Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Diablo 4 için yarım saatlik bir oynanış videosu paylaşıldı

 
 
Blizzard Entertainmentt tarafından biz oyun severlere sunulacak olan aksiyon rol yapma oyunu Diablo 4 için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Bu oynanış videosu Çinli bir oyuncu tarafından internette paylaşıldı. Canlı yayın sırasında elde edilen bu görüntüler sayesinde oyunun temel yapısını, atmosferini ve daha fazlasını görebiliyoruz.
 
36 dakikalık oynanış videosu 
 
 
 
Yayınlanan bu oynanış görüntüleri 36 dakikalık bir süreyi kapsıyor. Uzun bir süreyi bizlere sunan bu görüntülerle beraber oyunun birçok noktasını görebiliyor ve aksiyon sahnelerine tanıklık edebiliyoruz. Video kalitesi çok iyi olmasa da uynanış görüntülerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
 
 
Öte yandan oyunun açık beta test süreci başladı. Oyunu ön sipariş veren kullanıcılar açık beta testine erken erişim hakkı elde ediyor. Bu kapsamda 17-19 Mart tarihleri arasında bu serüvene katılabiliyor. Diğer taraftan 24-26 Mart tarihleri arasında ise beta tüm platformlarda geçerli olacak.
 
Diablo IV, 6 Haziran'da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Battle.net aracılığıyla PC için çıkış yapacak. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming Diablo IV Diablo 4 Diablo Blizzard Blizzard Entertainment PS4 Xbox One PC
Forspoken için çökme sorunlarını gideren güncelleme yayınlandı Dying Light geliştiricisi yeni rol yapma oyunu için konsept çizim paylaştı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Diablo IV
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız