Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ghost of Tsushima: Legends'ın İlk Raid'i 30 Ekim'de Geliyor

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Sucker Punch Productions, Ghost of Tsushima'nın co-op multiplayer modu Legends için ilk Raid'in 30 Ekim'de çıkacağını duyurdu.

The Tale of Iyo adlı Raid üç bölümlük görevden oluşacak. Oyuncuların minimum 100 Ki seviyesinde ve dört kişilik bir takıma sahip olması gerekecek. Sucker Punch Productions, oyuncuların Raid'e hazır olması için Legends'ın hikayesini ve hayatta kalma görevlerini yüksek zorluk seviyelerinde tamamlayarak daha iyi ekipman elde etmelerini öneriyor.
 
Ayrıca bugünden itibaren başlayacak ve her hafta cuma günü yayınlanacak yeni haftalık görevler duyuruldu. Nightmare zorluk seviyesinde iki oyunculu hikaye görevini ve dört oyunculu hayatta kalma görevini başarıyla tamamlayanlar maksimum seviye ekipman ile ödüllendirilecek.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamespot Ghost of Tsushima Sucker Punch Sony Interactive Entertainment PS4
Darkmoon Panayırı Dehşeti'yle Kadim İlahlar Hearthstone'a Dönüyor Google Stadia Kreatif Direktörü: Streamerlar, Oyun Geliştiricilerine Para Ödemeli

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Ghost of Tsushima
+ TAKİBE
AL
5 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız