Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ubisoft, İki Yeni Assassin’s Creed Oyununu Duyurdu: Kod Adları RED ve HEXE

 
 
Ubisoft, Assassin's Creed Mirage'ın ardından Assassin's Creed serisinin sonraki iki ana oyunu olan Assassin's Creed Codename RED ve Assassin's Creed Codename HEXE'yi duyurdu. Kod adları oyunlar içici geçici isimler ve bu isimler daha sonra değiştirilecek.
 
 
 
Assassin's Creed Codename RED'in serinin açık dünya rol yapma tasarımına başka bir boyut kazandıracağı belirtiliyor. Codename RED oyuncuları Feodal Japonya'ya götürecek. Oyun, Assassin's Creed Odyssey ve Assassin's Creed Syndicate geliştiricisi Ubisoft Quebec'te yaratıcı yönetmen Jonathan Dumont ile geliştiriliyor. 
 
 
 
Assassin's Creed deneyiminin çok farklı bir türü olarak tanımlanan Assassin's Creed Codename HEXE ise yaratıcı yönetmen Clint Hocking ile birlikte Ubisoft Montreal'de geliştiriliyor. 
 
Her iki oyun da Assassin's Creed Codename INFINITY'nin bir parçası olacak. Assassin's Creed Codename INFINITY oyuncuları eski ve yeni Assassin's Creed oyunlarının başka bir boyutunu temsil edecek ve birbirine bağlayacak. INFINITY ayrıca bağımsız bir yapıda sunulacak olan çok oyunculu bir projeyi de içerecek.
 
Duyuru fragmanları
 
 
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Ubisoft Ubisoft Entertainment Tom Clancy’s The Division Far Cry Primal
Ubisoft, Jade Kod Adlı Antik Çin Temalı Assassin’s Creed Oyununu Mobil için Duyurdu Mario + Rabbids Sparks of Hope için Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

12.9.2022 19:07:19

0
Rockstar'dan üretken olduğu kesin. 10 yılda oyunmu yapılır..

BSC Misafiri

12.9.2022 17:55:38

0
ubisoft gelmiş geçmiş en iyi oyun yapımcısıdır nokta.

Numenorian Man

12.9.2022 10:40:50

0
Bunu yazmaya gelmiştim gidiyorum. Ubisoft oyun dünyasının çinli telefon üreticisi. Zibilyon tane telefon çıkaranlar gibi bu da aynı oyunlarda karakterlerin kostümlerini değiştirip değiştirip yolluyor. Nesine hype olucam.

Krone

12.9.2022 10:15:27

0
Hexe adından da anlaşılacağı üzere ortaçağdaki cadı ve büyücülük olaylarını ele alacakmış. Önceki oyunlara kıyasla da daha karanlık bir temaya sahip olacakmış. Kulağa oldukça ilgi çekici geliyor

BSC Misafiri

12.9.2022 09:51:43

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Ulan bi de Türk tarihinde görelim sizleri,Dünya tarihinin önemli bir kısmını kapsıyoruz.Ama olur mu dünya görmesin Türk tarihi falan.
Neden böyle bir şey yapsınlar? kendine Türk diyorsun madem kendin yap öyle bir oyun. Fransız bir firmadan böyle bir şeyi ancak Türk bekler. :D komik cidden şaka gibi ya... :D adamlar meclisinde Türklere karşı ırkçılık yapıyor sen gelmiş burda neden Türk tarihi hakkında oyun yapmıyorlar diyorsun... :D neden acaba.. :D Cidden Türkün başka düşmana ihtiyacı yok, Aziz Nesin de dediği gibi %60 aptal olduktan sonra.. :D

BSC Misafiri

12.9.2022 09:51:39

+1
quote:

Orjinalden alıntı: 7ender Çöp Japonya'da geçmese iyiydi.. çekik gözlü baş karakter olmaz umarım.
eminim Japonlar da sen gibi çöp Türko lar için aynısını diyordur. max türko cidden.

BSC Misafiri

12.9.2022 09:51:37

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Boş yapanlar gelmiş yine siz tipkisinin aynısı yuvarlanma oyunlarını oynayıp goty diye konuşup durun göreceğiz bakalım öve öve bitiremediğiniz balon ringinizi goty alamayınca yüzünüzdeki ağlamayı
senin de bi farkın yok aşağıdakilerden, farklı rengisin sadece. o da çamur atıyor sende. aynısınız ikinizde. sende boş yapıyorsun kendi kalıbınca :D :D insanlar istediği oyunu sever alır oynar. size giren çıkan ne 3 iq lık insanlarsınız.

BSC Misafiri

12.9.2022 09:51:25

0
quote:

Orjinalden alıntı: Ömer Hayyam12 Bence isteseler de rockstar gibi oyun yapamazlar altyapıları yok. Mesela 10 sene ver, yapamazlar, zaten yapsalar rakip olurlar ve her sattıkları oyun rockstar gibi çok satar, ön sipariş patlaması yaşar.
siz rockstar hayranlarını bilmem de herkes ubisoft dan rockstar düzeyinde oyun istemiyor. ben ubisoft dan ubisoft oyunu bekliyorum, rockstar oyunu ztn rdr 2 var.

BSC Misafiri

12.9.2022 09:51:20

0
quote:

Orjinalden alıntı: Ömer Hayyam12 Bence isteseler de rockstar gibi oyun yapamazlar altyapıları yok. Mesela 10 sene ver, yapamazlar, zaten yapsalar rakip olurlar ve her sattıkları oyun rockstar gibi çok satar, ön sipariş patlaması yaşar.
Bence Ubisoft yapar, Adamlar her yıl birkaç tane oyun çıkartıyor sonuçta öyle ufak tefek oyunlar değil..Hangi firma her yıl böyle büyük oyunlar basabiliyor..Adam bir AC çıkarıyor hayvan gibi haritası oluyor..Adamların açık dünya, Şehir doğa, FPS, Araba, Uçak yarışı her yönden deneyimleride var.. Rockstarı bence çok büyütüyorsunuz..Rockstar dediğimiz firma 10 yılda bir oyun yapıyor ama yaptığı oyun aynı oyunların yenisi sadece..Ona bakarsak Rockstarda risk almıyor. Millet ubisofta laf atıyor aynı oyun diye ama Rockstarda az değil yanii...

mehmetalpertr

11.9.2022 22:03:26

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Allah kimseyi Ubisoftu savunacak kadar akıldan izandan ayırmasın. Amin.
Sevmiyor, beğenmiyor hatta nefret ediyor olabilirsiniz. Bu sizin görüşünüzdür. Saygı duyarım. Ama bu size beğenen veya oynayan kitleyi aşağılama hakkını vermez.

mehmetalpertr

11.9.2022 21:54:46

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Ulan bi de Türk tarihinde görelim sizleri,Dünya tarihinin önemli bir kısmını kapsıyoruz.Ama olur mu dünya görmesin Türk tarihi falan.
Assassin's Creed: Revelations var. Osmanlı zamanında geçiyor. İstanbul ve Kapodokya olması lazım geçtiği yerler.

BSC Misafiri

11.9.2022 20:46:39

0
AC: Mirage oldukça tatmin edici olacak ona şüphe yok, lakin Codename Red benim ilgimi çok daha çekmeyi başardı şimdiden. Açık dünya ve RPG... başka bir şeye gerek yok.

Ömer Hayyam12

11.9.2022 19:19:34

0
Bence isteseler de rockstar gibi oyun yapamazlar altyapıları yok. Mesela 10 sene ver, yapamazlar, zaten yapsalar rakip olurlar ve her sattıkları oyun rockstar gibi çok satar, ön sipariş patlaması yaşar.

Ziromen

11.9.2022 18:13:24

0
Biz prince of persia gibi oyunlar görelim derken adamlar her zevke göre ayrı ayrı ac oyunu yapmaya başladılar.

7ender

11.9.2022 17:23:52

0
Çöp Japonya'da geçmese iyiydi.. çekik gözlü baş karakter olmaz umarım.

BSC Misafiri

11.9.2022 17:05:33

0
Ulan bi de Türk tarihinde görelim sizleri,Dünya tarihinin önemli bir kısmını kapsıyoruz.Ama olur mu dünya görmesin Türk tarihi falan.

BSC Misafiri

11.9.2022 17:05:29

0
Boş yapanlar gelmiş yine siz tipkisinin aynısı yuvarlanma oyunlarını oynayıp goty diye konuşup durun göreceğiz bakalım öve öve bitiremediğiniz balon ringinizi goty alamayınca yüzünüzdeki ağlamayı

mustafa608

11.9.2022 13:52:10

+1
Seven seviyor arkadaş, bi salmadınız bir siz akıllısınız tamam salın milleti.

BSC Misafiri

11.9.2022 13:37:22

0
Allah kimseyi Ubisoftu savunacak kadar akıldan izandan ayırmasın. Amin.

BSC Misafiri

11.9.2022 13:04:19

+2
Rockstar gibi 50 yılda bir oyun çıkarmalarından iyidir ama.. Herkes Rockstar gibi yapsa oyun bulamicaz..

BSC Misafiri

11.9.2022 11:50:11

0
Siz her sene aynı oyunu skinleri değiştirilmiş bug dolu halde satın alıp oynayıp üstüne başarılı diyorsanız zaten söylenecek çok birşey kalmıyor.

IcyTea Lemon

11.9.2022 11:17:04

0
Yukarıdaki iki yoruma da katılmıyorum. Evet bazı firmalar cok tutan serilerini iyice sağıp kurutuyor doğru. Fakat AC serisi ile adamlar cok kuvvetli bir seri kurdular. Her AC serisi farklı 1 evrende geçiyor, her AC serisinde o temaya uygun hikaye bulunuyor, çoğu tarihsel olarak yer alıyor zaten. Bir CoD, bir BF gibi fps serisi ile karılaştırılması doğru değil. CoD ha 1960 da geçmiş, ha 2023 de geçmiş. Hikayesi zaten 5-6 saatte bitiyor, olayları multiplayer. Her sene çıkararak sağmak demek bu seri için doğru. Fakat AC serisi her oyunda farklı arkadaşlar ve gittikçe daha çok satışa ulaşıyorlar. Buna sağma gözüyle değil, başarı gözüyle bakılmalıdır. Ubisoft'u ben de sevmiyorum ama gördüğünüz gibi adamlar duyurdukları oyunla daha çok hype topluyor. CoD'a kaç kişi hype oluyor her sene? Kimse, sadece alıyor insanlar işte popüler oyun, multiplayeri güzel, e yeni ondan. AC serisine bakalım, AC Mirage, AC köküne geri dönülüyor, tabiki de millet deli gibi hype olacak. Codename Red, nihayet Japonya'da geçen AC. Shibobi/Ninja stilinde 1 karakter ile oynayacağız, nasıl hype olunmaz buna? Hexe ne bilmiyorum, korku oyununa benziyor ama lol. Sonuç olarak diğer IPler ile karşılaştırılması doğru olmayan 1 seri. Bence ubisoft güzel bir başarı yakaladı AC serisi ile ve hala daha çıkan her oyunu için deli gibi hype toplayabiliyor. Dediğim gibi firmayı sevmesem de yiğidi öldür, hakkını yeme. Tebrik ediyorum Ubi'yi. Uzun süre bu seri güçlü bir şekilde devam edecek o belli. Edit: Konuda belirtilmemiş ama bir AC oyunu daha duyruldu, codename jade. Bu oyun mobile özel olacak fakat open world AC oyunu olacağını söylediler. Kendi AC karakterimizi yaratabileceğiz, parkur ve combat ağırlıklı olacakmış. MMO demediler, sadece open world dediler tahminim online olacak fakat herkesin kendi dünyası falan olacak. Sanıyorum ki Genshin Impact tarzı gelecek, eğer başarırlarsa Genshin Impact gibi bir AC oyunu mobilde çığır açabilir.

Aragorn Elessar

11.9.2022 11:08:24

+1
Ubizort zıçar gibi aseyşın kırid çıkarıyor. İyice kokusu çıktı zaten bu serinin. Ayrıca Türk düşmanı fransız ubizort yine Türkçe altyazı vermiyor.

BSC Misafiri

11.9.2022 11:00:08

+5
Belinize kuvvet aslanlarım 4 tane AC yetmez 1 senede 10 tane AC çıkmalı. Soyun soğana çevirin size para verenin zaten aklı yok.

mehmetalpertr

11.9.2022 10:53:49

+1
Japonya'da geçen bekliyordum zaten, iyi oldu. Diğeri nasıl bir şey acaba merak ettim.
  • 1
  • 2
  • 3
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Ubisoft ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız