Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Knights and Bikes Çıkış Fragmanı

 
Yayıncı Double Fine Presents ve geliştirici Foam Sword, Knights and Bıkes'ın çıkış fragmanını yayınladı.

1980'lerde bir İngiliz adasında geçen elle çizilmiş aksiyon macera oyunu PlayStation Store'da 94,00 TL fiyattan çıkışını gerçekleştirdi. Steam sürümü de bugün içinde erişime açılacak.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Ana kahramanlarının, güvenilir motosikletleriyle Penfurzy'nin sahillerini keşfederek efsanevi bir kayıp hazineyi arayan Nessa ve Demelza olduğu, Define Adası'ndan ilham alan heyecan, tehlike, eğlence ve dostlukla dolu bir gençlik hikayesidir.
 
İki yeni arkadaş, evcil hayvanları olan bir kaz ve kafası kıyak bir hortlak şövalye ile Penfurzy Asi Bisiklet Kulübünü kurar ve bu macerada karşılarına çıkacak her şeye hazırdırlar. Frizbiler, su balonları, oyun kumandaları ve yüksek sesli bir teyp ile tehditlere göğüs gererek tehlikenin tam ortasına pedal sallarlar.
 
Yol boyunca ceplerini ıvır zıvırla dolduracak ve bunları adanın kırsal yolları, rüzgarlı sahilleri, derin ormanları, eğlence parkları ve antik harabelerinde sürecekleri bisikletlerin yükseltmeleri için takas edeceklerdir.
 
Hep beraber yarattıkları dostluk, hayal güçleri kadar büyük bir macera yaratacaktır.

Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu knights and bikes ps4 steam pc adventure
Mega Man Zero/ZX Legacy Collection PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu Macera Yeniden Başlıyor—World of Warcraft Classic Şimdi Yayında

Dhalsim

27.8.2019 14:23:59

0
İlgi çekici...Güzel
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Knights and Bikes
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız