Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dragon Ball Z: Kakarot'tan Yeni Bir Fragman Yayınlandı

 
Bandai Namco'nun yapımcılığını üstlendiği Dragon Ball Z: Kakarot'tan yeni bir video yayınlandı. Bu videoda Soul Emblem'leri görüyoruz.
 
Soul Emblem'ler oyunun içerisindeki toplanabilir nesneler. Bunlar ile karakterimizin becerilerine erişim sağlayarak, karakterimizi güçlendirmemizi sağlıyor. Bu Emblem'lar Dostluk ve Yeterlilik olarak ikiye ayrılıyor.  
 
Bahsi geçen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Dragon Ball Z Kakarot 17 Ocak 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
DRAGON BALL Z: KAKAROT ile Goku ve diğer Z Fighter'ların hikâyesine geri dönüş yap. Destansı savaşların yanı sıra Goku, Gohan, Vegeta ve diğerleriyle balık tut, yemek ye, savaşa katıl ve antrenman yap; DRAGON BALL Z dünyasındaki hayatı keşfet.

Hikâyede ilerledikçe yeni bölgeler açıp maceraya dal ve DRAGON BALL Z evrenindeki diğer kahramanlarla güçlü bağlar kur.

• DRAGON BALL hikâyesiyle ilgili cevapsız kalan soruların ilk kez yanıt bulacağı daha önce hiç görülmemiş hikâye kesitlerine yer veren efsanevi etkinlikler ve kafa rahatlatan yan görevlerle DRAGON BALL Z hikâyesini bir de böyle deneyimle!

• İkonik DRAGON BALL Z savaşlarını bu denli büyük bir ölçekle daha önce hiç oynamadın. Yok edilebilir nesneler içeren alabildiğine geniş muharebe meydanlarında savaş ve efsanevi düşmanlarla (örn. Raditz, Frieza, Cell...) müthiş bölüm sonu canavarı mücadelelerine tutuş. RYO mekanikleriyle güç seviyeni arttır ve daha güçlü düşmanlara kafa tut!

• Bir Z Fighter gibi savaşmakla yetinme. Onlar gibi yaşa! DRAGON BALL karakterlerinden oluşan kalabalık ekiple arkadaş olup balık tut, uç, yemek ye, antrenman yap ve savaş; DRAGON BALL Z efsanesinde kendine yer edin. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak DualShockers Dragon Ball Z: Kakarot Dragon Ball Bandai Namco Kakarot
Call of Duty de Avustralya'daki Yangın İçin Yardımda Bulunuyor Royal Youth, 2020 VFŞL Kış Mevsimi As Kadrosunu Dağıttığını Duyurdu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dragon Ball Z: Kakarot
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız