Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Resident Evil 4 Remake için Silent Hill Kostüm Modu Yayınlandı

 
 
Silent Hill ve Resident Evil hayranları için güzel bir mod yayınlandı. Mod geliştiricisi 'AmanoSomething', Resident Evil 4 Remake için ilgi çekici bir Silent Hill Modu getirdi. Bu mod, ana oyuncu kadrosunun kıyafetlerini ilk Silent Hill oyunundaki kıyafetlerle değiştiriyor.
 
Silent Hill kostümleri RE4 Remake'te hayat buluyor
 
 
 
Daha fazla ayrıntıya girecek olursak Leon artık Harry Mason'ın Silent Hill'de giydiği kıyafetlerin aynısını giyecek. Öte yandan Ada, Cybil Bennett'e benzeyecek ve Luis ise Michael Kaufmann'ın giydiği kostümün aynısını kuşanacak. Diğer taraftan Ashley'in artık iki yeni kıyafeti olacak; biri Lisa Garland'a, diğeri Alessa Gillespie'ye benziyor. 
 
Bu mod oldukça ilgi çekici görünüyor ve gerçekten de Resident Evil ve Silent Hill arasındaki resmi bir iş birliği DLC'si gibi hissettiriyor. Dolayısıyla bu serilerin her ikisinin de hayranıysanız bu modu indirmenizi tavsiye ederiz.
 
Mod linki 
 
 
Diğer taraftan aşağıda mod ile ilgili bir video yer alıyor. Bu video size moddan neler bekleyebileceğiniz konusunda bir fikir verebilir. 
 
Mod fragmanı 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming action pc nintendo wii capcom ubisoft resident evil 4 iPhone
Super Woden GP 2 Oyunculara İzometrik Yarış Deneyimi Sunuyor ARK: Survival Ascended Xbox Series X ve PC Grafik Karşılaştırması

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Resident Evil 4 ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
5 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız