Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Resident Evil 4 Remake 7 Milyon Satışa Ulaştı

 
 
Capcom tarafından oyunculara sunulan Resident Evil 4'ün yeniden yapım sürümünün güncel satış sayıları açıklandı. Yayınlanan bilgilere göre RE4 piyasaya sürülmesinden 1 yıl sonra dünya çapında 7 milyon satış sayısını aşmış durumda. Oyunun en son 31 Aralık 2023 itibarıyla 6,48 milyon adet sattığı bildirilmişti.
 
Resident Evil 4 Remake çok satmaya devam ediyor
 
 
 
Resident Evil 4 remake, 24 Mart 2023 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için çıktı. 20 Aralık 2023 tarihinde ise Mac, iPhone 15 Pro ve iPad için piyasaya sürüldü.
 
Hayatta kalma deneyimini bir üst seviyeye taşıyan ve modernleştirilmiş oynanış sistemleri ile beraber karşımıza çıkan yeniden yapım sürümü, oyuncular tarafından sevilen içeriği bünyesinde barındırıyor. Oyunun Steam sayfasındaki kullanıcı incelemelerine bakacak olursak son derece olumlu olduğunu görebiliyoruz. Aynı zamanda Steam sayfası üzerinde ücretsiz bir demo sürümü bulunuyor. Ek olarak yüzde 25’lik indirimle beraber 22.49 dolardan satışta yer alıyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu action pc nintendo wii capcom ubisoft resident evil 4 iPhone
Contra Operation Galuga Çıktı! F1 Manager 2024 Resmi Olarak Duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Resident Evil 4 ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
5 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız