Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Titanfall 2'nin Sunucuları Yıllar Sonra Tekrar Aktif Oldu: Oyuncular Akın Etti!

 
 
Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve 2016 yılında yayınlanan nişancı aksiyon oyunu Titanfall 2, sunucuları sebebiyle oynanamaz durumdaydı. Yakın zamanda oyuna getirilen büyük bir güncellemeyle beraber bu sunucular tekrar aktif hale geldi ve oyuncular oyuna akın etti.
 
20 binden fazla oyuna giriş yaptı
 
 
 
Steam platformunda indirim kapsamında 20 TL'ye alabildiğimiz Titanfall 2'nin sunucuları yeni bir güncelleme ile aktif hale geldi. Aktif hale gelmesiyle beraber 24 saat içerisine oyuna 22.604 oyuncu dahil oldu. Bir anda bu kadar oyuncunun oyuna giriş yapması ise ekipleri sevindirdi.
 
Güncelleme sadece sunucuları aktif hale getirmekle kalmadı aynı zamanda oyuna çeşitli değişiklikleri ve iyileştirmeleri de dahil etti. Bu kapsamda yeni ve etkili güvenlik önlemleri, harita kısmında iyileştirmeler, 1v1 Coliseum modu ve daha fazlası oyunculara sunuldu.
 
İlgi çekici büyük güncelleme elbette oyuncuların dikkatini çekti ve son güncellemeye kadar Titanfall 2 neredeyse oynanamaz durumdaydı. Şimdi ise oyuncular oyundan keyif alır durumda.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamespot FPS Respawn EA PlayStation 4 Xbox One PC Titanfall 2
Mortal Kombat 1 için Resmi Olmayan 60 FPS Yaması Yayınlandı Immortals of Aveum Beklentilerin Altında Kaldı: Geliştirici Sayısı Yarıya Düşürüldü

SilentHunterHD

20.9.2023 08:38:32

0
multiplayeri oynarken arkadaşlarla çok keyif alıyorduk. insan eski zamanları özlüyor gerçekten..
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Titanfall 2
+ TAKİBE
AL
9 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız