Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

NBA Now 22

NBA NOW 22, bu sporun en önemli müsabakasında kendi kulübünüzü yönetmekten sorumlu olduğunuz Android için bir basketbol oyunudur. Bunu yapmak için, sahadaki herhangi bir rakibi yenebilecek kadar iyi bir kadro kurmalısınız.
 
NBA NOW 22'de kulüpteki tüm işlemleri yapmak söz konusu olduğunda birden fazla seçeneğiniz vardır. Bu, yapmanız gereken ilk şeyin bir takım lideri seçip bir amblem, isim ve belirli bir forma için karar vermek olduğu anlamına gelir. Bundan sonra, yarıştığınız her sezonda ilk maçlarınızı oynamaya hazır olursunuz.
 
Her maçın gelişimi şematik olarak gerçekleştirilir. Yukarıdan aşağıya bir görünümden, her oyuncunun konumunu renkli dairelerle görebilirsiniz. Bu sayede başlangıçta önerdiğiniz hareketlerin skor panosu üzerinde bir etkisi olup olmadığını görebilirsiniz. Dahası, maç oynadıkça, yönettiğiniz kulübün belirli alanlarını yükseltmenize izin veren birçok ödül alırsınız.
 
NBA NOW 22'de bir basketbol kulübünü zirveye taşımaktan sorumlusunuzdur. Sezonun ilk maçından itibaren rakiplerinizin sizi yenememeleri için en iyi taktikleri denemeli ve uygulamalısınız. İşe alım piyasası açıldığında, ekibinizin yenilmez olması için en iyi yıldızlarla anlaşmaya çalışın. Şampiyonluk yüzüğünü kazanmaya çalışın ve bunun bir menajer olarak kariyeriniz için sahip olacağı itibara yaklaşmanın tek yolu olduğunu unutmayın.

spor basketbol
Geometry Dash Darkness NBA NOW
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
NBA Now 22 0 / 10 0 oy
KÜNYE
NBA Now 22
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız