Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Söylenti: Eidos Montreal, Deus Ex Serisine Geri Dönmek istiyor

 
 
Daha önce Japonya merkezli geliştirici ve yayıncı Square Enix'in bünyesinde olan Crystal Dynamics ve Eidos Montreal, geldiğimiz noktada İsveç merkezli şirket Embracer Group'a satıldı. Satılan Crystal Dynamics ekibi şu anda üç proje üzerinde yoğunlaşıyor: Avengers projesi, Perfect Dark ve Unreal Engine 5 ile geliştirilen bir Tomb Raider oyunu. Diğer stüdyo Eidos ise söylentilere göre Deus Ex serisine geri dönmek istiyor.
 
Gazeteci Jeff Grubb'ın belirttiğine göre Eidos artık dikkatlerini yeni bir Deus Ex oyununa çevirmek istiyor. Grubb, Giant Bomb podcast'inde şunları söylüyor: "Yeni şeyler duydum. Eidos, Deus Ex serisine yeniden yönelmek istiyor. 
 
Henüz daha erken ancak bir an önce bu seriye adım atmak istiyorlar. Diğer oyunlara meydan okumak istiyorlar. Cyberpunk 2077'nin yapamadıklarını ve daha fazlasını yapmak istiyor. Ortalıkta dolaşan cümleler bunlar. Bakalım olacak mı. Dediğim gibi henüz çok erken."

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamesradar Deus Ex Deus Ex Universe Eidos Montreal Square Enix PC PS4 Xbox One Mankind divided
Japon Rol Yapma Oyunu Samurai Maiden Duyuruldu Sony, Xbox Game Pass'e Rakip Olmanın Birkaç Yıl Süreceğini Belirtiyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Acness

7.8.2022 19:28:46

0
quote:

Orjinalden alıntı: JaReD22 Cyberpunkın yapamadığını yapacakmış ahahah güldürmeyin beni 40 yıl çalışsalar night city gibi bir şehir dizayn edemezler Deus ex human rev eh güzel sayılabilir oyundu ancak mankid divided oynarken resmen ölüp ölüp dirilmiştim Hayatımda böyle sıkıcı bir oyun daha görmedim
Ama 8 yıl çalışsalar Cyberpunk'tan daha bugsız ve daha rpg ögeleriyle dolu bir oyun yapabilirler.

alsndnz

7.8.2022 17:38:15

0
quote:

Orjinalden alıntı: JaReD22 Cyberpunkın yapamadığını yapacakmış ahahah güldürmeyin beni 40 yıl çalışsalar night city gibi bir şehir dizayn edemezler Deus ex human rev eh güzel sayılabilir oyundu ancak mankid divided oynarken resmen ölüp ölüp dirilmiştim Hayatımda böyle sıkıcı bir oyun daha görmedim
Bombos acik dunyada gorev niyetine base patlamak istiyorsan farcry oyna zirvayi kes terliksi

BSC Misafiri

7.8.2022 12:54:28

0
2000 yılında çıkan Deus Ex her açıdan Cp 2077 adındaki oyundan üstün.Hatta ikisinin aynı cümlede geçmesi Warren Spector'un başyapıtına bir hakaret.Şahsen güzel bir remake bekliyorum..

RocK__StaR

7.8.2022 11:37:54

0
Deus ex daha iyi oyun zaten

JaReD22

7.8.2022 11:33:07

+1
Cyberpunkın yapamadığını yapacakmış ahahah güldürmeyin beni 40 yıl çalışsalar night city gibi bir şehir dizayn edemezler Deus ex human rev eh güzel sayılabilir oyundu ancak mankid divided oynarken resmen ölüp ölüp dirilmiştim Hayatımda böyle sıkıcı bir oyun daha görmedim

Babblebabble

7.8.2022 10:52:31

0
Cyberpunk ünlü olunca tekrar uyandılar. 6 yıl oldu son oyun çıkalı.

kımyasal

7.8.2022 00:20:12

+1
Deux ex serisinin çoğunu oynadım ve severim, umarım bahsettikleri gibi iddialı açık dünya yaparlar. Genelde küçük küçük mahellecikler yapıyorlardı oyunlarında ve operasyon noktaları oluyordu. Umarım açık dünya ve hikaye dolu bir oyun olur. Ayrıca Türkçe dil olmazsa olmazım yada çeviri yapacak bir gurup iyi olur.

BSC Misafiri

6.8.2022 21:39:44

0
keşke yeni nesil şöyle taş gibibir Thief yapsalar. Gizlilik oyunu diye birşey kalmadı piyasada

Boone

6.8.2022 20:27:03

+4
Cyberpunk 2077'nin yapamadığını zaten Deus Ex serisi yıllardır yapıyordu. Sadece mükemmel grafiklerle süslenip gereksiz açık dünya görevleri ile dolu olmadığı için serinin adını bilen insan yok. Deus Ex oyunlarında alabildiğiniz en minik yan görev bile kendi içinde çeşitli sonlara ve derin bir hikayeye sahip.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Deus Ex: Mankind Divided
+ TAKİBE
AL
21 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız