Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Conan Unconquered için İlk Oynanış Görüntüleri

 
Geliştirici Petroglyph, Barbar Conan evreninde geçen gerçek zamanlı strateji oyunu Conan Unconquered için yeni bir geliştirici günlüğü yayınladı ve videoda kısa kısa oynanış görüntüleri de yer alıyor.

Conan Unconquered 2019'un ikinci çeyreğinde PC için çıkacak.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Petroglyph stüdyosundaki tecrübeli Star Wars: Empire at War ve Command & Conquer geliştiricilerinden, Barbar Conan evreninde geçen ilk strateji oyunu.
 
Conan Unconquered, Barbar Conan dünyasında geçen; kalenizi inşa etmeniz ve Hyboria'nın vahşi ordularından kurtulmak için yenilmez bir ordu kurmanız gereken bir strateji oyunu. Arkası kesilmeyen saldırılarda giderek daha zor düşmanlar kapılarınıza hücum edecek ve sizin kaynaklarınızı yönetmeniz, savunmanızı ilerletmek için yeni teknolojiler araştırmanız ve ordunuzu büyütmeniz gerekecek.
 
Oyunu isterseniz tek oyunculu olarak tamamen tek başınıza oynayabileceksiniz. Conan Unconquered ayrıca gerçek anlamda benzersiz, paylaşımlı çok oyunculu bir deneyim sunan iki oyunculu co-op olarak da oynanabilecek. Co-op oynanışta oyuncular bir üssü paylaşacak ancak her iki oyuncu da yeni binaları özgürce inşa edebilecek ve ortak hedeflerine ulaşmak için bir ordu toplayabilecek.
 
They Are Billions gibi oyunlara benzer olarak, düşman orduları size saldırmaya devam edecek ve istilaya ne kadar dayanabileceğiniz tamamen sizin kalenizi inşa etme ve ordunuza liderlik etme yeteneğinize bağlı olacak. Oynanış gerçek zamanlı ancak komutlar vermek ve yeni binaların inşasına başlamak için istediğiniz zaman oyunu durdurabileceksiniz. Savaşlar kanlı ve vahşi olacak. Oyuncular kalelerinde ölüme ve hastalıklara yol açabilecek ceset yığınlarından; çıkan yangınlara kadar çeşitli zorluklarla uğraşmak zorunda kalacaklar.
 
Vahşi kalabalık kapılarınızda. Düşeceksin mi yoksa fethedilmemiş olarak mı kalacaksın?  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak DSO Gaming Conan Unconquered gerçek zamanlı strateji Funcom Petroglyph
Co-op Uzayda Yaşam Oyunu Out of Space PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu Söylenti: Disk Sürücüsü Bulunmayan Xbox One Mayıs'ta Çıkacak
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

6.3.2019 20:44:43

0
Güzel bir oyun olursa ne mutlu. Adamlar da ekmeğinde abi ea paçavra gibi attı bunları, yetim bunlar

dqndqn26

6.3.2019 13:55:39

0
Keşke Strateji oyunları eski ünlerine ulaşabilseler.

Sarohan

6.3.2019 10:05:16

0
Fena durmuyor şimdilik.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Conan Unconquered
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız