Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yeni Kingdom Hearts Oyunu Yakın Zamanda Gelecek

 
Square Enix, Kingdom Hearts III ve Kingdom Hearts Union X geliştirme ekiplerinden bağımsız iki yeni Kingdom Hearts geliştirme ekibi kurduğunu duyurdu.

Bu ekiplerinden birinin yeni oyunu "şaşırtıcı bir şekilde yakında" çıkacak.
 
Japon Kingdom Hearts Twitter hesabının yayınlamış olduğu soru cevap paylaşımında "Geleneksel bir Kingdom Hearts oyunun gelmesi biraz zaman alacak olsa da, Kingdom Hearts Union X geliştirme ekibi yarın beklenmedik bir duyuru yapacak. Dahası Kingdom Hearts III ve Kingdom Hearts Union X ekiplerinin yanı sıra iki yeni geliştirme ekibi şu anda çalışıyor ve oyunlardan bir tanesi şaşırtıcı bir şekilde yakında gelecek." yazıyor.
 
Ek olarak Kingdom Hearts III için bugün yeni güncellemeler yayınlandı. Versiyon 1.09 ve 1.07 güncellemeleri iki yeni Keyblade (Oathkeeper,  Oblivion), yeni formlar, yeni yetenekler, güncellenmiş menüler, düzenlenmiş ara sahneler getiriyor ve çeşitli hataları düzeltiyor. 
 
Kingdom Hearts III şu anda PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde ulaşılabilir durumda. ReMIND indirilebilir içeriği 23 Ocak'ta PlayStation 4 için ve 25 Şuba'ta Xbox One için çıkacak.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Kingdom Hearts 3 Square Enix PS4 Xbox One
Focus Home Interactive ile Blackbird Interactive Yeni Bir Oyun için Ortaklıklarını Duyurdu Ninja Theory Yeni Deneysel Oyunu Project: Mara'yı Duyurdu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Kingdom Hearts 3
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız