Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Amnesia: The Bunker Konsollar ve PC için Duyuruldu

 
 
Geliştirici Frictional Games, Amnesia: The Bunker adlı yeni oyunu duyurdu. Hayatta kalma korku oyunu Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam, Epic Games Store) için çıkış yapacak. Oyunun Mart 2023'te yayınlanması planlanıyor.
 
Korku temalı birinci şahıs hayatta kalma oyunu 
 
 
 
Tek oyunculu bir yapıya sahip olacak Amnesia: The Bunker bizlere korku temasını ve hayatta kalma unsurlarını sunacak. Gerilim seviyesini üst düzeyde tutmayı hedefleyen oyunda Fransız askeri Henri Clément'in rolüne bürüneceğiz.
 
Oyunda çok kıt malzemeler ve araçlar ile ilerleyecek ve bunları çok iyi şekilde kullanmak gerekecek. Bir yandan mermilerimizin sayısını sayarken diğer yandan ilerlemek için çeşitli planlar yapacağız. Oyun içerisinde vereceğimiz kararlar etkili olacak ve her kararın sonuçları bulunacak.
 
Yarı açık bir dünya yapısını bizlere sunan Amnesia: The Bunker'da her şeyi kendi yöntemimizle çözmeye çalışacağız. Oyunda temel amacımız çıkış yolunu bulmak olacak ve bu süreçte etrafı keşfedecek ve çeşitli deneyler yapacağız. 
 
 
Amnesia: The Bunker duyuru fragmanı
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Amnesia: The Bunker korku hayatta kalma
Dövüş Oyunu Sifu Beyaz Perdeye Uyarlanıyor: John Wick'in Yazarından Warhammer 40,000: Darktide İnceleme Puanları
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

7ender

4.12.2022 23:30:54

0
İlk gün Game Pass'ta.

BSC Misafiri

4.12.2022 20:06:19

0
korku oyunları açısından kritik bir dönemeç olacak. bu tarzın atası bir yapımcı, kendi duvarını yıkıp kendimizi savunabileceğimiz silahlar koymaya karar verdi. haydi hayırlısı

BSC Misafiri

4.12.2022 20:06:09

0
Geliştirici yaptığı 2.oyunu bitirme şansım olacak umarım iyi olurda bitiririm diğer amnesia oyunları bir noktadan sonra aşırı bayıyordu rebirt denemedim daha ama benim için SOMA efsaneydi herşeyiyle

BSC Misafiri

4.12.2022 12:35:06

0
Umarım bölüm tasarımları rebirth'deki gibi kötü olmaz. Oynarken demo oynuyor gibi hissettirmişti.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)