Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ultra Age'in Rebirth Project Adlı Ücretsiz DLC'si PC için Mevcut

 
 
Yayıncılar Intragames ile DANGEN Entertainment ve geliştiriciler Next Stage ile Visual Dart,  rol yapma oyunu Ultra Age'in PC (Steam) sürümü için ücretsiz indirilebilir içerik “Rebirth Project”i yayınladı. Yeni DLC oyuna yeni bir roguelike bölümü dahil ediyor. Ek paketin PlayStation 4 ve Switch sürümleri daha sonraki bir tarihte çıkış yapacak.
 
Ultra Age, insanlığı yok olmaktan kurtarmak için yola çıkan genç savaşçı Çağ'ın hikâyesini anlatan uzak bir gelecekteki aksiyon oyunudur. Robotik ve mutant düşmanları kesmek için kılıçlarını kullanın, fütürist mekânları keşfedin ve gezegenin kaderini ilgilendiren büyük bir komployu çözün.
 
Dünya'nın kaynakları uzak bir gelecekte yetersiz hale geldi ve ekosistemi de uzun zaman önce geçen bir meteor tarafından geri dönülemez bir şekilde değişti. İnsanlık ikiye ayrıldı: Dünya'dan kaçan ve Yörünge Arkı"na yerleşen insanlar ile Sığınak adı verilen bir tesiste kalan diğerleri.  
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu aksiyon 3D ps4 ultra age
DreadOut Geliştiricisi Rol Yapma Oyunu Graveless'ı Duyurdu Shawn Layden, Tencent Games'e Stratejik Danışman Olarak Katıldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Ultra Age
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız