Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Knights and Bikes'ın Çıkış Tarihi Duyuruldu

11 Şubat 2016 yılında duyurulan aksiyon - macera oyununun çıkış tarihi sonunda açıklandı. 27 Ağustos'ta PlayStation 4 ve PC için piyasaya sürülecek. Duyuru fragmanını ve oyunun tanıtım yazısını aşağıdan bulabilirsiniz.
 
Tanıtım yazısı:
 
Knights and Bikes; 1980'lerde bir İngiliz adasında geçen 1 veya 2 oyunculu elle çizilmiş bir aksiyon-macera oyunudur.
Ana kahramanlarının, güvenilir motosikletleriyle Penfurzy'nin sahillerini keşfederek efsanevi bir kayıp hazineyi arayan Nessa ve Demelza olduğu, Define Adası'ndan ilham alan heyecan, tehlike, eğlence ve dostlukla dolu bir gençlik hikayesidir.
İki yeni arkadaş, evcil hayvanları olan bir kaz ve kafası kıyak bir hortlak şövalye ile Penfurzy Asi Bisiklet Kulübünü kurar ve bu macerada karşılarına çıkacak her şeye hazırdırlar. Frizbiler, su balonları, oyun kumandaları ve yüksek sesli bir teyp ile tehditlere göğüs gererek tehlikenin tam ortasına pedal sallarlar.
Yol boyunca ceplerini ıvır zıvırla dolduracak ve bunları adanın kırsal yolları, rüzgarlı sahilleri, derin ormanları, eğlence parkları ve antik harabelerinde sürecekleri bisikletlerin yükseltmeleri için takas edeceklerdir.
Hep beraber yarattıkları dostluk, hayal güçleri kadar büyük bir macera yaratacaktır.
  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Eurogamer knights and bikes ps4 steam pc adventure çıkış tarihi
God of War'un En Zorlandığımız Savaşları Ninja'nın Eski Kanalında Pornografik İçerikli Kanal Önerildi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Knights and Bikes
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız