Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Style Boutique'li Pembe DSi Satışta

 
 
     Nintendo'nun üçüncü parti firmalara adeta ders niteliğinde olan Style Boutique oyunu, pembe DSi modeli ile birlikte satışa sunuldu.
 
      Daha çok kızlara yönelik olsa da türü seven erkek oyuncularında büyük keyifle oynayabileceği Style Boutique içerikle pembe DSi paketinin fiyatı ise 599 TL olarak açıklandı.
 
     Konu ile ilgili dağıtılan basın bülteni ise şu şekilde ;
 
     "Nintendo DSi, yeni pembe rengi ve Style Boutique oyunuyla kız çocuklarının kalbinde taht kurmaya hazırlanıyor. Sınırlı sayıda üretilen paketler tüm seçkin elektronik ve oyuncak mağazalarında satışa sunuldu.

     Nisan ayında satışa sunulan Nintendo DSi, metalik mavi, açık mavi ve kırmızı renk seçeneklerinden sonra şeker pembesi rengi ile geliyor. Üstelik bu kez küçük kızların kendi butiklerinde kendi tasarımlarını yapabildikleri Style Boutique oyunuyla ile birlikte.

     Style Boutique sayesinde kendi moda butiklerini işletebilen, müşterileriyle ilgilenen, modayı yakından takip eden Nintendo DSi kullanıcıları, on bin eşya arasından seçtikleriyle vitrinlerini süsleyebiliyor. Moda yarışmalarına katılıp, arkadaşlarının mağazasına konuk olabilecek moda aşıklarını eğlencenin doruklarına çıkaran Nintendo DSi, kendi stilini yakalamak isteyenlerin kişisel seçimi…

     Oyun tutkunlarına kendi moda butiklerini açma imkanı veren Style Boutique ve pembeye bürünen Nintendo DSi, sınırlı sayıda üretilen paket seçeneği ile 599 TL’den raflardaki yerini aldı."
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Style Boutique Nintendo DS DSi
Blur'un Multi Betası Haftaya Codemasters Stüdyosunu Genişletiyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

9.6.2011 19:33:50

0
eeeee bu şeyden türkiyede var mı ????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!! kesin yoktur

BSC Misafiri

2.6.2010 18:12:20

0
acaba nerede dsi satılıyor?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Style Boutique
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız