Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dövüş Oyunu Sifu Beyaz Perdeye Uyarlanıyor: John Wick'in Yazarından

 
 
Geliştirici Sloclap tarafından oyunculara sunulan Kung fu aksiyon oyunu Sifu, sevilen bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Hem oynanışı hem de zorluk unsurlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Sifu şu anda beyaz perdeye uyarlanıyor.
 
John Wick'in yazarından yeni bir proje
 
 
 
Story Kitchen ve John Wick yazarı Derek Kolstad tarafından Sifu'nun senaryosu, yeni bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Deadline tarafından bildirildiği üzere filmin yapımcılığını Story Kitchen'dan Dmitri M. Johnson ile Kolstad, Mike Goldberg, Dan Jevons ve Timothy I. Stevenson üstleniyor.
 
Aksiyon dövüş oyunu Sifu temelde bir intikam hikayesi etrafında toplanıyor. İntikam yolunda ilerleyen ve ailesinin katillerinin peşindeki genç bir Kung Fu öğrencisini konu alan bu yapımda  her öldüğünüzde biraz daha yaşlanmış olarak geri dönüyorsunuz.
 
Her ölüm sonrası hatalarınızdan ders çıkarabildiğiniz bu yapım şu anda beyaz perdeye aktarılıyor. Çeşitli aksiyon çalışmaları ile karşımıza çıkan Drek Kolstad, bakalım bizlere nasıl bir çalışma sunacak.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Vg247 Sifu Sloclap üçüncü şahıs aksiyon oyunu Kung Fu
Halo Infinite'in Çok Oyunculu Yönetmeni 343 Ekibinden Ayrıldı Amnesia: The Bunker Konsollar ve PC için Duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Sifu
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız