Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Outward: Definitive Edition 17 Mayıs'ta Geliyor

 
 
Yayıncı Prime Matter ve geliştirici Nine Dots Studio, açık dünya rol yapma oyunu Outward: Definitive Edition'ın 17 Mayıs'ta PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapacağını duyurdu. 
 
Halihazırda temel oyuna ve The Three Brothers ek paketine sahip olan kullanıcılar, oyununu Outward: Definitive Edition sürümüne ücretsiz şekilde yükseltebilecek. Daha önce Soroborlular ek paketine de sahip olunması gerekiyordu ancak Prime Matter nihayetinde geri adım attı.
 
Outward: Definitive Edition, hem indirilebilir içeriklerle (Three Brothers ve The Soroboreansve) hem de bol miktarda yeni ve güncellenmiş içerikle oyunu yeniden keşfetmenize olanak tanır. 
 
Outward'da bir maceraperest, gezgin ve kaşif olarak oynuyorsunuz. En önemlisi, savunmasızsınız ve düşmanlarınız kadar güçle donatılmışsınız. Düşmanları, engelleri ve fantastik yaratıkları ile dolu vahşi, acımasız topraklarda hem zorlu ortamları hem de rakipleri aşmak için savaşarak ve büyü kullanarak hayatta kalmaya çalışacaksınız. 
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Outward açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Maximum Games Nine Dots Studio
Aliisha: The Oblivion of Twin Goddesses, 2022'nin Sonlarına Ertelendi Co-op Aksiyon Oyunu Crossroads Duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Outward
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız