Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Co-op Aksiyon Oyunu Ready, Steady, Ship! Duyuruldu

 
 
Yayıncı Untold Tales ve geliştirici Jollybits Games, Ready, Steady, Ship! adlı oyunu PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyurdu. Oyunun PC sürümü Steam ve GOG platformu üzerinden yayınlanacak.
 
Fabrikada koordineli bir şekilde oynayabileceğiniz yapım 
 
 
 
Oyunda hem tek oyunculu hem de iş birliği modu bulunuyor. Tek oyunculu modda 9 farklı senaryo görevi yer alırken iş birliği modunda da 9 farklı bölüm bulunuyor. Ayrıca oyunun Steam platformu üzerinde ücretsiz bir demo sürümü mevcut. Bu demo sürümünü deneyerek oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu öğrenebilirsiniz.
 
Oyunun temel mantığı, fabrikada yer alan malları taşıma hattından dışarıya çıkarmaktan geçiyor. İsterseniz tek başınıza isterseniz de arkadaşınızla beraber oynayabilir ve arkadaşlarınızla koordineli bir şekilde hareket edebilirsiniz. Ayrıca oyunun duyuru fragmanı da yayınlanmış durumda. Bu fragmana da aşağıdan göz atabilirsiniz.
 
Duyuru fragmanı
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Ready Steady Ship
Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunlarını Kütüphanenize Eklemeyi Unutmayın Yeni Sonic Dizisi Knuckles 26 Nisan'da Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız