Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

TerraGenesis

TerraGenesis, tüm güneş sistemini kolonileştirmek için size meydan okuyan, strateji tabanlı bir oyundur. Ama elbette, nasıl yürüyeceğinizi öğrenmeden önce nasıl sürüneceğinizi öğrenmelisiniz; ve kolonileşebilmek için önce kaynaklarınızı nasıl yöneteceğinizi öğrenmelisiniz.
 
Her TerraGenesis oyununa başladığınızda dört farklı yüz arasından seçim yapabilirsiniz, her birinin kendi kolonileştirme faydaları vardır. İkinci adım, başlangıç ??gezegeninizi seçmek olacaktır. Sonra, uzay fethine odyssey ile başlayabilirsiniz.
 
TerraGenesis'te, zamana direnebilecek bir uzay krallığı oluşturmak istiyorsanız, birçok farklı faktörü hesaba katmanız gerekir. İlk olarak, farklı oksijen, hava basıncı, deniz seviyesi veya biyokütle seviyelerini kontrol ederek bitkilerinizin insan yaşamını destekleyebileceğinden emin olmalısınız. Ayrıca yeni teknolojiler araştırmalı ve koloninizi organize etmelisiniz. Hayatın kendisi bir kaynak.
 
TerraGenesis, güneş sisteminin ilk dört gezegeni için tamamen ücretsiz oynamanıza izin veren devasa bir strateji tabanlı oyundur. Jüpiter, Satürn, Neptün veya Uranüs'ün uydularında oynamak için oyunun tam sürümünü satın almalısınız.

simülasyon macera strateji
MMA Manager 2: Ultimate Fight Drone: Shadow Strike 3
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
TerraGenesis 0 / 10 0 oy
KÜNYE
TerraGenesis
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız