Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »
DİĞER BÖLÜMLER
YouTube Kanalımıza Abone Olun

Memleketten ve dünyadan en güzel oyun manzaraları yine Canavar Hareketler'de! Daha iyisini yapabilir misiniz? O zaman ne duruyorsunuz!?

- Videolarınızı 27 Haziran Salı gününe kadar [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

- Videolarınızı dosya eki olarak değil yüklediğiniz sayfaya ait link ile gönderiniz.

- Her hafta en iyi görüntüler seçilerek BSC editörleri tarafından yorumlanacak ve bu programda isminizle birlikte yayınlanacak. Ayın ilk haftası ilk 3'e girenler sonraki haftada da yer alacak ve diğer haftalarda gelen videolar ilk 3'e girmek için yarışacak. Ayın sonunda ilk 3'te yer etmeyi başaran canavar hareketlerin sahipleri, 1.'ye 90 TL, 2.'ye 60 TL ve 3.'ye 30TL'ye kadar olmak üzere Steam üzerinden istedikleri oyunun sahibi olacaklar!

- Oyun türü bulunmamaktadır, herhangi bir zamanda çıkmış istediğiniz oyunu oynayarak videoları gönderebilirsiniz! (Oyunun ismini belirtmeyi unutmayın)

- Videoları YouTube'a, Vimeo'ya veya Dailymotion'a en az 720p çözünürlükte olmak şartıyla yükleyerek göndereceğiniz maile linklerini ekleyebilirsiniz.

- Oynanış videosunu açıklayıcı kısa bir yazı yazmanız gerekmektedir. (Videodaki olayı anlatan)

- Oynanış videolarınız 2 dakikayı geçmemelidir.

- Komik bulduğunuz sahneleri, oyun hatalarını, başarılı hareketler sergilediğiniz multiplayer maçlarınızı veya açtığınız nadir bir Achievement'ı bile gönderebilirsiniz!

- Videolarda yorum ve müzik bulunmamalıdır, editlenmemiş saf oynanış görüntüsü olmalıdır.

- Mail adresine Canavar Hareketler'de görünmesini istediğiniz isminizi veya nick'inizi eklemeyi unutmayınız.

- Gönderdiğiniz oynanış videolarının editlenmemiş ve parça parça olmamasına dikkat ediniz (10'ar saniyelik iyi görüntülerden oluşan montaj videoları yerine kesintisiz bir oynanış videosu kullanınız).

- Hadi, şimdi sizde canavar hareketlerinizi gönderin ve ödüllerin sahibi olun!

BSC bolumsonucanavari Bolum Sonu Canavarı PC PS3 xbox 360 DS PSP Wii IPhone PS4
Canavar Hareketler - Bölüm 143 Canavar Hareketler - Bölüm 145
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

HIGHER

21.6.2017 22:16:46

+1
quote:

Orjinalden alıntı: Funder Yazmayım yazmayım diyorum ama.. Videomu yarışmaya koyup, yorumlamışsınız teşekkürler ama şöyle sıradan Rainbow görüntülerini, üstüne bayağı kafa yorduğum ve yapması çok zor olan dünya rekorlarımdan üstün görmeniz şaka gibi geliyor bana. En hızlı stratejiyi planlamak, milisaniye dahi kaybetmemeye özen göstererek olabildiğince hızlı davranmak, karakter ve teçhizatlarıyla yapılabileceklerin sınırlarını zorlamak, göründüğü kadar kolay değil. O kadar kafa yorduğum ve yapabilmek için yüzlerce kez tekrar denediğim bir dünya rekorunun, hiçte ilgi çekici bir yanı olmayan bir videonun altında kalması resmen hakarettir. Yabancı yarışmalarda el üstünde tutulan ve Rocksteady tarafından ödül verilen videolarım, burda mantığı camperlik olan bir kıytırık oyundan daha az değer görüyor. Sadece benim değil, Cs:Go da bir çok kişiye karşı açık alanda tek başına kapışan ve öldüren, üst üste headshot atan insanların yetenek dolu videolarını dahi bu tarz camper Rainbow videolarından değersiz görüyorsunuz. Haftanın 1.si seçtiğiniz arkadaş kusura bakmasın, evin içinde oraya buraya pusarak yapılan kill görüntüsünün gram değeri yoktur gözümde ve bir çok Rainbow maçlarında olan sıradan bir görüntüdür bu. Zaten ayın ilk 3 üne bile girememiş.
Oyunu oynamadıkları için, onlara kolay geliyor olabilir.

HIGHER

21.6.2017 22:08:42

0
7:34 deki yorumunu beğenmedim hocam. Neden dersen; adamın arabası yavaş ve yapacak tek şey diğer rakibi yoldan çıkarmak ve bi ihtimal ile yarışı kazanmak, ayrıca bu bir araba yarışı ve kurallara uyduğu müddete (hile vs. kullanmadığı sürece) kazanmak için her şeyi yapabilir.

peters

21.6.2017 21:58:57

0
Canavar hareketlere renk kattığım ve BSC ye üye olduğum için mutluyum gerçekten şanslı karttı yolladığım videolara değer verip yayınladığınız için teşekkür ederim.Kadir geceniz mübarek olsun.yvz1984

Funder

21.6.2017 20:22:39

+4
Yazmayım yazmayım diyorum ama.. Videomu yarışmaya koyup, yorumlamışsınız teşekkürler lakin şöyle sıradan Rainbow görüntülerini, üzerine bayağı kafa yorduğum ve yapması çok zor olan dünya rekorlarımdan üstün görmeniz şaka gibi geliyor bana. En hızlı stratejiyi planlamak, milisaniye dahi kaybetmemeye özen göstererek olabildiğince hızlı davranmak, karakter ve teçhizatlarıyla yapılabileceklerin sınırlarını zorlamak, göründüğü kadar kolay değil. O kadar kafa yorduğum ve yapabilmek için yüzlerce kez tekrar denediğim bir dünya rekorunun, hiçte ilgi çekici bir yanı olmayan bir videonun altında kalması resmen hakarettir. Yabancı yarışmalarda el üstünde tutulan ve Rocksteady tarafından ödül verilen videolarım, burda mantığı camperlik olan bir kıytırık oyundan daha az değer görüyor. Sadece benim videolarımı değil, Cs:Go da bir çok kişiye karşı tek başına açık alanda kapışan ve öldüren, üst üste headshot atan oyuncuların yetenek dolu videolarını da bu tarz camper Rainbow görüntülerinden değersiz görüyorsunuz. Haftanın 1.si seçtiğiniz arkadaş kusura bakmasın, evin içinde oraya buraya pusarak yapılan kill görüntüsünün gram değeri yoktur gözümde ve bir çok Rainbow maçlarında olan sıradan bir görüntüdür bu. Zaten ayın ilk 3 üne girememiş. Edit : imla
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Bölüm Sonu Canavarı 8/10 41 oy
KÜNYE
Bölüm Sonu Canavarı ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
425 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
URL
EMBED
PC TEST SİSTEMİMİZ
  • İşlemci Intel Core i7-4790K 4.00 GHz
  • RAM 8 GB DDR3 1600 MHz
  • Ekran Kartı Nvidia GeForce GTX970M 4GB GDDR5
  • Sabit Disk 128GB SSD
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız