Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dirt 2 ile Rally Günleri

Turnuva'da birinci olan yarışmacı Logitech Driving Force ile oyunun keyfine daha çok varabilecek.
Logitech'in desteğini de alan Aral, geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan Colin McRae : Dirt 2 için turnuva düzenliyor. Turnuvada dereceye giren ilk üç yarışmacı için ödüller de var.
 
"Muhteşem bir yarışa hazır mısınız? 3–4 Ekim 2009 tarihlerinde yapılacak olan Dirt 2 turnuvası pistleri sallamak isteyenler için Aral tarafından ve Logitech desteğiyle düzenleniyor.

3 Ekim’de Electroworld Viaport, Bimeks Teknoport, Media Markt Meydan, Media Markt 212, Teknosa Profilo ve 4 Ekim’de Electroworld Capacity, Bimeks İzmir Forum, Media Markt Optimum, Teknosa Ankamall, Teknosa Cevahir noktalarında yapılacak olan turnuvada dereceye giren oyunseverlere birbirinden değerli hediyeler armağan edilecek.
 
Satış noktalarından temin idelecek katılım formlarını doldurup teslim edenlerin katılabileceği turnuvada, her turnuvanın birincisine – Logitech® Driving Force™ GT Direksiyon ve Dirt 2 PS3 oyun, ikinciye: Dirt 2 PS3 oyun, üçüncüye: Dirt PC ve Grid PC oyun hediye edilecek."
 
Basın Bülteni
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Aral logitech Colin McRae: DiRT 2 turnuva
Herkes İçin Uncharted 2 Demosu! İlk Super Street Fighter 4 Videosu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Colin Mcrae: Dirt 2
+ TAKİBE
AL
9 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız