Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Warhammer: Chaosbane Slayer Edition 10 Kasım'da Xbox Series ve PC, 12 Kasım'da PS5 için Çıkacak

 
Yayıncı Nacon ve geliştirici Eko Software, Warhammer: Chaosbane Slayer Edition için çıkış tarihi verdi.

Xbox Series ve PC için dünya genelinde 10 Kasım'da; PlayStation 5 için ABD, Kanada, Meksika, Avustralya, Yeni Zelanda, Japonya ve Güney Kore'de 12 Kasım'da ve dünyanın geri kalanında 19 Kasım'da çıkacak.

Slayer Edition'da tüm 12 indirilebilir içerik paketi ile daha önce yayınlanmış tüm güncellemeler yer alacak ve 4K çözünürlükte 60 kare hızında çalışacak. Ayrıca Jurgen Haider the Witch Hunter adlı yeni bir karakter de içerecek. Yeni karakter oyunun mevcut nesil sürümlerinde ücretli indirilebilir içerik olarak yayınlanacak.

Nacon ve Eko Software tüm platformlar için ücretsiz bir güncelleme de duyurdu. Yeni oyuncular ve oyunun ilk saatini oynamayı çok seven oyuncular için iyileştirmeler getirecek, Kısım 1 ve Kısım 2 merkezlerini genişletecek ve Kısım 2 kampı etrafındaki alana yeni düşmanlar eklenecek. Ayrıca yepyeni bir bölge de bu güncellemeyle geliyor.

Warhammer Fantasy dünyasında geçen hack and slash aksiyon rol yapma oyunu Warhammer: Chaosbane şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

Witch Hunter fragmanı:
 
 
 
Xbox Series X oynanış videosu:
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Warhammer: Chaosbane Bigben Interactive Eko Software Warhammer Fantasy dünyasında geçen aksiyon rol yap
Ghost of Tsushima Legends'ın İlk 10 Gününden İstatistikler The Dark Pictures Anthology: Little Hope Çıkış Fragmanı ve İnceleme Puanları

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Warhammer: Chaosbane
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız