Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Mortal Kombat 1 için Resmi Olmayan 60 FPS Yaması Yayınlandı

 
 
Mod geliştiricisi 'ermaccer', Mortal Kombat 1'in PC sürümü için yeni bir yama yayınladı. Bu yama temel olarak oyun içerisinde etkin olmayan 60 FPS kilidini etkinleştiriyor ve takılmaların önüne geçiyor. Yamanın resmi olmadığını belirtelim.
 
Yama 60 FPS kilidiyle beraber akıcı oyun deneyimi sunmayı hedefliyor
 
 
 
Mortal Kombat 1'in sinematikleri, giriş kısımları, bitirici vuruşları ve ölüm ekranları bildiğiniz üzere 30 FPS'ye sabitlenmiş durumda. Yani temel olarak resmi olmayan 60 FPS yaması bu sınırı kaldırıyor. Ancak sinematik ara sahnelerin hala 30 FPS'te çalıştığını hatırlatalım. 
 
Her ne kadar bu yama birçok takılmayı ve sorunu çözse de resmi olmadığı için grafiksel sorunları da beraberinde getirebilir. Dolayısıyla yamayı deneyip denememek ve geliştirmeleri görmek tamamen size kalmış durumda.
 
Eğer denemek isterseniz linke aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
 
Yamadan görüntüler
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming dövüş aksiyon macera
Resident Evil 4 Remake - Separate Ways DLC'sinden Oynanış Görüntüleri Paylaşıldı! Titanfall 2'nin Sunucuları Yıllar Sonra Tekrar Aktif Oldu: Oyuncular Akın Etti!
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

19.9.2023 09:53:37

0
PS5'in yanına PC almam ne kadar mantıklı bir karardı yaa...Ana Platformumun PC olacağını düşünmezdim bile. Yapılabilecekleri gördükçe gözden çıkaracağım cihazın konsol olduğunu anladım...

BSC Misafiri

19.9.2023 09:53:23

+1
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Bu tür şeylerden dolayı oyunun PC sürümü umuyorum ki Cross-Play sistemine dahil edilmez. Daha şimdiden beceriksiz tayfa, ranked ödüllerini alamayacakları için "Unlocker" aramaya başlamış. Şu potansiyel hileci ve açık arayan tayfayı umarım konsollara dahil etmezler. MK11'de olduğu gibi kendi aralarında oynasınlar sabaha kadar.
Mk-11'de oyunun exe dosyasına müdahale edemiyorsun ancak. Denuvo korumasını incelemek için X64 debugger ile bakmak istedim. Herhangi bir editi geri alıyor. Ayrıca oyunda server check var. Unlocker arayan illaki olacak, ama oyun senin hesabını serverla entegre ediyor. Diyelim ki saveni değiştirdin serverla eşitleme yapıp ya 0'dan başlatır ya da eski saveni geri yükler. Bu yüzden bütün tower of time itemleri herkesin hesabına özgü olarak geliyor ve başka şeklide açılamıyordu ki oyunda onunda check-in'i var. Misal Subzero maskesi'nin tower 'ı 2 saat aktif kaldı şu şu tarih aralığında senin maskeyi aldığın zaman ile o tower'ın zamanını karşılaştırıyor. Direk ban sebebi. Multiplayer oyunlarda artık düzgün netcode ile öyle rahat rahat hile yapılamıyor. Çoğu şey server tabanlı ilerliyor. Misal Warframe platinum yükselt hadi hile ile. Ama internette 500 tane platinium hilesi sayfası videosu görürsün. Genshin impact hadi unlocker at orjinal serverinda bütün karakterleri aç ya da cheat engine ile oyunda edit yapmaya çalış. Direk flag koyup hesabına 15 dakka takıl diyor. 15 dakika sınırı dolunca 2099'a kadar ban atıyor.

BSC Misafiri

18.9.2023 22:43:53

0
Bu tür şeylerden dolayı oyunun PC sürümü umuyorum ki Cross-Play sistemine dahil edilmez. Daha şimdiden beceriksiz tayfa, ranked ödüllerini alamayacakları için "Unlocker" aramaya başlamış. Şu potansiyel hileci ve açık arayan tayfayı umarım konsollara dahil etmezler. MK11'de olduğu gibi kendi aralarında oynasınlar sabaha kadar.

Sarohan

18.9.2023 19:47:34

0
Şu modcular da olmasa bu oyun sektörü ne yapacak acaba..
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Mortal Kombat 1
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız