Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Co-op Uzayda Yaşam Oyunu Out of Space PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu

 
Chroma Squad ve Knights of Pen and Paper geliştiricisi Behold Studios, co-op multiplayer uzayda yaşam oyunu Out of Space'i PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC, Mac ve Linux platformları için duyurdu. Bu yıl içinde İngilizce, Brezilya Portekizcesi, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Basitleştirilmiş Çince, Rusça ve Japonca dil seçenekleri ile birlikte çıkış yapacak.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Out of Space uzayda birlikte yaşamak hakkında olan co-op multiplayer türünde bir oyun.

Akrabalarınla ya da erkek arkadaşınla ya da en iyi arkadaşlarınla birlikte yaşamak kolay bir iş değil. Çöpü kim dışarı çıkaracak, bulaşıkları kim yıkayacak, hatta köpeği kim yürüyüşe çıkaracak? Dünyevi şeyler bizi insan yapandır.
Fakat uzayda, bu sadece konforlu bir ev ortamı sağlamak ile alakalı değil, aslında bu süreçte öldürülmekten kaçınmak ile alakalı.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Out of Space Behold Studios co-op multiplayer uzayda yaşam oyunu
Açık Dünya Aksiyon Sandbox Oyunu American Fugitive PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu Conan Unconquered için İlk Oynanış Görüntüleri

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Out of Space
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız