Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Matrix Awakens'ın UE5 Deneyimi Yeni Nesil Konsollar için Yüklemeye Açıldı

 
 
Epic Games, PlayStation Store üzerinden PlayStation 5 ve Microsoft Store üzerinden Xbox Series için The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience'ın ön indirme sürümünü yayınladı.
 
Epic Games ve işbirliği yapan ekipler tarafından oluşturulan ücretsiz teknik tanıtım (demo), Unreal Engine 5'in gücünü PlayStation 5 ve Xbox Series'de gösteriyor. UE5 ile nelerin mümkün olduğunu oyunculara sunuyor.
 
Bu ücretsiz, sınırları zorlayan sinematik ve gerçek zamanlı teknoloji demosunda, Unreal Engine 5 ile etkileşimli hikaye anlatımı ve eğlencenin geleceğine bir göz atılacak. The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience, Keanu Reeves ve Carrie-Anne'nin performanslarının yer aldığı bir yolculuk.
 
Bu demo ile beraber şimdiye kadar yapılmış en ikonik aksiyon serilerinden birinin dünyasına adım atacaksınız. The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience'ı şimdi ön yüklemeye açıldı. 
 
Demo 9 Aralık'taki The Game Awards 2021'de detaylandırılacak ve tüm içerik sunulacak. 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu ue5 epic games
Even if TEMPEST - Açılış Sinematiği PlayStation Now'a Aralık'ta GTA III: The Definitive Edition, Celeste ve Daha Fazlası Geliyor

Firoles

8.12.2021 11:52:49

0
İndirdik beklemedeyiz. Keşke Matrix oyunu yapılsa şöyle açık dünya co-op falan of…
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)