Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Conarium Bugün Switch için Çıkıyor

 
Yayıncı Iceberg Interactive ve geliştirici Zoetrope Interactive, Conarium'un bugün Switch için çıkış yapacağını duyurdu.

Türk yapımı Lovecraftian korku macera oyunu bugün sadece Avrupa bölgesi Nintendo eShop'larda ulaşılabilir olacak. Kuzey Amerika için 4 Şubat'ta. $19.99 fiyattan satılacak ve çıkışında %15 indirim sunulacak.
 
Conarium ilk olarak Haziran 2017'de PC için çıkışını gerçekleştirmişti. PlayStation 4 ile Xbox One'a Şubat 2019'da geldi.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Conarium, doğanın "mutlak" olduğunu düşündüğümüz sınırlarına meydan okuyan dört bilim insanının sürükleyici hikayesini anlatan, Lovecraft üslubunda, tüyler ürpertici bir oyun.

H.P. Lovecraft'ın kısa romanı Deliliğin Dağlarında'dan esinlenilmiş, ama kitaptaki olaylardan daha sonra geçen bu hikayede; Frank Gilman olarak oynayan oynuyor ve gözlerini tuhaf, ritmik seslerle dolu bir odada açıyorsun. Masadaki garip cihazdan yayılan ışık motifleri, duvarlarda bir Danse Macabre canlandırıyor. Güney Kutbu'na yakın bir Antarktika Üssü olan Upuaut'ta olman dışında hiçbir şey anımsamıyor, mekanın terk edilmiş olduğunu fark ediyor ve bir şeyin korkunç bir şekilde ters gittiğini hissediyorsun. Hafızanın yönlendirmesinden yararlanamayacak olmak sende tuhaf bir savunmasızlık hissi; olağandışı bir bütünün parçası olmak gibi hem tanıdık, hem yabancı bir duygu uyandırıyor... Kısa süre içinde, araştırma seferi sırasında o cihazı kullandığında öldüğünü, ama sonra geri döndüğünü keşfediyorsun. Döndüğünde değişmiş olduğunu ve garip anılardan ve mekanlardan bahsediyor olduğunu fark ediyorsun. Ya önemli bir şey kaybettin, ya da uğursuz bir şey kazandın...

Antarktika üssünü, rüyaları ve gördüğün görüleri araştır. Dehşet verici varlıklardan ne pahasına olursa olsun uzak durmaya çalışırken ipuçlarını incele ve sırları açığa çıkar.

Ana özellikler:

Birçok gizem ve gizli gönderme içeren, Lovecraft üslubunda derin ve gerilimli bir hikaye.
Unreal Engine 4 ile yaratılmış korku uyandırıcı ama harika grafikler.
Birden fazla son.
Akıldan çıkmayacak, atmosferik müzikler.

 
Switch versiyonu fragmanı:

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Nintendo NX Nintendo X NX Yeni nesil konsol 2016
Team17, Golf With Your Friends'in Haklarını 12 Milyon Pound'a Satın Aldı Cs_Summit, 7. Turnuvasıyla 25 Ocak'ta Geri Dönüyor!

BSC Misafiri

21.1.2021 22:35:15

0
Aldım, yükledim, daha oynamadım bile pc'de. Özel bir zaman aralığını bekliyorum oynamak için.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nintendo Switch
+ TAKİBE
AL
9 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız