Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Japon Rol Yapma Oyunu Samurai Maiden Duyuruldu

 
 
Geliştirici SHADE ve yayıncı D3PUBLISHER japon rol yapma aksiyon macera oyunu Samurai Maiden'ı PS5, PS4, Switch ve PC için duyurdu. Oyun bu kış çıkış yapacak.
 
Oyunun açıklaması ise şu şekilde: 
 
Büyüleyici bir Japonya'da kiraz ağaçlarının altında genç bir kadın...yoksa bir samuray mı?
Sengoku döneminde yaşayan bu sıradan kız iblisleri alt etmeye çalışıyor. Kaosun hüküm sürdüğü bu yerde oyuncular da hızlı tempolu bir aksiyonu deneyimliyor.
 
Alevler içinde bir tapınak. Kara dumanlar gökyüzüne yükseliyor. Askerlerin öfkeli haykırışları her yerden duyuluyor. Sakallı bir ihtiyar karşılarına dikiliyor... Bir dakika, bu Nobunaga Oda mı?
 
Kılıç kullanma becerilerine sahip genç bir kadın, Sengoku döneminde kendini Honno-ji tapınağında bulur. Üç yeni ninja arkadaşıyla birlikte kalan genç kadın, Honno-ji'nin altındaki Yeraltı Dünyasında sağa sola saldıran cesetlerle karşı karşıya kalır.
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Vgchartz rol yapma oyunu aksiyon macera Samurai Maiden
Naraka: Bladepoint için Yeni Harita 19 Ağustos'ta Geliyor Söylenti: Eidos Montreal, Deus Ex Serisine Geri Dönmek istiyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)