Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Rune II 12 Kasım'da Çıkacak

 
Geliştirici Human Head Studios, açık dünya viking rol yapma oyunu Rune II'nın 12 Kasım'da Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. 49,00 TL fiyattan ön siparişte.

Açık beta 20 - 22 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek. Oyuncular betada Deathmatch ve Team Deathmatch modlarını test edebilecek.

Oyunun Epic Games Store üzerindeki tanıtım yazısı:
 

Kıyamet sırasında tehlikeli bir İskandinav evreninde geçen RUNE II; tanrıların, yaratıkların ve kalan son insanların hayatta kalma mücadelesi verdiği destansı bir aksiyon rol yapma oyunudur.

Tanrılar tarafından Midgard'ın kurtarıcısı olarak seçildiniz; Ragnarök'ü sona erdirmeye çalışırken onların onayını ve güçlü yeteneklerini alın! Dünyayı ebedi bir kaos hâline sürükleyen hilekâr Loki'nin Midgard'ı yok etmesini önlemek için zamanla yarışın.

Yalnız başınıza veya arkadaşlarınızla acımasız yakın dövüşlerde Loki'nin kölelerinden oluşan orduyla savaşın, nadir kaynakları toplamak için dünyayı dolaşın, Krallık Geçidi'ni zayıflatmak için kıymetli yapılar yerleştirin ve Dokuz Krallık'ın şimdiye kadar görüp görebileceği en kudretli silahları oluşturun.

Bir tanrıyı devirecek kadar güçlü müsünüz... yoksa yeni bir karanlık çağ mı başlayacak?


Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak DSO Gaming Rune II açık dünya viking rol yapma oyunu Human Head Studios
Control'ün İçerik Yol Haritası Detaylandırıldı Final Fantasy VII Remake TGS 2019 Fragmanı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Rune II
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız