Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Twilight Oyununun Büyük Bir Potansiyeli Var!

 
 
 
 
 
      İlgilenmeseniz bile ucundan köşesinden Twilight ( Yeni Ay) serisi hakkında birşeyler duymuşsunuzdur. Yazar Stephanie Meyer tarafından kaleme alınan, bir vampir ve insanın sıradışı aşkını konu edinen Twilight serisi, filmininde getirdiği başarıyla birlikte artık milyonlarca fanatiğe sahip.
 
     Her ne kadar dizi / sinema sektöründen oyun dünyasına transfer olan yapımlar pek dikiş tutturamasalarda, sadece adının bile kullanılması, hatırı sayılır satış rakamlarına ulaşmak manasına geliyor. Bu konuda analizcilerde hemfikir. Üstelik bunun MMO tarzında bir oyun olması gerektiğini düşünenler bile var.
 
     Şu an için ortada somut bir adım yok. Twilight ile ilgili tek oyun çalışması ise Konami'nin geçtiğimiz günlerde Avrupa çıkarmasını yaptığı "Scene It".  BrainJunk Studios isimli yapımcı bir firma Twilight'ın oyun haklarını almak için kolları sıvamış bile! Hedef ise tabii ki Twilight markasının hayranı olan ve çoğunluğunu bayanların oluşturduğu bir kitle; analizciler ise bu konuda Nintendo Wii ve DS'in en iyi araç olacağını onaylıyor.
 
Köşede kenarda birikimi olan var mı ?..
 
 
Kaynak  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak twilight yeni ay kitap oyun eğlence stephanie meyer twilight oyunu
İsviçre Hükümetinden Şiddet İçerikli Oyunlara Ban! Bafta'nın Galibi Batman Oldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Lincourt

20.3.2010 14:02:03

0
Kitabı güzel olabilir, okumadığım için bir şey diyemem ama nedense filminden hiç haz etmiyorum.İlk filmi zorla izleyeyim demiştim. İlk 15 dakikasında dayanamaım kapattım.

BSC Misafiri

20.3.2010 13:09:32

0
Ben de erkeğim ama kitabını geçen hafta aldım (3. Kitap), 7 günde 600 sayfayı bitirdim :) Gerçekten önyargılarınızdan kurtulup okuyun bence

Chaqi

20.3.2010 12:17:59

0
Bunu bize yapmayın :'( Kirletmeyin güzelim oyun dünyasını... Konamiden böyle birşey beklemezdim nedense böyle yapımların olucağını duyunca direk ea games geliyo aklıma :D

Th3InferNal

20.3.2010 11:32:38

0
@Death Note Aynı şekilde hocam benim çevremden de oyun oynayanlar ilgilenmiyor ne filmi nede oyunlarıyla.Çok satacağını düşünmüyorum.

Death Note

20.3.2010 10:53:54

0
Benim gördüğüm twilight'i okuyup izleyenlerin çoğu kız.Okuyan erkeklerse popülarite yapabilmek için okuyup izliyorlar. Benim çevremde video oyunları oynayan kesimden bu filmi izleyen/kitabı okuyan görmedim.Ve bir diğer durumsa kızların oyunlarla pek içli dışlı olmadığı. Bence oyun çıkarsa sonu hüsran olur
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)