Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dragon Ball Z: Kakarot'tan Yeni Görseller Paylaşıldı

Bandai Namco'nun yapımcılığını üstlendiği Dragon Ball Z: Kakarot'tan yeni görseller paylaşıldı. Yeni görsellerde Goten, Trunks ve Android 18'i görüyoruz. Bu üç karakter oyunda sonradan kilidi açılacak olan destek karakterleri olarak bulunacak. 
 
Bandai Namco, Dragon Ball Z: Kakarot'un 17 Ocak 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu. Japonya'da ise PlayStation 4 ve Xbox One sürümü 16 Ocak 2020'de erişilebilir olacak. Oyunun tanıtım yazısı ve bahsi geçen görselleri aşağıda bulabilirsiniz. 
 
Dragon Ball Z: Kakarot ile Goku ve diğer Z Fighter'ların hikâyesine geri dönüş yap. Destansı savaşların yanı sıra Goku, Gohan, Vegeta ve diğerleriyle balık tut, yemek ye, savaşa katıl ve antrenman yap; Dragon Ball Z dünyasındaki hayatı keşfet.

Hikâyede ilerledikçe yeni bölgeler açıp maceraya dal ve Dragon Ball Z evrenindeki diğer kahramanlarla güçlü bağlar kur. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Dragon Ball Z: Kakarot Dragon Ball Bandai Namco Kakarot
The Witcher Dizisinin İkinci Sezonunda Hikayeye Daha Fazla Odaklanılacak Left 4 Dead 2'nin 9 Yıldır Geliştirilen Hayran Yapımı Chernobyl Haritası Oyuna Eklendi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dragon Ball Z: Kakarot
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız