Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »
DİĞER BÖLÜMLER
YouTube Kanalımıza Abone Olun

Kurban Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle sağlık huzur dolu bir hayat dileriz. 2si1'in bu bölümünde bayram öncesi stres atıyor, yeni nesil teknolojilerden oyun dünyasındaki son gelişmelere kadar her konuyu ele alıyoruz.

BSC bolumsonucanavari Bolum Sonu Canavarı PC PS3 xbox 360 DS PSP Wii IPhone PS4
2si1 "Sırasız" Teknoloji ve Oyun programı 2si1 "Uzun metraj" Teknoloji ve Oyun programı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

DH Misafiri

22.6.2015 20:13:49

0
"Gigabyte Türkiye Servis Hizmetleri" diye googleye aratın rezilliğe bakın donanım haber olarak şu berbat tasarımı değiştirseniz birde konuların başlıklarınız yazarsanız güzel olur

DH Misafiri

22.6.2015 20:13:49

0
uğraşınız için teşekkürler.

GNGRGZL

9.11.2014 00:02:13

0
Merhaba. Erdi Bey' in ifadelerine göre bir açıklama yapmak istedim. Twitter hesabınıda takip etmiyor ve etmek gerektiğinide düşünmüyorum. Söylediklerinizde haklı olabilirsiniz ama yorumunuzdan tıpkı benim gibi o an duydukalarınıza, okuduklarınıza ve bildiklerinize göre bir cevap vermişsiniz, tıpkı benim gibi kendinize göre haklı sebepleriniz vardır, Twitter' daki ifadesini biliyor olsaydım belki cevabımda yazdıklarım biraz daha farkılı olabilirdi lakin bir gün bi yerde rastlaşır ve arkadaşlarıma Apple konusunda yaptığım eleştirileri duysaydınız eminim sizinde biraz önce ifade ettiğiniz cevap yazısının içeriği değişirdi. Kesinlikle bir marka delisi değilim ama haklıya haklısın haksıza da haksızsın dememden doğal bir durum olmadığını düşünüyorum. Düşünceleriniz için teşşekkür ederim. Saygılarımla.

SaBI

8.10.2014 14:49:02

0
Merhabalar, DeepCool Captain serisi sogutucuyu nerden alabilirim?! yoksa avrupada daha satisa girmedi mi......?!

Virtual Reality

6.10.2014 13:50:47

0
Sony Türkiye kaşındı arkadaşlar yapacak bir şey yok, Türkiye de ki gamerlar tarafından gerek e-posta gerek Twitter yoluyla kaç defa uyarıldı. Şikayetlerimizi dile getirdikçe onlar inadına fiyat artışı yaptılar. Bizi Acunla, Sergenle, Ardayla falan karıştırıyorlar her halde, Türkiye de Playstation' a gönül vermiş insanların çoğunluğunu, onlar gibi zengin zümre veya gelir durumu iyi olan kişiler zannediyorlar ki, bunlara dokunmaz deyip, habire fiyat artırıp, biraz daha fazla kar edelim diyorlar. Halbuki, Playstation' ın fakir hobisi olduğunu bilmiyorlar. Sağlam bir PC toplayacak parası olmayanların, PC donanımları gibi kısa ömürlü olmasın, uzun yıllar en baba oyunları çalıştırsın beni masrafa sokmasın diyenlerin, işten çıkıp eve gelince farklı şeyler yapacak kadar parası olmayan dar gelirli insanların, tutanağıdır ve hobisidir Playstation da oyun oynamak. Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok, Amerika PSN' e geçin rahat edin. Acaba bu oyun kaç liradan çıkacak diye strese girmeden, $25 $30 a baba oyunları almanın keyfini yaşayın. Gamepad elinizdeyken, aklınız cüzdanınızda olmasın. USA PSN vs STEAM arasında, basit bir fiyat karşılaştırması, hangisin den oyun almak daha ucuza geliyor, görün diye yazdım. PS4-FAR CRY 4 USA PLAYSTATION STORE Fiyatı: $60 / 2 = $30 = 68TL
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
PC-FAR CRY 4 STEAM Fiyatı: $60 = 137TL
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
--------- PS4-NBA 2K15 USA PLAYSTATION STORE Fiyatı: $60 / 2 = $30 = 68TL
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
PC-NBA 2K15 STEAM Fiyatı: $60 = 137TL
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Not: Steam de aldığın bir oyun, iki ayrı makinede, iki kişi aynı anda girip, kendi hesaplarından oynayacak şekilde paylaşılamıyor. O yüzden PSN de ki gibi bir kardeşlik (FİYAT / 2) söz konusu değil ve bu yüzden USA PSN kadar ucuz olamıyor. TR PLAYSTATION STORE fiyatlarını ise yazmaya hiç gerek duymadım, boşuna moral bozmanın anlamı yok. @Speed-Step

Schifoo

6.10.2014 13:19:56

0
keşke program parça parça olsa da isteyen istediği konuyu açıp izlese. ya da ne hangi dakikada onu yazın.

omertalord

6.10.2014 07:47:55

0
Mesut abinin windows komut satiriyla yapilan teknik is denilince aklina gelen seyin "roottur, rom atmadir" olmasi beni biraz uzdu.

dark dragon

5.10.2014 16:50:31

0
Destiny'e çok yükleniyorsunuz, tamam oyunda senaryo hikaye namına bir şey yok . Fakat oynayışı grafikleri, strike ve raid modları oyunu sürüklüyor. Oyunu ne olduğunu bilerek alıp pişman olan yoktur herhalde. Konsolda böyle başka bir oyun yok.

Dark_Soul

5.10.2014 14:28:12

0
Güzel bir sohbetti,teşekkürler Mesut Çevik. Donanım ve yazılım haricinde arada bir muhabbetin,geyiğin olduğu videolar hazırlamalısınız bence :)

Akstrev

5.10.2014 06:02:26

0
kesinlikle çekeceğim. Bir daha rastlarsam çekeceim inşaallah. Hemen Youtube'a koyacağım. Sonrası ver elini forum ve bloglar. Twitter ve facebook. Reklam verenleri ve kullanıcıları salak yerine koymak hiç hoş bir davranış değil. Garip olan da iphone veya Apple haberlerinde oluyor genelde. :D Komik.

Akstrev

5.10.2014 05:59:15

0
1 hardcore windows kullanıcısıyım Benim kadar iyi kullanın sonra gelin bana virüs taraması yapın deyin. Binlerce dosya indirirm, tek bir virüs yemem. Bilgisayarı kullanmayı bilmeyenlere konuşun. Sistemin her yerine detaylı müdehale edebilen birisiyim. Sizin sitenizde olduğunu şimdi daha net anladım. Direkt bizi bir şeyden çakmayan kullanıcılardan gösterme çabanızı da taktir etmedim değil. Böyle devam. Dedim ya, tekrar rastlarsam, vallahi ve billahi, o anki olanları BB FlashBack yada camtasia ile çekeceğim. O andan sonra nereye korum o videoyu siz düşünün. Saçma sapan bir cevap vermişsiniz. Virüs mü benim bilgisayarımda, tek donanimhaber.com sitesini hedef alarak saldırı yapacakmış. Sitenizi ya çok büyük görüyorsunuz yada, beni çok salak. Hangisi?

Akstrev

5.10.2014 05:53:54

0
Bu mesajı yazdığım gün dahil, onun öncesindeki bir gün her sitenize girdiğimde, ilk giriş dahilinde, haberden çıkıp tekrar girmedikçe sorun devam ediyor. Sitenizin üyesi dert değil. Reklam işinde siten,sitedeki tıklanma sayısına belli orana kadar bakılıyor. Yani tek makineden gelen tıklamaya. Şimdi siz yapmadık diyorsanız, ben de durmadan farklı sitelerde denedim sıkıntı yoktu diyorsam, burada anlaşamadığımız görünür. Ben bir daha karşılaştığım an videoya alacağım.

Caparzo34

5.10.2014 02:23:34

0
Activision 1. yada 2. dünya savaşını konu alan ve o dönemin silahlarına çeşitli eklentiler ekleyebildiğimiz bir call of duty yapsa rekor kırar. gelecekle ilgili oyunları sevmiyorum özellikle gelecekle ilgili oyunların silahları da itici geliyor bana. duy sesimi Activision :)

Dekuki

5.10.2014 02:09:33

0
quote:

Orijinalden alıntı: crash95 Şu jet ski konusuna değinmek istiyorum. Evet... Mesut abinin dediği gibi adamlar bazı "saçmalık"ları aşmış o saçma tabuları yıkmışlar. Bizde de böyle birşey yapılabilir mi? En azından benzerini yapmak mümkün. Zeka desen var para desen var. Peki neden yapılmıyor? Çünkü yapmaya kalksan, hemen o "geri kafalı zihniyetler" gelip. Yok efendim bunlar boş işler. Yok efendim karın doyurmaz. İşte yok siz kızlı erkekli takılıyorsunuz YANACAKSINIZ. İşte sonra Evladım ekmeğinin peşinden koş ekmeğinin ulan hayat sadece çalışmaktan ibaret değil ki. Bu tip baskıcı toplumlar olduğu mühdetçe biz böyle şeyleri ancak rüyamızda görürüz. NOT:Mesaj siyasi değildir. İyice okuyun öyle bana cevap atın.
Yorumunda geri kafalılıktan bahsetmişsin. Konunun ileri veya geri kafalılıkla alakası yok. Bu gün dünyada iyilikte de kötülüktede sınır yoktur. Sen ben dünyamı suyla uçan yunusun üzerinde geçireceğim dersen geçirirsin bunu üreteceğim dersen üretirsin. Sen bir proje ürettinde önüne sed mi çektiler. Mesela ben geceleri insanların uyuduğu vakitlerde uyanık kalarak Rabbimi uzun uzun zikredeceğim diyorum ve bunu zaman ve şeklini tasarlayıp yapıyorum. Bu benim tercihim ve yakın değil değil uzak geleceğime yatırım yapacağım diyorum ve öyle yapıyorum. Burada önemli olan başkalarına zarar verip vermediğimdir. İşe senin mantığından bakarsak bana göre sen sana göre de ben geri kafalıyım. Halbuki her amel ve eylem başkalarına zarar vermemek kaydıyla yanlızca seni bağlar. İşin diğer boyutuna gelirsek, ileri veya geri kafalılıktan ziyade olay burada senin kalbinde Rabbine karşı biriktidiğin öfke ve nefretin ağzından dışarı taşmasından ibarettir. Sokağa salınan İspanyol öküzleri gibi genelleme yaparak ortalığa saldırma.

Virtual Reality

5.10.2014 00:56:57

0
Öncelikle, bütün DH, BSC çalışanlarının ve değerli forum üyelerinin kurban bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. Teknoloji ve oyun seven değerli arkadaşlar, Playstation oyunlarının pahalılığa son vermek için bir konu açtım. Türkiye de ki bütün oyun ve teknoloji forumlarından, bu konuya akın akın insan geliyor. Bilmeyen arkadaşlar için yazıyorum, konu çok işinize yarayacak ve desteğinizi bekliyorum. -USA Playstation Store indirimleri ve fırsatları, hangi linklerden, en kolay nasıl takip edilir. Plus üyelerinin hoşuna gidecek linkler. -28 Ekime kadar USA Playstation Store da çılgın fırsat, $100 lık alışverişin $15 ını geri veriyor. -Kredi kartı alamayacak yaşta olan arkadaşlar, ne yapabilir. -PSN Kardeşlik (PSN ortaklık) Helal mi? Haram mı? PSN Kardeşlik yaparsam günaha girer miyim? Kutulu oyunları elden ele dolaştıranlar günahkar mı? Ahiret yolculuğuna çıkmadan önce Kaz Hirai den helallik almam gerekir mi? Tüm bunların cevabı, aşağıdaki konunun ilk mesajında sizi bekliyor. Bu konuda merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. [link=http://forum.donanimhaber.com/m_97897417/f_//tm.htm#97897417]USA PLAYSTATION STORE dan ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR[/link] [link=http://forum.donanimhaber.com/m_97897417/f_//tm.htm#97897417]http://forum.donanimhaber.com/m_97897417/f_//tm.htm#97897417[/link] Evet değerli arkadaşlar, Sony Türkiye'nin aşırı kar farkı koymasıyla birlikte, TR Playtation Store da oyun fiyatlarının 150TL hatta 200TL yi aşması ve yine Sony Türkiye tarafından PSN Plus üyeliğinin, durup dururken bir gecede 50TL artırılarak 150TL yapılmasından sonra, morali bozulan gamer arkadaşlarımın yardımına koşmak istedim. Dünyanın en pahalı Playstation Store' unu kullanmamız sakına moralinizi bozmasın. Çözümü o kadar basit ki, yeni çıkmış baba bir PS4 oyunununa, aynı oyunun Steam de ki PC versiyonundan bile daha ucuza sahip oluyorsunuz. Steam de ki PC versiyonu fiyatından bile daha ucuza nasıl PS4 oyunu alacağınızı yukarıda ki linkte madde madde anlattım. USA Playstation Store da oyun fiyatları sabittir. Bir oyun acaba kaç paradan çıkacak diye tahminde bulunup strese girmezsin. En baba oyunlar, ilk çıktığında $60 olur. Bu uygulama yıllardan beri sabittir ve zaman geçtikçe fiyat $10 $10 kademeli olarak düşer. Arada da Plus üyelerine baba indirimler olur. Birde üstüne PSN kardeşlik (ortaklık) yaparsanda aynı oyuna $30 a sahip olursun. USA PSN kullanıyorsan, bütün kapılar sana açılır. TR PSN kullanırsan, hem UK PSN' in belirleyeceği fiyatı hemde Sony Türkiye'nin bu fiyatın üstüne koyacağı, aşırı karı düşünüp durmaktan ve yeni çıkacak bir oyunun kaç para olacağını tahmin etmekten, strese girersin, daha oyun çıkmadan oyundan soğursun. PARAYI YOLDA KAZANMIYORSUN. BU SÖMÜRÜYE DUR DE USA PSN TEK ÇÖZÜMDÜR. HEM KISA VADEDE, HEM UZUN VADEDE EN KARLI YATIRIMDIR. @Speed-Step

KraftMK

4.10.2014 22:01:46

0
:D:D ET GÖNDEREN OLDUMU ACABA DH'YE, BEN KESSEM KESİN GÖNDERİRDİM İBRETLİK OLURDU :D

crash95

4.10.2014 18:16:49

0
Şu jet ski konusuna değinmek istiyorum. Evet... Mesut abinin dediği gibi adamlar bazı "saçmalık"ları aşmış o saçma tabuları yıkmışlar. Bizde de böyle birşey yapılabilir mi? En azından benzerini yapmak mümkün. Zeka desen var para desen var. Peki neden yapılmıyor? Çünkü yapmaya kalksan, hemen o "geri kafalı zihniyetler" gelip. Yok efendim bunlar boş işler. Yok efendim karın doyurmaz. İşte yok siz kızlı erkekli takılıyorsunuz YANACAKSINIZ. İşte sonra Evladım ekmeğinin peşinden koş ekmeğinin ulan hayat sadece çalışmaktan ibaret değil ki. Bu tip baskıcı toplumlar olduğu mühdetçe biz böyle şeyleri ancak rüyamızda görürüz. NOT:Mesaj siyasi değildir. İyice okuyun öyle bana cevap atın.

Blackfyre33

4.10.2014 17:52:21

0
quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga Yalnız başlıklarda her defasında programdan bir adım daha öne çıkıyor orjinal ve güncel ;)
aynen güzel oluyor genellikle.

dante06

4.10.2014 16:30:49

0
Bizim muhterem sony türkiye ekibini eleştirmeniz iyi olmuş bu arada

Guest-BB2CECC18

4.10.2014 16:26:21

0
Note 4'te çok az açıklık var ama videolarda kartı sokmaya çalışanlar zorlayarak sokuyor zorladıktan sonra her telefona girer.Bazılarıda incecik kartları sokmuş kasa açıklığı var demiş.Suya toza dayanıklılığı etkilemedikten sonra bence önemi yok.Göze batmaz ama İphone'un bükülmesi apayrı bir şey.

acura07

4.10.2014 14:17:00

0
Erdi beyin twiter hesabina bakarsanız kanirtma yok ufak bir bükülme var. Birşeyi koru körüne savunma yerine gerçeklere odaklansaniz hem sizin hemde ülkemiz açısından cok daha iyi olacağını söylemek isterim hayirli bayramlar.

Dark Saga

4.10.2014 13:11:46

0
Yalnız başlıklarda her defasında programdan bir adım daha öne çıkıyor orjinal ve güncel ;)

Biyturs_OnSr

4.10.2014 12:49:01

0
quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL1Tr tr psn plus ın faiş fiyat artışı ile 2si1 i açtığınız için çok sağolun . Birde Türk oyunun ismi nedir ingilizcem olmadığı için tam anlayamadım.
Mount&Blade. Senelerdir sıkılmadan oynadığım harika bir oyun.

Biyturs_OnSr

4.10.2014 12:13:32

0
"Şimdi sevilen kötü adam diyince Microsoft geldi aklıma " Süperdi Mesur Çevik

ilker2361

4.10.2014 11:56:55

0
ücretsiz hizmet sunuyoruz diye incelemeleri 8 sayfaya bölüp yayınlamadığınız kaldı bir tek. bu yorumlar da çok görünüyor böyle, fazla alan kaplıyor. 1 tanesini gösterin altına reklam devam edersiniz.

Guest-DBB76B0A9

4.10.2014 05:07:12

0
Su içerisinde eğlence odaklı yapılan makineler harika.

Kool Giancana

4.10.2014 03:39:27

0
Ne zamandir izlemiyordum guzel oldu rastladigim

KuvvetMira27

4.10.2014 03:14:51

0
apple düşmanlığını bilmem ama 3-3,5 bin liraya telefon alacaksın markası önemli değil ve o telefon yamulacak ki yurtdışında değişim yapabilirler ama türkitye o telefonu kalıba sokarlar 3,5 bin lirada sana bi güzel girer ki ben bu telefonların bu kadar para etmedini düşünüyorum ki nere baksam sadece dh değil herkes ı phone 6 plusla dalga geçiyor 1 kişi değil 2 kişi değil herkes diyorsa dandik bir telefon olduğu kesindir bana kalırsa sadece markası satıyor aksesuar olarak satın alınıyor telefon olarak değil......kısacası her şey lüks düşkünlüğüne ne kadar bağlı oldumuzla alakalı bi durum kullandımız telefon markaları da buna dahil...

Frozen Grenadier

4.10.2014 02:37:26

0
quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step Bu sayfa yenilenme problemi ile hangi sayfalarda ve ne sıklıkta karşılaştığınızı yazarsanız geliştirme ekibine ileteyim ilgilensinler.<br> <br> İsteyerek yaptığımız bir şey değil. Kaldı ki böyle bir şey yapsak sunucu yetmez zaten :) Çok şükür kullanıcı sayısı bakımından bir sıkıntımız yok.
bsc sitesinde ana menü herhangi bir haber veya videoya girdiğim zaman bir kere yeniliyor veya f5 yaptığım zaman bir kere de kendisi yapıyor

S.P.E.C.I.A.L.

4.10.2014 02:28:28

0
Ne şarlatanı ya? Bütün dünya dalga geçiyor olay gerçek ve doğru, hamburgercisinden lastikçisine kadar telefon üreten üretmeyen büyük şirketler resmi Twitter sayfalarından tek tek dalga geçti, telefon bükmeden cepte kendi kendine yamuluyor hala kalkıp da DH'yi Apple düşmanlığıyla suçluyorsunuz. Böyle bilinen bir şeyi bile yalanlayıp da "bu yapılan Apple düşmanlığı" demek fanlığınızın seviyesinin ifadesidir. Asıl ben anlamıyorum bu Apple fanlığı nereden geliyor bu milletimize. Mp3'ü zil sesi yapmak için mühendislik gerektiren bir telefon kullanmak size hoş geliyor galiba, zorluklara göğüs germiş gibi hissediyorsunuz herhalde.

Gerginix

4.10.2014 02:07:36

0
DH'nin Apple'a çemkirmesi, 1- Tatlı suda kullanıcı kollamaktır. 2- Apple gibi bir köpekbalığının karın boşluğunda otlanmaktır. Apple DH'yi davet etmemiş, editörlere ürün hediye etmemiş. Editör bu duruma içerlemiş, kendince baltalamış, Apple almayacak, alamayacak olanlar da şak şak yapmış. "Telefonu bükmeye çalışma, bükülen sen olacaksın" :) Buna karşın bu durum DH'nin politik bir tutumu olmaktan ziyade bazı editörlerin inisiyatifinden türemiştir nokta. Edit: Söylemeyi unuttum. Şu programın bu bölümü tam da bir yaraya merhem olacak, konuşulması gereken önemli konuları konuşacak derken, "neyse geçelim bu sıkıcı konuları" deyip yine şamataya atladı. Arkadaş ne güzel şeyler konuşuyordunuz: "Sony bastırdı şu ülkede fiyatı düşürdü, aslında bizim ülkemiz için de yapılabilir vs..." Neden teknoloji tüketicisine açılım sunacak cümlelerin sayısı artmasın!!!

GNGRGZL

4.10.2014 01:49:44

0
Merhaba. Bu Apple düşmanlığı sizde niye hasıl oldu bir türlü anlam veremiyorum. İncelemek için ele alınan telefonu kanırta kanırta büken ve kendini teknoloji editörü olarak lanse eden şarlatana bu işin bu kadar kolay bir iş olmadığını, yaptığınız işinde bazı kuralları olduğunu hatırlatmanız, ürününün teknolojik detaylarını görmezden gelip ün ve şöhret uğrununa vazifesi olmadığı konularla ilgili yorum yapmasının yanlış olduğunu söylemeniz gerekirken o şartlatanı destekleyici ifadelerde bulunmanızı inanın anlamıyorum. Yukarıdaki ifadelerinizi duyan bir dinleyiciniz sizdende bir bükme videosu beklentisine giriyor. Bu konuda kendi yorumumu paylaşmak istiyorum. Bir kullanıcı olarak kalınlığı 1 cmden az olan 6''/7'' ebatların bir telefeon/tablet iki elimizle kanırta kanırta yamultabileceğimizin farkındayım. Üstelik bu ebatlardaki bir cihazı ite kaka cebime sokuşturduktan sonra sonuçlarına katnacağımıda biliyorum farkındayım. Üstelik üretici firma' da bu konuda bir sorun yaşarsam üzülmemem gerektiğini, cihazı yenisi ile değiştireceğini garanti ediyor. Umarım konuyla ilgili düşünceleriniz gerçekten böyle değildir ve iphone6 incelemeniz bu bakış açısıyla/konsepte gerçekleştirilmez. Aksi taktirde bana gerçekten bilgi ve tecrübelerinizi en önemlisi samimiyetinize olan güveni kaybedeceksiniz gibi geliyor. Umarım söylediklerimi yanlış anlamaz, size karşı yapılmış iyi yönde bir eleştiri olarak algılarsınız. İyi çalışmalar, Saygılarımla.

Gece772

4.10.2014 01:17:59

0
Bayram kutlu olsun

turkmavzeri

4.10.2014 00:20:44

0
"Aslında kurban pazarında bir gezinilip kurban review'leri yapılsa fena olmazdı " bu arkadaşa ++ verecektim ama reputation'ı sistemden kaldırdınız. DH yanlış karar aldı bu mevzuda. İyi bayramlar.

olağan_şüpheli

4.10.2014 00:20:17

0
note 4 2300 tl mi dedi vido d ?

turkmavzeri

4.10.2014 00:19:30

0
"Aslında kurban pazarında bir gezinilip kurban review'leri yapılsa fena olmazdı " bu arkadaşa ++ verecektim ama reputation'ı sistemden kaldırdınız. DH yanlış karar aldı bu mevzuda. İyi bayramlar.

12 Angry Men

4.10.2014 00:13:23

0
Yine iphone yerden yere vurulmuş, sizin inceleme videonuzu merakla bekliyorum her zaman en son siz inceliyorsunuz.

TuffkiLLe

4.10.2014 00:12:59

0
1-2 gün evvel başka bir konuya daha yazmıştım, sayfa yenilenme sorunu bende de var ve bundan 4-5 gün önce başladı. bilgisayarım temiz problem siteden kaynaklı tamamen sadece donanımhaber'de bazı haber sayfalarında oluyor. her sayfada da karşılaşmıyorum. art niyetli olduğunu zannetmiyorum donanımhaberin reklam hilesine ihtiyacı yok, burasını amatör teknoloji bloglarıyla karıştırmayın. umarım kısa zamanda çözülür problem.

TTahir

3.10.2014 23:55:07

0
Yahu abi, AMD'ye surekli takiyorsunuz da, soyle bir sikinti var. AMD, Intel'in yaninda comez kalan bir firma. Cok cok daha kucuk bir firma. Bence yaptiklarini taktir etmek gerek, Intel gibi bir firmaya yillardir kafa tutan, 2000lerin ortalarinda FX serisiyle toz yutturan bir firma olmasi takdire sayan bir durum. Tabi ki sikintilar var. Ben 290X kullaniyorum, 600 dolarlik kart. Madem satiyorsun neden desteklemiyorsun? Cok dogru. Ama adamlarin bir sekilde kafa tutmasi gerekiyor, ve bunun icin de finans gerekiyor. Iki tarafi keskin bicak yani. Tesekkurler.

strathmorea

3.10.2014 23:45:41

0
quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step Bu sayfa yenilenme problemi ile hangi sayfalarda ve ne sıklıkta karşılaştığınızı yazarsanız geliştirme ekibine ileteyim ilgilensinler. İsteyerek yaptığımız bir şey değil. Kaldı ki böyle bir şey yapsak sunucu yetmez zaten :) Çok şükür kullanıcı sayısı bakımından bir sıkıntımız yok.
Bu sorunla ilgili bir videoyu Facebook sayfanızda paylaştım oradan bakabilirsiniz Mesut bey. Umarım kısa sürede hallolur. (Video hd fakat telefondan facebook a yüklerken küçültmüş ve kalitesi baya düşmüş.)

1BilimAdamı

3.10.2014 23:41:53

0
quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step Bu sayfa yenilenme problemi ile hangi sayfalarda ve ne sıklıkta karşılaştığınızı yazarsanız geliştirme ekibine ileteyim ilgilensinler. İsteyerek yaptığımız bir şey değil. Kaldı ki böyle bir şey yapsak sunucu yetmez zaten :) Çok şükür kullanıcı sayısı bakımından bir sıkıntımız yok.
Sayfa yenilenme olayı bende hiç olmuyor.Bence şikayet edenlerin bilgisayarında bir sorun var

1BilimAdamı

3.10.2014 23:36:58

0
Mount &Blade2 çıksın türkçesinde sorun olmaz ise orjinal satın alırım.grafikleri güzel ama umarım yeni oyun mekanikleri gelmiştir

VirtualWorld

3.10.2014 23:26:06

0
quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet..Akif Bayramınız mubarek olsun da, size çok kızgınım. Geçen mesut bey siz demiyor muydunuz? "çok reklam gösteriyoruz" diye. Peki yeni düzenbazlık olarak gördüğümüz otomatik saniye başı sayfa yenilettirme oyununu neden yapmaya başladığınızı sorayım size? Neden? Bu yaptığınız dolandırıcılık değil mi? Bir sürü reklam vereni kandır. Okuyucuyu uyutabilirsen uyut. Siteyi çorbaya çevir Reklam verenler görmüyor nasılsa. Onlar siteye çok tık olduğunu sanıyor nasılsa. En az on defa sitenizdeki haberlerde bu tip dolandırıcılık ile karşılaştım. Sizin yaptınıza tek kelime ile dolandırıcılık denir. Tarayıcı yada eklenti yüzünden de değil. Zira diğer sitelerde tek bir dert bile yok. Diğer tarayıcılarda da aynı sıkıntılarınız olur demektir bu. Siz yapmışsınız bu dolandırıcılığı. Emin olma nedenim de şu. Bir haberi bir defa açıyorum. Sürekli sayfa yenileniyor. Durmuyor bir an bile. Haberden çıkıp tekrar o haberi açtığımda hiç bir dert kalmıyor. Nasıl bir ayar yaptıysanız artık. Resmen uyanıklık. Bakın ben açık yazarım. Yapılan dolandırıcılık ve düzenbazlıktır. Reklam verenleri ne diye kandırıyorsunuz? Ya bizi ne diye salak yerine koyuyorsunuz.
böyle büyük bir ithamı 10 defa yazında belirtmişsinde bir video çek koy bari de altı dolsun. Ben böyle bir sorunla karşılaşmadım.

GylR?

3.10.2014 23:26:03

0
Tabi ki bilinçli yapılmamış. Haberler kategorisinde ve haber sayfalarında problem.

musa_unsal2005

3.10.2014 23:06:08

0
Bölüm sonu canavarı ekibinin hazırladığı far cry videosuna nasıl ulaşabilirim ??

Speed-Step

3.10.2014 23:05:20

0
quote:

Orijinalden alıntı: Varni34 bu programı mesut ve talha sununca daha samimi daha güzel oluyor
Gözümsün

Speed-Step

3.10.2014 23:04:51

0
Bu sayfa yenilenme problemi ile hangi sayfalarda ve ne sıklıkta karşılaştığınızı yazarsanız geliştirme ekibine ileteyim ilgilensinler. İsteyerek yaptığımız bir şey değil. Kaldı ki böyle bir şey yapsak sunucu yetmez zaten :) Çok şükür kullanıcı sayısı bakımından bir sıkıntımız yok.

Varni34

3.10.2014 23:01:50

0
bu programı mesut ve talha sununca daha samimi daha güzel oluyor

GylR?

3.10.2014 22:58:24

0
Sayfa yenilenme sorunu bugün karşılaşılan bir durum. Kasıtlı yapılmadı tabi ki ancak yenilenme sorunu var.

berkanenes

3.10.2014 22:54:54

0
HERKESIN KURBAN BAYRAMI MUBAREK OLSUN

Şebboy

3.10.2014 22:53:18

0
talha abinin söylediği bağımsız filmin adını bilen var mı? into the movie dedi sanki ama ben bulamadım

Speed-Step

3.10.2014 22:41:25

0
@Mehmet..Akif Merhaba, Öncelikle millete dolandırıcı vs demeden önce bilgisayarınıza bir virüs programı kurup taratın. Sitemizde söylediğiniz şeyler yok :) Belli ki tıklanmaması gereken bir yere tıklanmış ve virüs ya da benzeri bir şey kapılmış. Sevgiler, Mesut Çevik

strathmorea

3.10.2014 22:24:29

0
quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet..Akif Bayramınız mubarek olsun da, size çok kızgınım. Geçen mesut bey siz demiyor muydunuz? "çok reklam gösteriyoruz" diye. Peki yeni düzenbazlık olarak gördüğümüz otomatik saniye başı sayfa yenilettirme oyununu neden yapmaya başladığınızı sorayım size? Neden? Bu yaptığınız dolandırıcılık değil mi? Bir sürü reklam vereni kandır. Okuyucuyu uyutabilirsen uyut. Siteyi çorbaya çevir Reklam verenler görmüyor nasılsa. Onlar siteye çok tık olduğunu sanıyor nasılsa. En az on defa sitenizdeki haberlerde bu tip dolandırıcılık ile karşılaştım. Sizin yaptınıza tek kelime ile dolandırıcılık denir. Tarayıcı yada eklenti yüzünden de değil. Zira diğer sitelerde tek bir dert bile yok. Diğer tarayıcılarda da aynı sıkıntılarınız olur demektir bu. Siz yapmışsınız bu dolandırıcılığı. Emin olma nedenim de şu. Bir haberi bir defa açıyorum. Sürekli sayfa yenileniyor. Durmuyor bir an bile. Haberden çıkıp tekrar o haberi açtığımda hiç bir dert kalmıyor. Nasıl bir ayar yaptıysanız artık. Resmen uyanıklık. Bakın ben açık yazarım. Yapılan dolandırıcılık ve düzenbazlıktır. Reklam verenleri ne diye kandırıyorsunuz? Ya bizi ne diye salak yerine koyuyorsunuz.
Evet aynısı bendede oluyor. Ben tarayıcımda sorun var zannediyordum ama değilmiş demek ki. Bölüm sonu canavarı sitelerinde de aynı durum var. Siteye girince veya site içinde bir yere tıkladığımda 2-3 kere sayfa yenile yapmışım gibi tekrar tekrar yükleniyor. 2 gündür bu böyle. Umarım dediğiniz gibi bir uyanıklık değil de siteden kaynaklanan bir yanlışlıktır. Aksi halde hiç yakıştıramam. Başka hiçbir sitede bu durum söz konusu değil.

c36ab7c4

3.10.2014 22:23:33

0
Reklamlarla ilgili bir derdiniz varsa yüklersiniz Chrome ve Ȧdblock Plus'ı 0 reklam, bakarsınız keyfinize.

blackzeros

3.10.2014 22:17:59

0
sayfa yenilenmesi reklamdan para kazanmak icin iyi degil aksine kotudur.cunku goruntulenmeden birsey kazanamazsınız ,tıklamadan kazanıyorsunuz , goruntulemeyi arttirdikcada tiklamadan kazandıgınız para dusuyor.

OZKNaln

3.10.2014 22:16:34

0
sevgili mesut cevik ben diz ustu pc de HD7950 kullanıyorum masa ustu versiyonu :D link atıcam

engurlu

3.10.2014 22:08:21

0
quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet..Akif Bayramınız mubarek olsun da, size çok kızgınım. Geçen mesut bey siz demiyor muydunuz? "çok reklam gösteriyoruz" diye. Peki yeni düzenbazlık olarak gördüğümüz otomatik saniye başı sayfa yenilettirme oyununu neden yapmaya başladığınızı sorayım size? Neden? Bu yaptığınız dolandırıcılık değil mi? Bir sürü reklam vereni kandır. Okuyucuyu uyutabilirsen uyut. Siteyi çorbaya çevir Reklam verenler görmüyor nasılsa. Onlar siteye çok tık olduğunu sanıyor nasılsa. En az on defa sitenizdeki haberlerde bu tip dolandırıcılık ile karşılaştım. Sizin yaptınıza tek kelime ile dolandırıcılık denir. Tarayıcı yada eklenti yüzünden de değil. Zira diğer sitelerde tek bir dert bile yok. Diğer tarayıcılarda da aynı sıkıntılarınız olur demektir bu. Siz yapmışsınız bu dolandırıcılığı. Emin olma nedenim de şu. Bir haberi bir defa açıyorum. Sürekli sayfa yenileniyor. Durmuyor bir an bile. Haberden çıkıp tekrar o haberi açtığımda hiç bir dert kalmıyor. Nasıl bir ayar yaptıysanız artık. Resmen uyanıklık. Bakın ben açık yazarım. Yapılan dolandırıcılık ve düzenbazlıktır. Reklam verenleri ne diye kandırıyorsunuz? Ya bizi ne diye salak yerine koyuyorsunuz.
Bizde niye olmuyo kardes .. Sen bence hatayi sisteminde ara..

engurlu

3.10.2014 22:05:54

0
Cumleten hayirli bayramlar arkadaslar..

swat882

3.10.2014 21:55:11

0
Güzel bir programdı yine, teşekkürler, herkese iyi bayramlar

Akstrev

3.10.2014 21:44:24

0
Bayramınız mubarek olsun da, size çok kızgınım. Geçen mesut bey siz demiyor muydunuz? "çok reklam gösteriyoruz" diye. Peki yeni düzenbazlık olarak gördüğümüz otomatik saniye başı sayfa yenilettirme oyununu neden yapmaya başladığınızı sorayım size? Neden? Bu yaptığınız dolandırıcılık değil mi? Bir sürü reklam vereni kandır. Okuyucuyu uyutabilirsen uyut. Siteyi çorbaya çevir Reklam verenler görmüyor nasılsa. Onlar siteye çok tık olduğunu sanıyor nasılsa. En az on defa sitenizdeki haberlerde bu tip dolandırıcılık ile karşılaştım. Sizin yaptınıza tek kelime ile dolandırıcılık denir. Tarayıcı yada eklenti yüzünden de değil. Zira diğer sitelerde tek bir dert bile yok. Diğer tarayıcılarda da aynı sıkıntılarınız olur demektir bu. Siz yapmışsınız bu dolandırıcılığı. Emin olma nedenim de şu. Bir haberi bir defa açıyorum. Sürekli sayfa yenileniyor. Durmuyor bir an bile. Haberden çıkıp tekrar o haberi açtığımda hiç bir dert kalmıyor. Nasıl bir ayar yaptıysanız artık. Resmen uyanıklık. Bakın ben açık yazarım. Yapılan dolandırıcılık ve düzenbazlıktır. Reklam verenleri ne diye kandırıyorsunuz? Ya bizi ne diye salak yerine koyuyorsunuz.

ahmetx32

3.10.2014 21:31:30

0
''Apple son hava bükücü.'' Talha hocam dediğin çok doğru kesinlikle ama bence ''Apple son metal bükücü.'' kulağa çok daha mantıklı geliyor ... :D:D

Vedpla

3.10.2014 21:25:05

0
Giga'nın güzel notebook'ları var iyi hoş tamam da ; Adamlar 3300 TL'ye i7 4710MQ CPU + 8GB RAM + 1TB HDD + GTX 850M Gibi bir donanım sürüyor. Bu fiyata daha iyi bir ekran kartı sunabilirdi. Zira bundan 200 Lira fazla vererek MSI'ın ve Monster'ın GTX 870M içeren modelleri alınabiliyor. İncelik adına yapmış olmaları da benim açımdan pek fark etmiyor. Zaten notebook alacaksam bana uzun batarya ömrü de lazımdır ki Giga bunu da veremeyecek... Fiyat politikasını değiştirmediği sürece tutunabileceğini sanmam...

AnqelTR

3.10.2014 21:23:49

0
quote:

Orijinalden alıntı: serdarcenk Aslında kurban pazarında bir gezinilip kurban review'leri yapılsa fena olmazdı
harika yorum

AnqelTR

3.10.2014 21:21:57

0

apulunas

3.10.2014 20:27:59

0
saha biyolojisinin mühendislik uygulamarınıda etkiside son zamanlarda çok arttı gerçekten... yunus şeklinde denizaltı - jetski ne arkadaş.

drejtc

3.10.2014 20:26:43

0
Tüm müslüman DH ahalisinin kurban bayramını kutlarım

serdarcenk

3.10.2014 20:24:24

0
Aslında kurban pazarında bir gezinilip kurban review'leri yapılsa fena olmazdı

mhcd

3.10.2014 20:21:53

0
iyi bayramlar dilerim arefe arefe bir 2si1 için teşekkür ederiz izleyelim bakalım

qoqoCAN

3.10.2014 20:20:49

0
IYI BAYRAMLAR DH & BSC AILESINE ! :)

Guest-8FB5351A6

3.10.2014 20:20:26

0
BSC&DH Ailesi hepinizin Bayramı Mübarek olsun.

Mart Kedisi

3.10.2014 20:17:31

0
bayram gelir ellere, sevgi verir dillere, ver elini öpeyim, elin girsin .... :)

dere.beyi

3.10.2014 20:13:59

0
bugün erken gelmiş video :)

patapon_00

3.10.2014 20:05:45

0
Hayırlı bayramlar Bol Güneşler :)

Hoid

3.10.2014 20:02:46

0
Bayramınız mübarek olsun BSC&DH ailesi .

BiPeRVA

3.10.2014 20:00:54

0
sizinde bayramınız mübarek olsun dh ekibi.

X-FI

3.10.2014 19:57:50

0
downloading...

Neuchatel

3.10.2014 19:57:39

0
izleyelim bakalım
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Bölüm Sonu Canavarı 8/10 41 oy
KÜNYE
Bölüm Sonu Canavarı ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
426 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
URL
EMBED
PC TEST SİSTEMİMİZ
 • İşlemci Intel Core i7-4790K 4.00 GHz
 • RAM 8 GB DDR3 1600 MHz
 • Ekran Kartı Nvidia GeForce GTX970M 4GB GDDR5
 • Sabit Disk 128GB SSD