Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

PlayStation Now'a Aralık'ta GTA III: The Definitive Edition, Celeste ve Daha Fazlası Geliyor

 
 
PlayStation Now, Aralık ayında platforma gelecek oyunları açıkladı. Oyunlar arasında Final Fantasy X | X-2 HD Remaster ve daha fazlası yer alıyor. Oyunlar 7 Aralık'ta sisteme dahil olacak.
 
Hizmete dahil olacak oyunların listesi
 
- Final Fantasy X | X-2 HD Remaster: Çok daha detaylı bir şekilde hazırlanan karakter, canavar ve ortam grafikleri daha zengin ve daha yoğun bir görsel FINAL FANTASY deneyimi sunuyor. HD koleksiyonun diğer yeni özellikleri arasında gelişmiş grafikler, PlayStation®3 ve PlayStation®Vita sürümleri arasında eksiksiz kaydetme fonksiyonu ve FINAL FANTASY X’daki orijinal ve yeniden düzenlenmiş müzikler arasında geçiş yapma olanağı bulunuyor.
 
- Grand Theft Auto III: The Definitive Edition: Türünün öncüsü müthiş açık dünya macerasını, yeni nesil cihazlar için geniş kapsamlı geliştirmelerden geçmiş haliyle deneyimle. Çok sevilen bu oyun dünyalarını yepyeni detaylarla yepyeni bir boyutta yeniden canlandıran bu geliştirmeler arasında muhteşem yeni ışık ve mekan geliştirmeleri, yüksek çözünürlüklü dokular, artırılmış görsel derinlik, GTA V tarzı kontroller ve hedefleme ile daha pek çok geliştirme var.
 
Grand Theft Auto III: The Definitive Edition, 31 Ocak Pazartesi gününe kadar PlayStation Now'da mevcut.
 
- John Wick Hex: John Wick Hex, eleştirmenlerce beğenilen film serisindeki profesyonel tetikçi John Wick gibi düşünüp harekete geçmenizi sağlayan hızlı ve aksiyon odaklı strateji oyunudur.
 
- Spitlings: Çılgın bir oyun deneyimi, eğlenceli görseller, hipnotik sesler... SPITLINGS, sevimli bir oyun olmasının yanında, durmadan zıplayan balonlardan kurtulmanız gereken bir eldivenin içinde geçen zorlu bir arcade oyunu olarak karşınıza çıkıyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu servis ps playstation pc ps3 ps4 ps2
The Matrix Awakens'ın UE5 Deneyimi Yeni Nesil Konsollar için Yüklemeye Açıldı Embark Studios'un ilk Oyunu ARC Raiders Duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
PlayStation Now
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız