Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Forspoken için çökme sorunlarını gideren güncelleme yayınlandı

 
 
Square Enix tarafından biz oyunculara sunulan ve problemli çıkışıyla bilinen açık dünya aksiyon macera oyunu Forspoken için yeni bir güncelleme yayınlandı. Sürüm notlarına göre yeni güncelleme belirli sahnelerde veya yerlerde meydana gelen çökme sorunlarını ortadan kaldırıyor.
 
1.11 güncellemesi çökme sorunlarını çözüyor
 
 
 
Yayınlanan yeni 1.11 güncellemesinden önce oyun bir anda çöküyor ve hata veriyordu. Bu çökme durumu belirli alanlarda, belirli sahnelerde veya eylemlerde yaşanıyordu. Şimdi ise yeni yama ile beraber bu sorunlar ortadan kaldırılıyor. Bunun dışında ufak çaplı çeşitli hata iyileştirmeleri mevcut.
 
Birçok oyuncunun beklediği ancak çıkışıyla beraber hayal kırıklığına uğradığı Forspoken, çeşitli güncellemeler ile oyunu daha iyi hale getirmeye çalışıyor. Birçok oyuncu oyunun aksiyon ve parkur unsurlarını beğeniyor diğer kısım oyuncular ise çok cansız ve yapay bir dünyanın yer aldığını belirterek memnuniyetsizliğini dile getiriyor.
 
Oyunun şu anda Steam üzerinde demo sürümü bulunuyor. Ayrıca yüzde 33 indirimle beraber 468,33 TL'den satılıyor. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming aksiyon macera hikaye square enix pc ps5
Korku oyunu The Texas Chain Saw Massacre'ın çıkış tarihi açıklandı Diablo 4 için yarım saatlik bir oynanış videosu paylaşıldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Forspoken
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız