Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Iro Hero 17 Aralık'ta PS4, 18 Aralık'ta Xbox One için Çıkacak

 
Yayıncı Eastasiasoft ve geliştirici Artax Games, retro esintili shoot ’em up oyunu Iro Hero'nun 17 Aralık'ta PlayStation 4 ve 18 Aralık'ta Xbox One için çıkış yapacağını duyurdu. $5.99 / €5.99 fiyattan satılacak.

PlayStation 4 ve Xbox One versiyonları dört oyun modu, arttırılmış gemi hızı, yeni animasyonlar ve yeniden dengelenmiş zorluk gibi tüm güncellemelere sahip olacak.

Oyun şu anda Switch ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

İnsanların güç kaynağı olarak kullanıldığı bir dünyada, sadece bir kişi her şeyi değiştirebilir!

Iro Hero birçok klasikten esinlenen güzel piksel çizim grafiklere sahip dikey bir shoot 'em up oyundur. 9 aksiyon dolu seviye içeren Iro Hero, etkileşimli seviye elementleri, renk bölgeleri, yansıtıcı yüzeyler ve çok daha fazlasıyla popüler renk kutuplaşması mekaniğine benzersiz ve taze bir yaklaşım sunuyor.

Yüzden fazla farklı davranışa sahip 10 farklı düşman türüyle karşılaşıp, klasik arcade oyunlarındaki gibi 10 bölüm sonu canavarını yen. Son bir darbe indirmek veya çaresiz durumlardan kaçmaya yardımcı olmak için oyun boyunca özel yetenekleri aç.

Hikâye

Yıl 2306. Nyagu, insanlığa iç enerjisinden nasıl elektrik elde edileceğini öğrettikten bir asır sonra işletmeler enerji üretmek için çiftliklerde insanları sömürmeye başladılar. Bir lütuf olarak başlayan şey bir lanet haline gelmiş, insanları basit güç kaynaklarına indirgemişti... Ancak annesi bu çiftliklerden birinde öldüğünde, Iro bu düzeni değiştirme gücüne sahip olduğunu fark eder.

 
Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Iro Hero Eastasiasoft Artax Games retro esintili shoot ’em up oyunu
PlayerUnknown'un Tanıttığı "Prologue" Bir Shooter Olmayacak cs_summit 5 Turnuvasının Şampiyonu Mousesports Oldu!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Iro Hero ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız