Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Keşif platform oyunu Mail Time 27 Nisan'da çıkış yapıyor

 
 
Yayıncı Freedom Games ve geliştirici Kela Van Der Deijl tarafından oyunculara sunulacak olan keşif odaklı macera platform oyunu Mail Time, 27 Nisan'da geliyor. Oyun Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Oyunun PC çıkışının ardından bu yaz PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch için çıkış yapması planlanıyor. 19,99 dolardan yayınlanacak olan bu yapımın henüz Türkiye fiyatı belli değil. Oyun ayrıca İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince ve Portekizce dil desteğiyle beraber karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
 
Eğlenceli bir macera platform deneyimi
 
 
 
Mail Time, çok çok uzakta olan huzurlu bir ormanda geçen rahatlatıcı bir macera platform deneyimini bizlere sunmaya hazırlanıyor. Postacı olarak atılacağımız bu macerada işteki ilk günümüz. Mantar bir şapka ve mektup dolu bir paket ile farklı farklı bölgelere gideceğimiz bu yapımda postaları teslim etmek bizim işimiz.
 
Kontrol ettiğimiz karakter neşe dolu biri. Dolayısıyla oyun içerisinde onunla beraber koşabiliyor, zıplayabiliyor, süzülebiliyor ve daha fazlasını yapabiliyoruz. Amacımızın posta teslim etmek olduğu bu macerada arkamıza yaslanarak oyunu oynayabiliyoruz.
 
Mail Time çıkış günü fragmanı
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu macera pc Mail Time
Sandbox macera oyunu Henry Halfhead duyuruldu Yönetim simülasyon oyunu CorpoNation: The Sorting Process duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Mail Time
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız