Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Monster Hunter Rise Satışları 10 Milyonu Aştı

 
 
Capcom, Monster Hunter Rise'ın satışlarının 10 milyon adeti aştığını duyurdu. Bu rakam Mayıs ayında dokuz milyondu. Bunun yanı sıra Cpcom, Monster Hunter Rise: Sunbreak adlı genişlemesinin de dünya çapında toplam iki milyon adeti aştığını açıkladı. Monster Hunter Rise: Sunbreak genişlemesi, Switch ve Steam üzerinden PC için 30 Haziran'da yayınlandı.
 
Capcom, seri için şunları bildirdi: 
 
Monster Hunter serisi, oyuncuları dikkat çekici bir ortama götürüyor ve dev canavarlara karşı büyük bir aksiyonun içerisinde bırakıyor. 2004 yılında çıkış yapan ve ilk oyunuyla dünyaya tanıtılan seri, oyuncuların arkadaşlarıyla birlikte vahşi canavarları avlamak için iş birliği yaptığı yeni bir türe ev sahipliği yaptı. O zamandan bu yana serinin satışları 5 Temmuz 2022 itibarıyla 84 milyonu aştı. Bu rakam serinin dünya çapında ne kadar popüler hale geldiğini gösteriyor.
 
Özellikle Ocak 2018'de Monster Hunter: World'ün yayınlanmasından bu yana dört yıl içinde serinin satışları bir hayli artış gösterdi. Monster Hunter: World, 21 milyonluk satış rakamıyla ön plana çıkıyor.
 
Monster Hunter Rise, gelen ve gelecek olan ücretsiz güncellemeler ile sürekli olarak genişlemeye devam ediyor. Monster Hunter Rise, PC sürümünün piyasaya sürülmesinin bu yana dünya çapında 10 milyon birimi aştı. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Monster Hunter Rise Capcom Nintendo Switch
Kart Oyunu Inscryption Avustralya'da PS4 için Derecelendirildi Red Dead Redemption 2 için FSR 2.0 Desteği Ekleyen Mod Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Monster Hunter Rise
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız