Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dragon Ball Z: Kakarot - Bardock Alone Against Fate Oynanış Fragmanı

 
 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici CyberConnect2, Dragon Ball Z: Kakarot'ın indirilebilir içeriği (DLC) "Bardock- Alone Against Fate" için yeni bir oynanış videosu yayınladı. Bu içerik Season Pass 2'nin bir parçası olarak yakında oyunculara sunulacak.
 
Oyuna yeni içerikler eklenmeye devam ediyor
 
 
 
Dragon Ball evreni genişlemeye devam ediyor. DRAGON BALL hikâyesiyle ilgili cevapsız kalan sorular Dragon Ball Z: Kakarot ile cevap buluyor. Bu oyunda oyuncular daha önce hiç görülmemiş hikâye kesitlerine rastlıyor. Bunun yanı sıra ilgi çeken etkinlikler ve yan görevler yer alıyor.
 
Dragon Ball Z: Kakarot şu anda PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için mevcut. 13 Ocak 2023'te PlayStation 5 ve Xbox Series konsolları için çıkış yapacak. Yeni nesil sürüm, gelişmiş grafiklere sahip olacak. Bunun yanı sıra 4K çözünürlükte ve 60 FPS'te çalışacak ve daha kısa yükleme sürelerini sunacak.
 
Oynanış fragmanı
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Dragon Ball Z: Kakarot Dragon Ball Bandai Namco Kakarot
Çok Oyunculu Nişancı Oyunu HAWKED Duyuruldu Eski CD Projekt RED Geliştiricilerinin Kurduğu Rebel Wolves, NetEase Games'ten Yatırım Aldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dragon Ball Z: Kakarot
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız