Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Nintendo Switch Sports için Golf Güncellemesi Geliyor

 
 
Nintendo Switch için geliştirilen ve yayınlanan birçok spor türünün bir arada bulunduğu Nintendo Switch Sports'a yeni spor dalları eklenmeye devam ediyor. Bu kapsamda Golf güncellemesi 28 Kasım tarihinde oyuna dahil ediliyor. Bu tarihten itibaren oyuncular, bowling, futbol gibi sporların yanı sıra Golf sporuna da geçiş yapabilecek.
 
Golf güncellemesi farklı modları içerecek
 
 
 
Golf güncellemesi, yerel oyuna deneyimine ek olarak Wii Sports serisinden toplam 21 deliği ve sekiz oyunculu çevrimiçi bir mod olan Survival Golf'u oyunculara sunacak. 
 
Nintendo Switch Sports, 29 Nisan 2022'de yayınlandı ve eleştirmenlerden genel olarak karışık yorumlar aldı. Switch Sports, 30 Haziran 2022 itibarıyla 4,8 milyondan fazla adet sattı. Böylece en çok satan Nintendo Switch oyunlarından biri oldu.
 
Nintendo Switch Sports şu anda Switch konsolları için mevcut.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Nintendo NX Nintendo X NX Yeni nesil konsol 2016
Guilty Gear: Strive için Yeni DLC Karakteri Sin Kiske Duyuruldu Call of Duty: Warzone 2.0, Beş Günde 25 Milyon Oyuncuya Ulaştı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nintendo Switch
+ TAKİBE
AL
9 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız