Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Iro Hero

İnsanların güç kaynağı olarak kullanıldığı bir dünyada, sadece bir kişi her şeyi değiştirebilir!
 
Iro Hero birçok klasikten esinlenen güzel piksel çizim grafiklere sahip dikey bir shoot 'em up oyundur. 9 aksiyon dolu seviye içeren Iro Hero, etkileşimli seviye elementleri, renk bölgeleri, yansıtıcı yüzeyler ve çok daha fazlasıyla popüler renk kutuplaşması mekaniğine benzersiz ve taze bir yaklaşım sunuyor.
 
Yüzden fazla farklı davranışa sahip 10 farklı düşman türüyle karşılaşıp, klasik arcade oyunlarındaki gibi 10 bölüm sonu canavarını yen. Son bir darbe indirmek veya çaresiz durumlardan kaçmaya yardımcı olmak için oyun boyunca özel yetenekleri aç.
 
Hikâye
 
Yıl 2306. Nyagu, insanlığa iç enerjisinden nasıl elektrik elde edileceğini öğrettikten bir asır sonra işletmeler enerji üretmek için çiftliklerde insanları sömürmeye başladılar. Bir lütuf olarak başlayan şey bir lanet haline gelmiş, insanları basit güç kaynaklarına indirgemişti... Ancak annesi bu çiftliklerden birinde öldüğünde, Iro bu düzeni değiştirme gücüne sahip olduğunu fark eder.

Iro Hero Eastasiasoft Artax Games retro esintili shoot ’em up oyunu
HABERLER
Blade Runner Gladiux
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar » PC
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Iro Hero 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Iro Hero ÇOKLU PLATFORM
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız