Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dying Light geliştiricisi yeni rol yapma oyunu için konsept çizim paylaştı

 
 
Dying Light ve Dead Island geliştiricisi Techland, çeşitli yapıların ve köprülerin bulunduğu manzaraya bakan ve dev bir ağaca tutunan insanı gösteren yeni bir konsept sanat eserini paylaştı. Bu konsept çizim aracılığıyla henüz duyurulmamış olan fantastik rol yapma oyunu hakkında da yeni bilgiler geldi.
 
Oyunun şu anda çıkış tarihi belli değil
 
 
 
Henüz duyurulmayan ve geliştirilme aşamasında olduğunu bildiğimiz yeni fantastik rol yapma oyunu hakkında Techland çeşitli detaylar paylaştı. Bu kapsamda oyunun gizemli bir yapısının olacağı, keşif unsurlarının ön planda olacağı ve egzotik bir temayı yansıtacağını belirtti. 
 
Açık dünyaya sahip olacak bu yapım hikaye odaklı bir fantazi yapısını bizlere aktaracak. AAA yani büyük çaplı bir yapım olacağını belirten Techland, oyun içerisine diğer oyunlarda olan başarılı mekanikleri dahil edecek.
 
Konsept çizim ve bu bilgiler Twitter üzerinden bir gönderi aracılığıyla geldi. Dilerseniz gönderiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Yeni oyun hakkında daha fazla detayın yakında gelmesi bekleniyor.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dualshockers Dying Light 2 Techland
Diablo 4 için yarım saatlik bir oynanış videosu paylaşıldı Far Cry 5 için sürpriz bir güncelleme geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dying Light 2
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız