Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »
DİĞER BÖLÜMLER
YouTube Kanalımıza Abone Olun


Uzun bir ayrılık ardından tekrar Mesut Çevik ve Gökhan Yılmaz bir arada. 2si1 yine bu haftanın teknoloji ve oyun haberlerini ekranlarınıza taşıyor. İyi Seyirler...

BSC bolumsonucanavari Bolum Sonu Canavarı PC PS3 xbox 360 DS PSP Wii IPhone PS4 2si1
2si1 "Skynet'e Doğru" Teknoloji ve Oyun Programı 2si1 "Kotasız" Teknoloji ve Oyun Programı #akkolmasaydı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

hamitozlu

14.6.2016 21:52:15

0
Yapay yaprak veya ağaçla binalar beton yerine bunlar ile inşa edilebilir

keepthismomentformyself

13.6.2016 07:29:24

0
sabah sabah is yerinde kahkalar attiran capsi hazirlayan insan... bin yasa emi :))) yossi mevik hauahahahahaha ulan cok guldum :)))

gurkanse

12.6.2016 18:35:53

+1
program ismindeki "mutlu mesut" derken mesut mutluda gökhan mutsuzmu olsun? nolsun gökhan? sanki gönderme yapmışlar gibi :D

_Riven_

12.6.2016 09:05:56

0
mesut yanında gökhanın çok modu düşük ve mesutu da aşağı çeken bir anlatımı var. mesut amerikaya gittim sırada fransa var gibi konuştukça gökhan içinden bizde burada köskös oturalım dimi der gibi bi hali vardı. mesut podcasti boşladın yine.

mavizaman

12.6.2016 04:47:17

0
yossi mevik komikmiş :D

mr. pinkk

12.6.2016 00:52:05

0
özledik abi nerelerdesin sen

istanblue001

11.6.2016 20:43:33

0
Video telefondan izlenmiyor

lterlemez

11.6.2016 18:47:49

+4
Pervaneli uçakların hala talep görmesinin sebebi, düşük hız ve alçak irtifa uçuşudur. Jetler, aşırı düşük hız ve alçak irtifa uçuşuna sahip değildir. Ha diyeceksiniz ki, Harrier'lar ne ayak ama devamını gördünüz mü bu uçakların? Kullandığı teknoloji oldukça maliyetli ve insan eliyle uçması oldukça zor bir teknolojidir ki F35'ler hala servise girmesini bekliyor 5 ülke. F35'te, Mesut Bey'in de dediği gibi Çöl Savaşı sonrasında jet uçuşunun kara desteğini çok iyi sağlayamamasından kaynaklanmıştır. Helikopterlerin ise menzili bu iş için çok uzun değildir ve daha iyi bir düşmana karşı çok güvenli olmamaktadır. Pervaneli uçaklar ise, tam aksine, yeterli menzil, alçak irtifa ve yer desteğini sağlayabilmektedir. En güzel örnek C-130'dur. GunShip ve Askeri Kargo uçağı olarak hala kullanılmaktadır ve başka ülkeler tarafından da benzerleri üretilmektedir (mesela CASA).

mesaverde

11.6.2016 17:41:50

0
Ayrın şu teknoloji ve oyun haberlerini ya. Seni takip edecez diye zorla oyun haberlerini de izliyoruz. Böyle dayatma olur mu?

Guest-5E2A97318

11.6.2016 17:06:08

0
Mimimizah şoovvv.

en323

11.6.2016 16:23:50

+3
TALHA AYNACI

The SATANİST

11.6.2016 16:11:01

0
başlığı gördüm ve dedimki oyun ve mesut çevikmi çok ters

redoracle

11.6.2016 15:53:02

0
Ohh Mesut'u eleştirenler olmuş,kendime geldim resmen,2 si 1 dediğin zaman ilk aklıma gelen şey bu,bir de şimdi karşılık yazdı mı değmeyin keyfime

Himurajutsu

11.6.2016 12:39:32

0
[:(] [:(]

GitaristMavi

11.6.2016 09:55:05

0
Takipçi havuzlarında dolaşırlarsa adamların suçu ne tahrk ediyorlar resmen.

winxperror

11.6.2016 09:27:28

+23
quote:

Orijinalden alıntı: borealatis Merhaba Mesut Çevik, Videonuz da bahsettiğiniz bir kaç konuya yorumda bulunmak istiyorum. -Patlamalar ve terör olayları coğrafyamız da özellikle son zamanlarda çoğalmıştır doğrudur. Komşu ülkelerimiz parçalanmış ve bir iç savaş halinde, bir yandan kendi ülkemiz içindeki terör faaliyetleri ve örgütleri, bir yandan Dünyanın süper güçlerinin botları coğrafyamızda ve gözlerini dikmiş sanki bir laboratuvar misali deneyler yaparken Türkiye'nin de bunlarla yapılan mücadeleri göz önünde bulundurarak kıyas ve yorumda bulunmak daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum. Bir Almanya'nın bir Fransa'nın kendi içinde özerklik isteyen ve terör faaliyetlerinde bulunan haydutlar olsaydı ve aynı zamanda komşu ülkelerinde bir savaş olsaydı ve bu savaşa da dünyanı süper güçleri devamlı çomak sokuyor olsaydı "medeni" diye nitelendiğimiz batının ne kadar vahşi bir canlıya bürünebileceğini ne siz ne ben tahmin edebiliriz. -Halkımız Allaha şükür duyarsız değildir, tepkisiz hiç değildir. Belki iş yerimizde bunu göremiyoruz , belki sokakta da göremiyoruz fakat biz bunu kabulleniyoruz demek değildir bu. -Brüksel de ki patlamaları hatırlarsınız, orada bir fotoğraf karesi vardı. "Patlamadan yaralanan ve yerde yatan bir insanın yanında iki sevgili onun yanında sarılmış koklaşıyorlardı" Bu sahne Avrupayı özetlemek için yeterlidir.
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Ki sizde geziyorsunuz, şahit olduğunuz muhakkak şeyler olmuştur diye düşünüyorum(Tabi 1 haftalığına bir tatil beldesinde geçireceğiniz, turist olarak gittiğiniz günlerden bahsetmiyorum) "Türkiye de rastlayamayacağınız cinsten şeyler. İnşallah ebediyen de rastlayamayız " ve biz hala ekmek çöpü ile normal çöpü ayrı koyan insanlarımızdan bahsediyorsak... - Fakat ne yazık ki modern zamanın hastalığı olan ve İstanbul gibi şehirlerde de gözükmeye başlayan "Kaliforniya sendromu" diye bir şey var şimdide. --zevk düşkünlüğü, ben merkezcilik ve yalnızlık, mutsuzluk. --Mutsuz oldukça seks vb eğlencelerle bunu gideren ve günün sonunda tekrar mutsuz olan. --Başarıları ile arkadaş kazanan başarıszlıklarıyla beraber sahte arkadaşlarını da kaybeden ve yalnız olan. --"kendisine zevk veren herşeyin iyi zevk vermeyen herşeyin kötü" olduğu bir yaşam biçimi, --parasal hedeflerin kutsallaştırdığı üretmeyen ve davamlı tüketen bir insan grubundan bahsediyorum. Böyle bir insan için kendisine direkt dokunmayan hiçbirşeyin önemi yoktur. Ne Afrika da ki aç çocukların, ne orta doğudaki ve tüm dünya daki zulüm gören insanların ( Bu dünya da Müslümanlar dışında zulüm görenler var mı ki ? ) Hiçbir önemi yoktur. Biz ama biz öylemeyiz ? Dışarı çıkıp belki bağırıp çağırmadık ama bizden daha hisli daha samimi diyemem bir Avrupalı için. Bir Avrupalı bir Amerikalı bakamaz dünyaya hiçbir zaman bizim gibi. Not: yazarken farkettim. Forumunuzda "Amerika" Avrupa" yazarken küçük bile yazsam otomatik düzeltip baş harfi büyük yapıyor. "türkiye" yazınca bak öyle mi :) Ahh ah Türkiyem.
Duyarlılık seviyesinde daha üstün olduğumuz falan yok , onlar da , biz de rezil durumdayız. Biz de vatanseverlik taslayan bol , ama kaçı ciddi? Avrupa'yı savunmuyorum ama orada çok iyi insanlar da var ve burada da.

saint42

11.6.2016 09:22:28

+7
söyleyin talha aynacıyı tekrar geri geitsinler

Guest-E5CA1F8AE

11.6.2016 07:27:57

0
sen mutlu mesut die butun herkeze özel mesaj gönderirsin ama. ben mutlu deyilim. hiç bişeyde eyi gitmiyor. mesut komser

Rkx

11.6.2016 04:31:19

0
Oyunların çoğunda drone bulunuyor. Pazarlama için mi kullanacaklar anlamıyorum ki.

WB

11.6.2016 04:06:53

0
Ön taraf iyice acilmis be Mesut..

OtostopcununRehberi

11.6.2016 02:51:24

+6
1.Deus Ex Post Apokaliptik değil. 2.O özelliklerin hepsini açmak oyunun sonlarına doğru mümkün olabilecektir.. Deus Ex 1,Invicible War veya HR'yi oynayan bilir. 3.Anladığım kadarıyla Deus Ex oyunu oynamadınız. Keşke 1'i veya HR'yi oynasaydınız. 1.oyun en iyi FPS/RPG oyun dense yalan olmaz. Veya en iyi cyberpunk/bilim-kurgu oyunu dense yine yalan olmaz.

Rumpelstilzchen

11.6.2016 02:36:46

0
quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Yossi Mevik te kahkaha attım ya helal olsun valla

borealatis

11.6.2016 02:25:47

+32
Merhaba Mesut Çevik, Videonuz da bahsettiğiniz bir kaç konuya yorumda bulunmak istiyorum. -Patlamalar ve terör olayları coğrafyamız da özellikle son zamanlarda çoğalmıştır doğrudur. Komşu ülkelerimiz parçalanmış ve bir iç savaş halinde, bir yandan kendi ülkemiz içindeki terör faaliyetleri ve örgütleri, bir yandan Dünyanın süper güçlerinin botları coğrafyamızda ve gözlerini dikmiş sanki bir laboratuvar misali deneyler yaparken Türkiye'nin de bunlarla yapılan mücadeleri göz önünde bulundurarak kıyas ve yorumda bulunmak daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum. Bir Almanya'nın bir Fransa'nın kendi içinde özerklik isteyen ve terör faaliyetlerinde bulunan haydutlar olsaydı ve aynı zamanda komşu ülkelerinde bir savaş olsaydı ve bu savaşa da dünyanı süper güçleri devamlı çomak sokuyor olsaydı "medeni" diye nitelendiğimiz batının ne kadar vahşi bir canlıya bürünebileceğini ne siz ne ben tahmin edebiliriz. -Halkımız Allaha şükür duyarsız değildir, tepkisiz hiç değildir. Belki iş yerimizde bunu göremiyoruz , belki sokakta da göremiyoruz fakat biz bunu kabulleniyoruz demek değildir bu. -Brüksel de ki patlamaları hatırlarsınız, orada bir fotoğraf karesi vardı. "Patlamadan yaralanan ve yerde yatan bir insanın yanında iki sevgili onun yanında sarılmış koklaşıyorlardı" Bu sahne Avrupayı özetlemek için yeterlidir.
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Ki sizde geziyorsunuz, şahit olduğunuz muhakkak şeyler olmuştur diye düşünüyorum(Tabi 1 haftalığına bir tatil beldesinde geçireceğiniz, turist olarak gittiğiniz günlerden bahsetmiyorum) "Türkiye de rastlayamayacağınız cinsten şeyler. İnşallah ebediyen de rastlayamayız " ve biz hala ekmek çöpü ile normal çöpü ayrı koyan insanlarımızdan bahsediyorsak... - Fakat ne yazık ki modern zamanın hastalığı olan ve İstanbul gibi şehirlerde de gözükmeye başlayan "Kaliforniya sendromu" diye bir şey var şimdide. --zevk düşkünlüğü, ben merkezcilik ve yalnızlık, mutsuzluk. --Mutsuz oldukça seks vb eğlencelerle bunu gideren ve günün sonunda tekrar mutsuz olan. --Başarıları ile arkadaş kazanan başarıszlıklarıyla beraber sahte arkadaşlarını da kaybeden ve yalnız olan. --"kendisine zevk veren herşeyin iyi zevk vermeyen herşeyin kötü" olduğu bir yaşam biçimi, --parasal hedeflerin kutsallaştırdığı üretmeyen ve davamlı tüketen bir insan grubundan bahsediyorum. Böyle bir insan için kendisine direkt dokunmayan hiçbirşeyin önemi yoktur. Ne Afrika da ki aç çocukların, ne orta doğudaki ve tüm dünya daki zulüm gören insanların ( Bu dünya da Müslümanlar dışında zulüm görenler var mı ki ? ) Hiçbir önemi yoktur. Biz ama biz öylemeyiz ? Dışarı çıkıp belki bağırıp çağırmadık ama bizden daha hisli daha samimi diyemem bir Avrupalı için. Bir Avrupalı bir Amerikalı bakamaz dünyaya hiçbir zaman bizim gibi. Not: yazarken farkettim. Forumunuzda "Amerika" Avrupa" yazarken küçük bile yazsam otomatik düzeltip baş harfi büyük yapıyor. "türkiye" yazınca bak öyle mi :) Ahh ah Türkiyem.

There goes your life

11.6.2016 02:04:56

+1
Mesut çeviğin ps4 neo olayından uzun zaman önce haberi olduğunu düşünüyorum, kesin bir yerlerden fısıldamışlardır.

Guest-DFD4D6B39

11.6.2016 02:02:39

0
Ben hatırlarım bu 2si1 bölümünü. Canlı yayındı bsc'den 2 kişi ile birlikte. Hatta o zamanlar bsc'den Ersin Kılıç'la birlikte sunulurdu 2si1.

Guest-DFD4D6B39

11.6.2016 01:58:11

+5
Ya her şey iyi güzel de, videodan hemen önce gelen reklamın sesi öyle açıktı ki gece gece kulaklarım patlayacak gibi oldu. Tabi ki bu sitenin para kazanması lazım ama reklamdan insanın kulağı patlayınca daha çok gelir elde edilmiyor Azıcık normal seviyeye insin reklamların sesi, siz de mutlu olun biz de.

kobra90

11.6.2016 01:18:23

+1
Mesut reis yehuuu :D

ukayl06

11.6.2016 01:14:19

+1
quote:

Orijinalden alıntı: eneox
Bunun videosu varmı hocam ya :)

BMW M3 POWER

11.6.2016 01:03:12

0
Kanalınız hayırlı olsun

misco139

11.6.2016 00:53:49

0
quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Capsimi çalmışınız hocam :)

AC_Hawker

11.6.2016 00:49:24

0
Güzel programdı :D

enoiciyiz

11.6.2016 00:04:48

0
Watchdogs 2 çöp olacak gibi

mahsur kalan adam

11.6.2016 00:00:36

0
360p bile izleyemiyorum kapattım edit:steam güncelleniyormuş

stophart

10.6.2016 23:09:17

+17
Oyun editörü Gökhan abi dururken Mesut Çevikin E3'e gitmesi enteresan gerçekten.

KoşanBalık

10.6.2016 23:07:46

0
Mesut bey mini surumde durum budur. cok guzel izledik video yu [separator]
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın

ukayl06

10.6.2016 23:02:52

+7
quote:

Orijinalden alıntı: eneox
Muhaha , bu hangi video hocam yaa :D

ürüng ayıg toyon

10.6.2016 23:02:49

+1
Hürkuş haberini görünce aklıma İran'ın çakma savaş uçağı geldi http://forum.donanimhaber.com/m_86687801/tm.htm Bizim eğitim uçağı bunların savaş uçağından daha iyi duruyor...

simbolmina

10.6.2016 23:02:38

+7
quote:

Orijinalden alıntı: tekin-71 Mesut abi senden ricam var. Site sahibi gun burayi ticarethane olarak gormekten vazgeçsin. Yıllardır ayni gaz devam eden site ve forum sorunlarına para saymaktan vakit bulursa vede zahmet olmassa baksin artik. Bu sekilde iletirsen Mesut abi memnun olurum.
sesli güldüm kusura bakma. sorun yok demek yanlış da "burayı ticarethane görmekten vazgeçsin" çok değişik olmuş.

Hoid

10.6.2016 23:00:18

0
PlayStation'un duyuracağı yeni 2 oyun mu ? Mesut hocam ağzından mı kaçırdı acaba

zdniz

10.6.2016 22:38:04

0
Lasspas kullanıyorum 1 kez internet cafeden girmek zorunda kaldım o günün akşamına lasspasımı çaldılar şifre kurtarma şeçenekleriyle bi şekilde kurtardım çalan kişi bütün şifreleri silmiş ama gevizekalı çöp kutusunu boşaltmamış ordan geri yükleyip kurtarmışdım. Yani hiçbişey çözüm diyil linux kullanın artık Mac lerde güvenli diğilmiş. Ama en kolayı Google Authenticator veya benzerleri kullanmak ama onuda her site desteklemiyor ayrıca Authenticator bende sorun çıkardı telefonu fabrika ayarlarına döndürdükden sonra hesaplarıma ulaşamadım nasıl ulaşaçağımıda bilmiyorum açıkçası.

tadalar

10.6.2016 22:37:52

0
bence şifre hatırlama programları falanda yalan en iyisi worde oluştur wordü şifrele tamamdır ama word şifresini tabiki unutmayın yine

Dr. eneox

10.6.2016 22:20:27

+29

Vict0ry

10.6.2016 22:05:37

+44
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın

Vict0ry

10.6.2016 22:03:43

+27
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın

.Aslan.

10.6.2016 22:00:28

0
Güzel olmuş.

eticin16

10.6.2016 21:59:39

0
rez

Mr xXx

10.6.2016 21:52:50

+11
Başlık güzel olmuş cuk oturmuş

rockchu

10.6.2016 21:52:35

+2
Mesut Çevik sen yaşıyor muydun?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Bölüm Sonu Canavarı 8/10 41 oy
KÜNYE
Bölüm Sonu Canavarı ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
426 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
URL
EMBED
PC TEST SİSTEMİMİZ
  • İşlemci Intel Core i7-4790K 4.00 GHz
  • RAM 8 GB DDR3 1600 MHz
  • Ekran Kartı Nvidia GeForce GTX970M 4GB GDDR5
  • Sabit Disk 128GB SSD