Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Call of Duty de Avustralya'daki Yangın İçin Yardımda Bulunuyor

 
 
Bildiğiniz gibi Avustralya'da bir süredir söndürülemeyen bir yangın var. 500 milyonun üzerinde canlının hayatını kaybettiği düşünülüyor ve eski haline çevirmenin çok zor olacağı büyük bir bölge tamamen yanmış durumda. Bu durumun önemini daha önce sizlere aktarmıştık.
 
Crytivo ve Ubisoft gibi şirketler daha önce bu yangın için Avustralya'ya bir yardımda bulunduğunu da sizlere aktarmıştık. Şimdi de oyun dünyasının en popüler yapımlarından olan Call of Duty markası da yani Activision ve Infinity Ward da Avustralya için yardımda bulunuyor.
 
Call of Duty'nin son oyunu olan Call of Duty: Modern Warfare'e gelen Outback Relief DLC paketinden elde edilen tüm gelir Avustralya'ya bağışlanacak. Paketin içinde yangınla ilgili  eşyalar bulunuyor. Eğer daha öncesinde bu paketi satın aldıysanız ve paranızın Avustralya'ya bağışlanmasını istiyorsanız merak etmeyin, daha öncesinde elde edilen gelirlerin de Avustralya'ya bağışlanacağı açıklandı. Paketin değeri ise 20 $. 
 
Call of Duty: Modern Warfare PC, PlayStation 4 ve Xbox One'da erişilebilir durumda. Yardımda bulunmak için bu paketi 31 Ocak'a kadar satın alabilirsiniz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak DualShockers Call of Duty: Modern Warfare Activision Infinity Ward
The Last of Us 2 Yönetmeni: Hayranlarımızı Gururlandıracak Oyunlar Yapmaya Devam Edeceğiz Dragon Ball Z: Kakarot'tan Yeni Bir Fragman Yayınlandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

13.1.2020 07:18:33

0
hayvanları cok su tuketiyor diye öldüren zavallılar. insanlarda cok su israf ediyor hayvanlarda insanlarımı öldürsün. hayvanlar sadece yaşamak için su tüketirken. insanlığa faydası olmayan herşey için su tüketiyor örnek aqua parklar gibi ve nice boşa su israfı. sonrada çıkıp neden doğal afetler bizim başımza geliyor diye düşünürler yaratandan dolayı yaratılana saygı gösterki yaratanda sana yardım etsin.

BSC Misafiri

13.1.2020 07:16:22

0
Sirket tarihinin en yuksek kar oranini aciklayip ondan sonra 800 calisanini yok yere kovan activisionblizzard sirketinin hicbir seyine inanmam.

Gkn89

12.1.2020 18:55:00

0
Amin kardeşim , hep beraber inşallah.

Babblebabble

12.1.2020 14:26:36

+4
Burada çıkan yangının oluşturduğu karbon monoksitin dünya tarafından emiliminin 100 yıl süreceği söyleniyor.Etkilenen sadece "gavur" lar mı olacak sanıyorsun? İşte bu tip arkadaşların da gösterdiği gibi dünyanın gerçekten yeni bir yıkıma ihtiyacı var.Acilen toplu halde yok olmamız lazım.

Metal-Gear

12.1.2020 10:29:05

+1
Yanlış anlaşılma olmasın, doğanın korunması müslümanlara da fayda getirir diğer insanlara da zaten. Ancak doğanın bu hale gelmesini, iklim değişikliğine bağlı bu tarz felaketlerin başını da zenginler ve zengin - gelişmiş ülkeler çekiyor. Örneğin dünyada atmosferi kirleten 1 numaralı ülke ABD'dir, ardından diğerleri geliyor teker teker. Uzun yıllardır gerekli önlemler ya alınmıyor ya da bazı şirketler ufak ufak adımlar atıyor sadece. Bir çoğu maaliyeti yüksek olduğundan yenilenebilir enerji kaynağı da kurmuyor bu kirlilik yapan yerlerin. Bunları National Geographic'de bir belgeselde duymuştum. Yani bu yardım mardım iyi güzelde, hepsinin kaynağı kendileri zaten. Sen önce dünyayı ateşe ver, sonra da 3-5 şirket seferber olsun yardım diye. Yandı bitti zaten geçmiş olsun. Gerizekalıların yürüttüğü bir kervan bu, Avustralya da yaşanan bu felaket ilerki yıllarda küresel bazda bir sürü iklimsel sorunu beraberinde getirecek, artık kaçarı yok. Parayı basınca atmosfer temizlenmiyor maalesef. Başka yerler yanmadan önce parayı basıp korumaya odaklı iş yapsalar daha çok takdir ederim, yanan yere 3 kuruş para atınca yangın sönmüyor hala tam gaz devam, yanmadan önce önlemini almak lazım. Gkn89'un değinmiş olduğu konuya yönelik konuşmam gerekirse: mevzu ortadoğunun ateşe verilmesi olduğunda da herkes silahlarını bombalarını seve seve terör örgütlerine veriyor, bitmek bilmeyen çatışmalar da sürekli atmosferi kirletiyor, o patlayan bombalar yakılan milyonlarca mermi ve daha nicesi. Hepsinin sorumlusu kendileri, susuyorlar, mani olmak için adım atmıyorlar, dünya ufak ufak kirleniyor. Bu çok daha derin bir konu olduğundan çok uzatmaya gerek yok ama altını kazısan söylenecek çok fazla şey de yok değil yani.

speddy12

12.1.2020 03:43:42

0
Gene para vermiyorsun zaten cod dan dünyanın parasını kazandın bu sene bari 100 200 bin dolar ver.

TheNewAtilla

12.1.2020 02:49:04

0
Hastırsın activision. Modern kölelik şirketi

Biohesner

12.1.2020 02:10:23

+2
quote:

Orjinalden alıntı: Abstergo Industries Konu müslümanlar değil doğa ve hayvanlar için yanan ağaçlar ve yeşillik için. Soruna cevabım ; Müslümanlar birbirine yardım ediyor mu asıl sorgulaması gereken cevap bu olmalı.
lafı agzımdan aldın

Gkn89

12.1.2020 01:56:09

+5
Farkettiysen geçmiş olsun dileklerimi ilettim . Tabii ki herkes yardım etsin . Ama a ülkesine yardım ederken , keşke b ülkesine de aynı yardımseverliği gösterse herkes

Guest-2C5CD639E

12.1.2020 01:50:59

+9
Konu müslümanlar değil doğa ve hayvanlar için yanan ağaçlar ve yeşillik için. Soruna cevabım ; Müslümanlar birbirine yardım ediyor mu asıl sorgulaması gereken cevap bu olmalı.

Biohesner

12.1.2020 01:42:19

+8
quote:

Orjinalden alıntı: Gkn89 Avustralya'ya geçmiş olsun . Konu müslümanlar olmayınca bütün herkes seferber oluyor.
500 milyon canlı hayatını kaybetmiş sen kalkmış burda ne diyorsun.Utanmanız lazım.

Gkn89

12.1.2020 01:29:04

+7
Avustralya'ya geçmiş olsun . Konu müslümanlar olmayınca bütün herkes seferber oluyor.
  • 1
  • 2
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Call of Duty: Modern Warfare
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız