Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yönetim simülasyon oyunu CorpoNation: The Sorting Process duyuruldu

 
 
Yayıncı Playtonic Friends ve geliştirici Canteen, PC (Steam) için kurumsal yönetim simülasyon oyunu CorpoNation: The Sorting Process'i duyurdu. Oyun 2023 yılı içerisinde çıkış yapacak. Piksel grafiklere sahip bu yapım içerisinde bir şirkette çalışacak, şirketin farklı departmanlarını keşfedecek ve elimizin altındaki bilgisayar ile çalışmaya başlayacağız.
 
Yönetim simülasyon deneyimi
 
 
 
Ringo CorpoNation oyununda genetik örneklerini sıralamakla görevlendirilen bir çalışan olarak işe koyulacağız. Oyun içerisinde yer aldığımız bu dünyada yaptığımız işler sonucu çeşitli krediler kazanıyor ve kazandığımız bu kredilerle alışveriş yapabiliyor, oyun oynayabiliyor ve faturalarımızı zamanında ödeyebiliyoruz. 
 
Laboratuar Teknisyeni olarak çalışacağınız bu yapım içerisinde genetik örnekleri sıralayacak, örnekleri gruplandıracak ve örnek bir çalışan olarak adımızı yazdıracağız. Bu oyunda hem ekonomimizi düzene oturtmak hem de bir çalışan olarak verimli bir şekilde işlerimizi halletmek temel amacımız.
 
CorpoNation: The Sorting Process duyuru fragmanı
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu CorpoNation: The Sorting Process yönetim simülasyon
Keşif platform oyunu Mail Time 27 Nisan'da çıkış yapıyor Redfall, Ray Tracing ve NVIDIA DLSS 3 teknolojisini destekleyecek

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız