Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Warhammer: Chaosbane 4 Haziran'da Çıkacak

 
Yayıncı Bigben Interactive ve geliştirici Eko Software, Warhammer: Chaosbane'in 4 Haziran'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Ön siparişler PlayStation Store ve Xbox Store'da başladı.
 
Oyunun çıkışından önce iki beta planlanıyor. İlki Mart'ta ikincisi Nisan'da. Betalar oyunun tek oyunculu modunun başlangıcına ve co-op moduna erişim imkanı sunacak. Betalara oyunun ön sipariş veren kullanıcılar katılabilecek.
 
Oyunun Steam üzerindeki tanıtım yazısı:
 

Savaşların harabeye çevirdiği ve büyünün egemen olduğu bir dünyada, Kaos çetelerine karşı İnsan İmparatorluğunun son umudu sensin. İster tek başına ister yerel veya çevrimiçi koop modunda dört kişiye kadar birlikte oyna, kendine özgü ve birbirini tamamlayan becerilere sahip dört karakter sınıfından bir kahraman seç ve Eski Dünyanın en güçlü artefaktlarını kullanacağın destansı savaşlara hazırlan.
 
• Warhammer Fantasy dünyasında geçen İLK HACK AND SLASH. Black Library yazarlarından Mike Lee'nin kaleminden çıkma yepyeni bir hikaye ve Chance Thomas'ın bestelediği müzikler ile.
 
• MÜTHİŞ SAVAŞLAR: Nuln'un lağım tünellerinden Praag'ın harabeye dönmüş sokaklarına pek çok mekanda, canavar güruhlarına karşı 180'den fazla gücü kullanarak ilerle. En zorlu durumlardan kurtulmak için müthiş beceri Kan Şehvetini etkinleştir.
 
• Kendine özgü beceri ve kişiselleştirme özelliklerine sahip 4 KARAKTER SINIFI: ağır hasara dayanıklı İmparatorluk askeri, yakın dövüş ustası Cüce, büyü kullanarak uzaktan hasar verebilen Yüce Elf veya ölümcül tuzaklar kurabilen ve yayı herkesten iyi kullanan Orman Elfi.
 
• Kaos Tanrıları ve destansı şeflerle ile birlikte 70'ten fazla yaratığın bulunduğu DEVASA HAYVAN KİTABI. Nurgle'nin hizmetkarlarıyla, Khorne'un yaratıklarıyla ve diğer hasis yaratıklarla dövüş.
 
• KOOP İÇİN OPTİMİZE EDİLDİ: tek başına veya 4 oyuncuya kadar birlikte, yerel veya çevrimiçi koop için sınıf sinerji ve arayüzü özel tasarlandı. Farklı beceri ve güçleri kombine ederek daha da yıkıcı etkiler yarat.
 
• YÜKSEK YENİDEN OYNAMA DEĞERİ: Hikaye moduna ek olarak, boss hücumu modu, sayısız zindan ve düzenli güncellemeler sayesinde zengin ve çeşitlilik arz eden bir oyun deneyimi seni bekliyor. Ayrıca, yeteneklerini test edebileceğin 10 zorluk seviyesi var.


Ön sipariş fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Warhammer: Chaosbane Bigben Interactive Eko Software Warhammer Fantasy dünyasında geçen aksiyon rol yap
Intel Extreme Masters Katowice 2019 Turnuvası Başlıyor! Sekiro: Shadows Die Twice PC Sistem Gereksinimleri
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

furandor

18.6.2019 17:30:42

0
Çıkmaz olaydi ön siparis ile aldım..oyun cok kötü.

keles71

18.6.2019 15:15:24

0
Xbox One P2 var 130TL isteyen varsa oyun baya sardı beni :)

RASYONALIST

4.6.2019 10:39:13

0
şimdiden alacaklara; oyun tırto

chicken noodle

9.2.2019 03:39:15

+1
how to survive ın yapımcısıymış. beklentim yok💩

BSC Misafiri

8.2.2019 06:45:38

0
Bir Bannerlord’u bir de bunu bekliyordum. İyi haber oldu. Wolcen Lords of Mayhem’i aldık oyalasın diye adamlar kağnı sürer gibi oyun geliştiriyorlar. Adam gibi bir şirket üzerine almadan da değişmeyecek gibi görünüyor. Diablo tarafını anlatmama gerek yok zaten. Path of Exile tarzım değil. Ciddi bir potansiyeli olduğunu düşündüğüm bir oyundur.

mahsur kalan adam

7.2.2019 23:49:46

0
iyi haber benim tarzım izometrik aksiyon muş geç farkettim
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Warhammer: Chaosbane
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız