın keyfini kaçırmayın. 2 kelime ile kişilik analizi yapıp da kendinizi küçük düşürmeyin.

KaleyDeskop

4.2.2017 08:27:14

+12
quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory Mesut Bey, 30:55' de "bizim reis" diye bahsettiğiniz kim? Siz hangi kabile vatandaşısınız? Hayır Ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım ve ismindende analaşılacağı üzere burası bir Cumhuriyet ve Hayırlısla ilelebet öyle kalacak. Umarım sizde birgün bu Cumhuriyetin bir "bireyi" olmayı becerebilirsiniz.
ya sev ya terket, kimse senin ideolojini beğenmek zorunda değil, bu mu senin anlayışın senden olmayanı kınamak mı? reis dediğin bu ülkenin belli bir kısmı için önemli biri, reislik ünvanı delikanlı adama verilir ve verilen ünvan adamına cuk oturmuş. Şu forumda siyaset ne zaman bitecek bilmiyorum bari en azından bölümünde siyaset yap, lan gördüğüm her teknoloji haberinden biri siyaset yapıyor, sen buraya teknoloji haberi mi almaya geldin siyaset yapmaya mı? bi zahmet bu konuların altını rahat bırakın zaten 7/24 siyaset içindeyiz..

Extreme Victory

4.2.2017 07:24:05

0
quote:

Orijinalden alıntı: cccaaannn313162

ama inşallah bikaç seneye padişahlık gelecek. padişahım çok yaşa (yolu yapayım da şimdiden lazım olur)

cccaaannn313162

4.2.2017 06:14:51

+3
quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory Mesut Bey, 30:55' de "bizim reis" diye bahsettiğiniz kim? Siz hangi kabile vatandaşısınız? Hayır Ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım ve ismindende analaşılacağı üzere burası bir Cumhuriyet ve Hayırlısla ilelebet öyle kalacak. Umarım sizde birgün bu Cumhuriyetin bir "bireyi" olmayı becerebilirsiniz.
ama inşallah bikaç seneye padişahlık gelecek. padişahım çok yaşa (yolu yapayım da şimdiden lazım olur)

al-ozaria

4.2.2017 06:02:58

+14
Öncelikle Türkçe dil konusu gibi hassas ve bir o kadar da önemli bir meseleye son iki programdır daha bir dikkat çekip Türk oyuncuların sesi olduğunuz için teşekkürler. Olağan_süpheli arkadaşında söyeldiği gibi dil konusunda eften püften bahaneler sunulmamalı. Konu ile ilgili geçen programda Erdi Beyin bir tespitide var ki çok doğru. Evet Türkiye eskiden 3 – 4 yıl öncesine kadar caddelerde simit gibi cd-dvd satılan korsan cenneti idi ve steam vb. – orijinal oyun alıcı sayısı oldukça azdı. Ancak son 3-4 yılda steamin TL politikasına geçiş vb. gelişmeler ile Türk oyun sektörü öyle bir ivme kazandı ki Avrupa’da hatırı sayılır bir yere geldi. Şimdi oyuncular büyük oranda bunun farkında ancak sorun şu ki yapımcı ve yayımcı firmalar bunun farkında mı? (Türkiye'yi hala 3-4 yıl önceki gibi hiç oyuncu olmayan, korsan cenneti bir yer olarak mı görüyorlar?) Farkında değiller ise Türkiye’de yeterli Ar-ge çalışması yapılıyor mu, farkındalar ise altında yatan sebepler ne irdelemek lazım. Yetkili merciler ve duyarlı yayın organı ve editörlerin el atması gereken bir konu. Çünkü her ticari kurum daha çok kar yapmak ister. Böyle bir Pazar potansiyeli varken insanlar doğal olarak neden sorusunu soruyorlar? Resmi kaynak isteyen arkadaşlara istinaden. Büyük istatistik kurumlarının derlediği veerileri inceleyin, araştırın her şey bir yana steamin kendi istatistiklerine göz atın. Buyrun bir iki örnek hatta: Steam Donanım ve Yazılım Anketi: Ocak 2017 Bilsem bu günlerde lazım olacağını ay ay resmini çeker koyardım. Türkçe hit bir pop şarkı gibi bu listeye direk 9. sıradan girmedi arkadaşlar. Birde bazı arkadaşlar Mesut Bey'i eleştirerek hala resmi kaynak istiyor ya da bazıları Türk oyuncularını küçümseyerek onlar sadece Dota ve CS'den ibarettir diyor. Bu hem Dota ve CS oyuncularına hakaret ve küçük görmedir hemde Türkiye'ye haksızlıktır. Siz oranla misal Rusya'da yada uzak doğuda bu oyunları oynayan yok mu sanıyorsunuz. "Onlar her oyunu alıyor TR'de sadece Dota ve Cs satılıyor" demek büyük cehalet olacaktır. Söz konusu oyun sektörü ise Steam verilerinden daha resmi bir platform neresidir diye sormak lazım. Sizden ricam biz büyük bir ülke ve milletiz, elinizi vicdanınıza götürün yukarıdaki resimle aşağıdakileri kıyaslayın arkadaşlar. Dil bazında çıkmış oyun sayıları: (kırmızı kare içindedir) Türkçe
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Korece
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Lehçe
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
İtalyanca
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Japonca
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Daha çok veriler var araştırana. Ancak bir mesajta roman paylaşmak diğer mesaj yazan arkadaşlara haksızlık olur hem okuyanlar için verimli olmaz. Araştırmak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak namına: Göreceli daha girift steam dışı istatistik sitelerinden daha basit bir yol ilgili linkten >>> http://store.steampowered.com/search/?sort_by=Price_DESC&category1=998 girin. Aşağıda dile göre daralt diyerek vahim durumu basitçe görebilirsiniz. Ki umarım bakarsınız çünkü durumun öbür boyutu fiyata göre sıralarsanız zaten az olan Türkçe içeriğinde diğer dillere kıyasla daha düşük bütçeli oyunlar olduğunu görürsünüz. Aslında bu durum sadece oyun sektöründe değil bir çok elektronik alanda denk gelinen bir durum. Araştırsanız TR'de devasa paya sahip bazı elektronik üreticilerin kullanım kılavuzlarında Türkçe olmadığını ya da var olanın Türkçe karakterler noktasında ne kadar düzensiz ve özensiz olduğunu görürsünüz. Son sözüm en azından oyun sektöründe; bu kadar az Türkçe oyun varken bu kadar orjinal oyun alan Türk oyuncu var. Türkiye gibi bir ülke için yeterli mi değil ama düşünün birde misal İtalyanca oyun sayısı kadar Türkçe oyun olsa o en üstteki listede durumumuz ne olurdu? Konuya dikkat çeken herkese ve tüm Türk oyunculara saygılar...

Extreme Victory

4.2.2017 01:34:21

+26
Mesut Bey, 30:55' de "bizim reis" diye bahsettiğiniz kim? Siz hangi kabile vatandaşısınız? Hayır Ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım ve ismindende analaşılacağı üzere burası bir Cumhuriyet ve Hayırlısla ilelebet öyle kalacak. Umarım sizde birgün bu Cumhuriyetin bir "bireyi" olmayı becerebilirsiniz.

Guest-6EE7900E1

4.2.2017 01:28:06

+21
2si1 "Player'ı tıraş,reklamı geçilmeyen" Teknoloji ve Oyun Programı

Nınja

4.2.2017 01:15:40

0

dr_mrh

4.2.2017 00:47:16

0
şu anda youtube da video çekenlerin birçoğu, özellikle dış mekanlarda amatörce çekim yapanlar, araç içinde çekim yapanlar aksiyon kameraları ile çekim yapıyor

Sipihrz

4.2.2017 00:09:46

+1
Aksiyon kameralarını daha çok kayak yapanlar kullanıyor demişsiniz ama daha çok motosiklet kullanıcıları kullanıyor.Motovlog tarzı videolar çekenler var veya kaza durumunda ispat etmek için kullananlar var.

WB

4.2.2017 00:01:58

0
Baslik secimleri genelde guzel..

koyunsavar

3.2.2017 23:15:35

0
Lg problemi halletgini iddia ediyor haber çıktı

Aazam

3.2.2017 23:12:07

0
Avatar değiştireyim dedim, düştüğüm duruma bak

34sem

3.2.2017 23:08:14

0
oleyyyyyyyy

Guest-46051F48E

3.2.2017 23:05:16

0
paylaşılmayacak diye korkmaya başlamıştım.

olağan_şüpheli

3.2.2017 23:03:07

+1
1st düzenleme: oyunlarda dil konusunda bahane olmamalı. bazı arkadaşlar forumda witcher gibi oyunlara altyazı hazırlıyorlar. sony nin yaptığı terbiyesizlik. ünlülerin çıplak fotosu için ceza da çok az bence. 9 ay ne la. 6-7 yıl falan almalıydı. yerli araba uçak falan muhabbeti geçiyor. keşke devlet yerli oyun geliştirici firmayada ön ayak olsa. Şöyle bir iki AAA oyun görsek.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Bölüm Sonu Canavarı 8/10 41 oy
KÜNYE
Bölüm Sonu Canavarı ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
426 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
1
OY
10
URL
EMBED
PC TEST SİSTEMİMİZ
 • İşlemci Intel Core i7-4790K 4.00 GHz
 • RAM 8 GB DDR3 1600 MHz
 • Ekran Kartı Nvidia GeForce GTX970M 4GB GDDR5
 • Sabit Disk 128GB SSD