Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

eFootball Championship Open'in Kıran Kırana Geçen Dünya Finalleri Sonuçlandı

 
 
Konami Digital Entertainment B.V., dünyanın en iyi eFootball™ oyuncularından bazılarının bir araya gelerek bölgelerinde ve platformlarında şampiyonluk için yarıştığı bu yılki eFootball™ Championship Open turnuvasının sonuçlarını paylaştı.
 
eFootball™ Championship Open, dünyanın her yerinden oyuncuların katılabileceği amatör bir yarışma. Yarışma üç coğrafi bölgeye ayrılıyor: Asya, Okyanusya ve diğer alanlar; Avrupa ve Afrika; Amerika kıtası. 
 
Daha sonra her bölge, kullanılan farklı platformlar için dört kümeye ayrılıyor: PlayStation®, Xbox, PC Steam® ve Mobile. Platform başına altı oyuncu (bölge başına iki) Dünya Finallerine yükseliyor.
 
Web sitesi
 
 
Her yıl yarışma, amatör oyuncuların becerilerini profesyonel kulüplere sergilemeleri için bir geçit görevi görmekte. Her sene eski oyuncuların şampiyonadaki başarılarından sonra kulüplerle yaptığı anlaşmalar da hatırlanıyor. Bu yılki eFootball™ Championship Pro'da Galatasaray'dan Mucahit, AS Roma'dan Gagliardo28 ve turnuva MVP'si AS Monaco’dan Nezka gibi eski oyuncular da yer aldı.
 
Dünya Finalleri, her platformda son altıda bir dizi 1v1 final eşleşmesine ev sahipliği yaptı ve dört oyuncunun zaferiyle sonuçlandı. Farklı platformların şampiyonları şöyle:
 
- PlayStation® – Futefacil10
- Xbox – xNaples17x
- PC Steam® – Verdy_Takaki_
- Mobile – ig_asgard_azizi
 
 
 
Xbox kümesinin İtalyan galibi xNaples17x, turnuva hakkında şunları söyledi: 'Bu harika deneyim için minnettarım. Çok güçlü oyunculara karşı oynadığım için benim için oldukça zorlu bir süreçti ama tam da bu yüzden kazandığım için daha büyük mutluluk duyuyorum,'' dedi. 
 
 
 
basın bülteni 

Bu haberin bağlantısı
URL
spor maç turnuva espor
Spider-Man'in PC Dosyalarında PlayStation'ın PC Launcher'ı Keşfedildi Life is Strange: Arcadia Bay Collection 27 Eylül'de Switch'e Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
eFootball 2022 ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız