Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Remnant II için yeni fragman yayınlandı

 
 
Gearbox Publishing ve geliştirici Gunfire Games tarafından biz oyunculara sunulacak olan souls-like aksiyon rol yapma oyunu Remnant II için yeni bir fragman yayınladı. Yeni fragman Handler Archetype adlı karakter sınıfını tanıtıyor ve oyunun atmosferini bizlere aktarıyor.
 
Karakterimizin yanında can dostumuz yer alıyor
 
 
 
Yeni fragmanla beraber Handler Archetype sınıfında yer alan karakterin yanında can dostumuzun olduğunu öğreniyor ve onunla beraber büyük yolculuklara atılabiliyoruz. Gearbox Publishing bir basın açıklamasında fragmanda tanıtılan karakter hakkında şunları belirtiyor:
 
"Handler Archetype, önüne çıkan her türlü tehdidi ortadan kaldırmak için can dostu köpeğiyle beraber ekip oyunu yapabiliyor. Oyuncular, işler biraz fazla karıştığında düşmanlara saldırmak ve düşmanların dikkatini dağıtmak için sadık köpek arkadaşını bu mücadeleye ortak edebiliyor. Handler's Prime becerisiyle beraber takım arkadaşlarını ve onların takım arkadaşlarını canlandırabiliyor."
 
Remnant II, 2023 yılı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PC için çıkış yapacak. 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Remnant: From the Ashes Steam Dungeon Leto's Lab
VCT EMEA 27 Mart'ta Berlin'de Başlıyor! Resident Evil 4 Remake inceleme puanları

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Remnant: From the Ashes
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız